WhatsApp Destek Hattı
Agora Acoustics isoCube-jumbo Genişlet
Agora Acoustics isoCube-jumbo
  • Agora Acoustics isoCube-jumbo
  • Agora Acoustics isoCube-jumbo
  • Agora Acoustics isoCube-jumbo
  • Agora Acoustics isoCube-jumbo
  • Agora Acoustics isoCube-jumbo

Agora Acoustics isoCube-jumbo

Agora Acoustics

CA3025

Yeni

TÜRK LİRASI6 411 TL
EURO180 €
DOLAR195 $
POUND151 £

Kullanılmamıştır,

orijinal ambalajında gönderilecektir

(Adet fiyatıdır, dilerseniz çift olarak satın alabilirsiniz)

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir. 

isocube-jumbo

Soundwood IsoCube-Jumbo ™

Kuzey Amerika ceviz ağaçları arasında, yalnızca ince ahşaplı masif ahşap özenle seçilir ve geleneksel bir boncuklama yöntemiyle hassas bir şekilde örülmüş kare bir ahşap kasada mükemmel boncuk kristalleri şeklinde kaliteli Hollanda Yüksek Karbonlu Çelik Boncuklarla doldurulur. Büyük ve hava geçirmez, toz geçirmez bir aksesuardır.

Karbon boncuk tabakasının hızlı sürtünme hareketi ve damarlar arasında eşit olarak dağılan sönümleyici hava tabakasının viskoz hareketi yoluyla sistemin kendisinin neden olduğu mekanik titreşim ve ayrıca havada yayılan akustik titreşim Cihazın destek katından bile sağlam titreşim geri bildirimi bile hızla ısı enerjisine dönüştürülür ve söndürülerek daha doğal ve net ses üretimi sağlanır.

Boncuk kristali şeklindeki ince karbon partiküllerinin masif ceviz ahşap kasa içerisinde iyice mühürlendiği bir yapıdır.Titreşim enerjisi dışarıdan hava veya yapı vasıtasıyla uygulandığında ve karbon boncuklar kendi frekanslarında rezonansa girdiğinde ayrı bir ses kaynağı görevi görürler. Ben buna neden olmaya çalışmadım.

Titreşim enerjisinden titreşim enerjisinden etkilenebilecek çeşitli sistemlerin alt kısmında CD çalar, taşıma, vakum tüp donanımı, LP çalar, hoparlör vb. 3 veya 4 noktadan destek şeklinde çalıştırılabilir.Cihazın üst kısmına yerleştirildiğinde Sistemin kendi doğal frekansını düşürerek, sistemin rezonans özelliklerini iyileştirir ve optimum koşullarda ses üretimini sağlar.

Aşırı düşük frekanslı enerji ve muhafaza rezonansı nedeniyle kontrol edilmesi zor olan büyük bir hoparlörün altına veya üstüne monte edildiğinde, muhafaza rezonansını bastırarak ve rezonans frekansını düşürerek mükemmel ses kalitesi iyileştirme efektleri yaşayabilirsiniz.

Karşılıklı rezonans ilkesi uygulaması Tüm nesnelerin kendi rezonans modu vardır ve aynı rezonans frekansına sahip iki nesne birbirine bitişik olduğunda veya birbiriyle temas ettiğinde doğal bir rezonans geçişi oluşur, ancak iki nesnenin rezonans modları farklıdır. Bu durumda rezonans geçişi yerine karşılıklı etkin bir titreşim enerjisi iptali gerçekleşir.

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Agora Akustik, ilham verici sesleri ortaya çıkarmak için ihtiyacınız olan aksesuarları üretir. Ses rafları ve hoparlör sehpaları gibi temel öğelerden oda ayarlarına ve profesyonel izolasyonla ilgili ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsar.
Agora Akustiğin ürünleri “El Sanatları” nın ürünleridir. Sesi bilenler için sesi bilenler için yapıldığını söylemeye cesaret ediyoruz… Kaliteden ödün verdiğimiz anda el işçiliğinin anlamı değişiyor. Tasarımdan tuning'e ve nihai üretime kadar, tüm kalbimizi nihai üretime adadık.Birkaç işlem dışında, kesinlikle el işçiliğidir, bu nedenle seri üretim imkansızdır ve üretimi çok zaman ve mal alır. Ne yazık ki, sınırlı sayıda müşteriye sahip olma sevincini vermekten başka seçeneğimiz olmadığı için çok üzgünüz ve sadece görsel güzelliğin peşinde koşarsak, daha rafine ve şık ürünler üretebiliriz, ancak Maestro'nun gerçekten istediği şeyin bu olmadığını herkesten daha iyi biliyoruz. Üyelerin yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için öncelikle işlev ve performans düşünülmüştür.Tüm Woodline ürünleri, sadece deneyimli ağaç işçilerinin kullanabileceği geleneksel dokuma yöntemi ile tutarlı bir şekilde uygulanmaktadır.Üst düzey kaynak teknolojisi ve ısıl işlem yöntemi uygulanmış çelik hat özensiz terbiyesinin raf boğulmuş ve bıraktı. zaman gerçek dokunma ve güvenilir ürünlerin resim resimden daha doğrudan duymak ve gemi. karşılamak

İzolasyon Cihazı
Odyofillerin, sistemlerinin potansiyelini en üst düzeye çıkarma konusundaki acımasız arzusu, gerçekten çok yönlü bir aksesuarın yaratılmasına yol açtı.
Kapsamlı deney ve merakla donanmış audiophiles için sistem kurulumu her zaman devam eder.
Azınlık olarak düşünülmeyen bir aksesuar, sesi büyük bir sistem yükseltmesi kadar iyileştirebilirse, ses keyfi kesinlikle ikiye katlanacaktır.
Agora Acoustics, mükemmel ses iyileştirme efektleri gösteren titreşim izolasyon ürünlerini sunar. Kendi bilgi birikimimiz cömertçe uygulanmıştır ve el işçiliğinin gerçek doğasını hissedebilirsiniz.
Agora Acoustics'in ürünlerinin plasebo etkisi yoktur. Çünkü kalitesiz bir hile için bir müşterinin gözünü asla kaçırmayacağımızı iyi biliyoruz.

Bir değerlendirme yazın

Agora Acoustics isoCube-jumbo

Agora Acoustics isoCube-jumbo