WhatsApp Destek Hattı
Audio Magic Quantum physics Noise Disruptor Genişlet
Audio Magic Quantum physics Noise Disruptor
  • Audio Magic Quantum physics Noise Disruptor
  • Audio Magic Quantum physics Noise Disruptor

Audio Magic Quantum physics Noise Disruptor

CA3026

Yeni

         

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI1 249 TL
EURO120 €
DOLAR141 $
POUND103 £

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur.

Değişen derecelerde her zaman daha iyi ayrıntılar, dinamikler, sahneleme, daha düşük gürültü tabanı vb. farklılıklar. 

Gürültü Bozucular, hem ekipmanınızın üzerine koymak için hem de devre kartları, transformatörler vb. Koymak için üretilmiştir. 

Disruptor'ı oluşturan bileşenler, aşırı atmosferik basınçlara maruz kalan ve daha sonra özel bir gaz benzeri işlemle işlenen malzemelerdir. 

Bununla birlikte, Disruptor'un içindeki bileşenler dışarıdaki havaya maruz kalırsa, etkisiz hale gelirler ve atılmaları gerekir.

Audio Magic Gürültü Engelleyicileri, Elektro Manyetik ve Radyo Frekansı Girişim RFI / EMI'yi yakalayan ve bunun sisteminizden çıkmasını veya sisteminize girmesini engelleyen güçlü cihazlardır.

Sonuç, gürültü tabanınızı düşüren, ses sahnenizi genişleten ve sisteminizin çözünürlüğünü ve detayını artıran gürültü, parlama, grunge ve bozulmanın ortadan kaldırılmasıdır.

"EMI gürültüsünü, Shakti Stone veya VPI Magic Brick de dahil olmak üzere şimdiye kadar üretilmiş herhangi bir pasif cihazdan daha iyi emer. Her parçası, aktif bir cihaz kadar etkilidir ve kullanımı daha kolaydır."

"Audio Magic ürünleri, sisteminizdeki gürültüyü benzersiz bir şekilde azaltmaya adanmıştır:  Benim için net sonuç, müziğin sesinde daha büyük bir kolaylık oldu, buna eşlik eden zevkim ve dinlemeye harcadığım süre arttı. "

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir. 

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın