WhatsApp Destek Hattı
Black Noise Extreme V2 Genişlet
Black Noise Extreme V2
  • Black Noise Extreme V2 main filter
  • Black Noise Extreme V2
  • Black Noise Extreme V2 Elektrik filtresi
  • Black Noise Extreme V2 Cereyan filtresi
  • Black Noise Extreme V2
  • Black Noise Extreme V2

Black Noise Extreme V2

BLACK NOISEBLACK NOISE

CA4055

Yeni

   

Teknik olarak kusuru yoktur, kozmetik olarak bir köşesinde minik iz vardır, fotoğraflarda görülmektedir, , %100 orijinaldir

İlanda kullanılan fotoğraflar alıntı değildir, ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI7 539 TL
EURO410 €
DOLAR406 $
POUND358 £

Extreme V2 Filtre

BlackNoise filtreleri yalnızca ses için tasarlanmıştır, önceden yapılmış projelerden uyarlanmamıştır, yalnızca hoş bir kasa eklenmiş endüstriyel markaların filtrelerinden ayrılır,  ve ne ses ne de endüstri sınıfı ticari ürünlerin kopyaları değildir.

V2 ile dinamik canlılık, gürültü zemini, sahne, makro ve mikro detayların hepsi rekor seviyededir. Önceki BlackNoise filtre serisinin en belirgin özellikleri, orijinal projenin temel yapısını bozmadan, beklenmedik seviyelere yükseltilmiştir.

Daha az sıkışık, daha uyumlu dinleme ortamının kendisi, olayın tam olarak anlaşılmasına daha iyi katkıda bulunmak için daha fazla bilgi topluyor gibi görünüyor. Daha da hoş ve sulu bir armonik doku ile müzikalite ve eğlence çok yoğun ve daha da rahat hale gelir. V2, de bileşenlerin yerleşimi, parazit ve gürültüyü en aza indirecek şekilde optimize edilmiştir, bağlı elektronik aksamları korumak için aşırı gerilim koruması iki katına çıkarılmıştır, daha güçlü ve güvenilirdir.

BlackNoise , hem tamamen elektriksel parametreleri hem de dinleme testlerini her zaman uyumlu tutmaya çalışarak sıfırdan tasarlanmıştır: dinlemenin projenin sağlamlığı ile çeliştiği tüm durumlarda, arkasındaki nedenleri anlamaya çalışarak, her iki değerlendirme yönteminin en iyi dengesine ulaşılana kadar değiştirilmiştir. Hedeflenen amaç, daha geniş anlamıyla “kalite” olmuştur.

Bu amaca ulaşmak için BlackNoise , şebeke, filtreleme cihazları ve ses donanımı arasındaki tüm etkileşimleri araştırmak için tamamen tescilli bir şebeke gücü analizörü donanımı geliştirmiştir . Bu tür araçların katılımı, bilgisayar destekli tasarım ve dinleme ve ince ayar testlerinde harcanan sonsuz saatler sayesinde, sonunda yeni bir ürünü bir araya getirmek mümkün olmuştur. Güvenilirlik açısından geleneğin sağladığı tüm avantajları, küçük ölçekli üretime özgü tüm İtalyan işçilik uzmanlığını ve modern araştırmaların anlayışlarını taşıyan bir üründür.   Savaşa hazır devre, karşılıklı dengeleri sayesinde gerçek dünyadaki görevlerin en iyi kısmında olumlu ve belirgin sonuçlar elde eden ve genellikle diğer filtreleme cihazlarında ortaya çıkan tüm olumsuz yan etkileri mümkün olduğunca kesen otuz ayrı bileşenden oluşur.

Örneğin, şebeke filtrelerine atfedilen yaygın bir dezavantaj, makrodinamikte bir azalmadır: BlackNoise'lar sadece bu kusura karşı bağışık değildir, aynı zamanda algılanan dinamik daha da yüksektir!

İşin özü, sistem tarafından üretilen sesin, sistemin kendisi tarafından modüle edilen ana güçten başka bir şey olmasıdır.

 

Hi-Fi alanında etkili bir şebeke temizleme eyleminin etkileri nelerdir?

Daha derin alt-enstrüman sessizliği. Arka plan gürültü kesme. Siyah arka plan derinleşir ve düşük dinleme seviyelerinde veya pianissimo'da daha algılanabilir yeni ayrıntılar sunar.

Bireysel ses sahne konumlarıyla daha iyi bir enstrüman lokalizasyonuna dönüşen daha büyük miktarda bilgi ve ilgili harmonikler. Geliştirilmiş üç boyutlu efekt ve daha yüksek stereo ayırma ile enstrümanların çevresinde daha fazla "hava".

Kayıt ayrıntıları daha yüksek kanıtlara ulaşır ; örneğin piyano abbellimenti'de vurgunun nerede olduğunu anlamak daha kolaydır . Büyük bir orkestranın farklı bölümlerini en dinamik pasajlarda bile sıralamak daha kolaydır.

Sanal ses sahnesi genişler , enstrümanları ve sanatçıları daha derin bir perspektife yerleştirir.

Makro e mikro dinamikleri , genel “perdenin” azaltılması, daha güçlü kontrol ve ana hat üzerinden cihazın güç kaynağı üzerinde uygulanan bozulmaların azaltılması sayesinde genişletilir.

Frekans bantları, daha derin ama aynı zamanda daha kontrollü bir bas aralığı ile genişletilir. Yüksek frekanslar, daha doğal tıslama sözcüklerinin yeniden üretimi ve küçük enstrümanların daha dokunsal mevcudiyeti ile daha net ve geniştir ancak doğrudur. 

Dinleme yorgunluğunun keskin bir şekilde azalması sayesinde artık müziğinizi daha yüksek ses seviyesinde dinlemek mümkündür.

Bir değerlendirme yazın