WhatsApp Destek Hattı
Isotek EVO3 Mira Genişlet
Isotek EVO3 Mira
  • Isotek EVO3 Mira
  • Isotek EVO3 Mira
  • Isotek EVO3 Mira
  • Isotek EVO3 Mira
  • Isotek EVO3 Mira

SATILDI

Isotek EVO3 Mira

IsotekIsotek

CA4054

Kullanılmış

Teknik ve kozemtik olarak kusuru yoktur.

İlanda kullanılan fotoğraflar alıntı değildir, ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır

Daha Fazla Detaylar

EVO 3 MIRA Elektrik düzenleyici

Hi-fi ve ev sinemanız, gürültü, parazit ve tehlikeli güç dalgalanmalarıyla dolu kirli elektrikten sürekli tehdit altındadır. IsoTek'in yeni EVO3 Mira güç düzenleyicisi, yalnızca güç kaynağını temizlemekle kalmaz, görüntü ve ses kalitesini iyileştirir, aynı zamanda rakipsiz koruma sunar. Eşsiz aşırı gerilim koruma devreleri ve 'üçlü rezonans sistemi©', bir bileşene yalnızca zarar vermekle kalmayıp aynı zamanda ömrünü de azaltan 'ani' akımları durdurur.

 

İyileştirilmiş görüntü kalitesi ve uzatılmış ürün ömrü, IsoTek'in şaşırtıcı yeni EVO 3 Mira şebeke filtresinin sağladığı iki önemli avantajdır. İster tam gelişmiş bir ev sinema sisteminde kullanılsın, ister bir LCD veya plazma TV için basit bir yükseltme olarak kullanılsın, Mira'nın gelişmiş devresi, ekran performansında anında ve önemli iyileştirmeler sağlar, daha net ve daha kararlı görüntüler, daha derin siyahlar ve daha canlı , doğal renkler. Ve sadece LCD ve plazma ekranlarla çalışmıyor, aynı iyileştirmeleri video projektörlerine ve geleneksel CRT televizyonlara da getiriyor. Mira'nın geliştirdiği tek şey görüntü kalitesi değil. Bir DVD oynatıcı veya alıcı kutusu taktığınızda ses odak noktasına getirilerek tanım ve ayrıntı iyileştirilir. IsoTek' için bu şaşırtıcı değildir.

 

IsoTek Mira ana elektrik düzenleyicisinin kullanımı kolaydır, ilk olarak, TV'nizden veya projektörünüzden gelen güç kablosunu duvar prizi yerine Mira üzerindeki uygun prize takın. Ardından, bir DVD oynatıcınız veya set üstü kutunuz varsa, bunu MIRA'nın ikinci soketine takın. Bir çatı anteni veya uydu çanağı kullanıyorsanız, onu da takın. Son olarak, uygun bir elektrik kablosu kullanarak Mira'yı bir duvar prizine takın… ve şaşırmaya hazır olun.

 

Öne çıkanlar

Resim kalitesini iyileştirir ve tüm televizyonların (LCD, plazma veya CRT) ve projektörlerin ömrünü uzatır

22,500A anlık akım emilimi; yüksek voltaj yükselmelerini gidermek için gereklidir

Muazzam aşırı gerilim koruması (700 Joule - tipik cihazlarla elde edilenden beş kat daha fazla)

Ses ve görüntü kalitesini bozan RFI ve EMI dahil şebeke gürültüsünü ortadan kaldırır

 

Teknik özellikleri          

Boyutlar: 82x90x150mm (YxGxD)

Güç çıkışı: 1100W @ 110V

Çıkış Bağlantıları: 2 + Anten

Şebeke Gerilimi: 110 - 244 VAC / 50Hz - 60Hz

Ağırlık: 900g

Bir değerlendirme yazın

Isotek EVO3 Mira

Isotek EVO3 Mira