WhatsApp Destek Hattı
LAB12 Gordian power conditioner Genişlet
LAB12 Gordian power conditioner
 • LAB12 Gordian power conditioner
 • LAB12 Gordian BOX
 • LAB12 Gordian power conditioner
 • LAB12 Gordian power conditioner
 • LAB12 Gordian power conditioner input
 • LAB12 Gordian power conditioner filter
 • LAB12 Gordian power conditioner
 • LAB12 Gordian power conditioner
 • LAB12 Gordian power conditioner
 • LAB12 Gordian power conditioner

LAB12 Gordian power conditioner

LAB12LAB12

CA3219

Yeni

     

     

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI73 048 TL
EURO2 090 €
DOLAR2 245 $
POUND1 766 £

Gordian power multifunctional distributor conditioner

lab12-gordian-power-conditioner-2-M.jpg

Akıllı güç filtresi

Lab12'den Gordian, deyim yerindeyse, ticaret fuarlarında ve diğer gösterilerde her zaman orada bulunan cihazların zayıf elektrik şebekesinden zarar görmemesi için gereklilikten yaratıldı.

Şirket sahibi ve geliştirme müdürü Stratos Vichos tarafından test edilen tüm güç filtreleri ve güç koşullandırıcıları, bazı önemli iyileştirmelere ek olarak, örneğin dinamik aralık açısından ses açısından her zaman dezavantajlara sahipti. Test edilen ürünlerin performansı da gün içinde önemli ölçüde dalgalandı.

Dinamik filtre ayarlı ölçüm işlemcisi

Gordian hakkında vurgulanması gereken iki ana önemli faktör varsa, o zaman kesinlikle analizör ve uyarlanabilir filtrelemedir. 

lab12-gordian-power-conditioner-camaross

Gordian analizörü, şebeke gücünüzü sürekli izleyen ve filtre konfigürasyonunu optimum performans, maksimum güç faktörü ve sıfır dinamik sıkıştırması için uyarlayan 8 ayrı algılama modülünden oluşur.

 Akım, Gerilim, Güç, Frekans, EMI gürültü seviyesi, DC gerilimi, Toprak direnci ve polarite kontrolü, sürekli olarak izlenen özelliklerden bazılarıdır. Gordian'daki güçlü bir işlemci, bu bilgiyi arka planda Voltaj ve Akımın frekans içeriğini (FFT dönüşümü), güç faktörünü (sistemin elektrik gücünü ne kadar verimli emer), EMI gürültü seviyesini, elektrik gücü kalitesinin mevcut ve diğer önemli göstergeleri voltajın toplam harmonik bozulmasını hesaplamak için kullanır. 

LAB12 sistem teknolojisi önce her şeyi analiz eder ve ancak daha sonra gereken minimum işlemi belirler. Bu aktif süreç, güç / sistem kombinasyonunu izleyerek ve yalnızca gerekli filtreleri otomatik olarak ekleyerek her saniye çalışır.

Analiz gücünü ve uyarlamalı filtrelemeyi bu şekilde birleştiren, yüksek kaliteli seste benzer özellikler dizisine sahip böyle bir güç düzenleme cihazı yoktur. 

Bu Gordian'ı gerçekten özel kılıyor.

Çıkışlar

Lab12 Gordian, temiz elektrik için toplam 6 çıkış sağlar: dört tanesi normal kaynak cihazları için ve ikisi amplifikatörler veya aktif hoparlörler gibi güç tüketen cihazlar içindir.

İç işleyiş

Akıllı güç filtresinin kapağının altına baktığımızda, yalnızca dikkatli işçiliği değil, aynı zamanda ayrıntılı elektronikleri ve koruyucu iletkenin yıldız kablolamasını da ortaya çıkarır. Bu, bağlı hi-fi cihazları arasındaki sese zarar verebilecek potansiyel dengeleme akımlarını önler.

lab12-gordian-power-conditioner-camaross

Bilgi merkezi

Gordian, güç filtresi işlevine ek olarak, aynı zamanda bir bilgi merkezi olarak da hizmet veriyor. Çeşitli teşhis modlarında kapsamlı ölçüm sonuçları görüntülenir, bunlar sadece navigasyon düğmesini çevirerek çağrılabilir. Denemeyi seven müzik severler, akıllı otomatik moddan sapabilir ve hem filtre türlerini hem de filtrelerin yoğunluğunu kendileri belirleyebilir.Bilgiler ayrıca otomatik filtre uyarlama modülüne girdi olarak kullanılır. 

Bu modül, filtrenin güç hattının ve verilen sistemin özelliklerine mükemmel şekilde uymasını sağlamak için filtre yapılandırmasını dakikada 2 defaya kadar uyarlamaktan sorumludur. Bu, yeterli filtreleme sonuçları ve dinamik sıkıştırması olmadığı anlamına gelir. "Kış için tek bir kat iyidir, ancak mevcut sıcaklığa göre doğru kıyafeti seçmek çok daha iyidir ve sizi biraz daha sıcaksa terlemekten veya biraz soğuksa donmaktan kurtarır." Geleneksel bir güç koşullandırıcı ile Gordian arasındaki fark budur. İnan ya da inanma. Herkesin ana şebeke güç varyasyonları, herhangi birinin bulunduğu yerdeki havadan çok daha düzensiz olabilir.

Elbette deneylerden hoşlanıyorsanız, filtreleme yapılandırmasının kontrolünü alabilir ve 16 farklı kurulum arasından manuel olarak seçim yapabilirsiniz. Aynısı Güç Faktörü düzeltme devresi için de geçerlidir. Gordian her yönüyle yeni, akıllı ve etkili bir şey sunan yenilikçi bir cihaz olarak geliyor ve kendisini rakip ürünlerin çoğundan ayırıyor.

Güç kabloları

Lab12 ayrıca kendi güç kablolarını da sunar. Düşük temas direnci, yüksek saflıkta bakır, temiz ekranlama ve geniş kablo kesiti ile yüksek kaliteli geçmeli kontaklara ek olarak, sağlam bir tekstil kaplama, Gordian ve Gordian'dan kayıpsız güç aktarımı sağlar. 

Teknik özellikler

Uyarlanabilir EMI RFI filtreleme 

Uyarlanabilir Ortak ve diferansiyel filtreler

Uyarlanabilir Güç Faktörü düzeltmesi 

 Aşırı gerilim koruması

 Gerilim FFT analizi

 Mevcut FFT analizi

 DC voltaj analizi

 EMI ölçümü

 THD analizi

 Güç tüketimi analizi

 2 Yüksek Akımlı filtreli çıkış (maks. 15A)

 4 Düşük Akım filtreli çıkış (maks. 4A)

 Otomatik Açma / Kapama görüntüleme sistemi (sistem akımı izleme)

 20A Yüksek Akım Girişi

 Boyut (GxYxD): 43cm x 11cm x 31cm

 Ağırlık: 7 Kg

Kötü elektrik iyi müziği öldürür

En çeşitli uzman medyası, Lab12 Gordian ile elde edilen ses iyileştirmelerini oldukça tekdüze ve ikna edici bir şekilde karakterize eder: Örneğin, bazen dinamik fren olarak algılanan birçok filtre ve güç düzenleyicinin olumsuz özelliklerinin olmadığı tekrar tekrar belirtilir. 

 Gordian ile "filtrelenen" zincirlerin ses özellikleri daha sessiz, daha pürüzsüz ve daha temiz olarak tanımlanmaktadır. Orta aralık genellikle net ve arka plan daha siyah olarak algılanır. Genellikle güç sorunlarına daha az duyarlı olan faz düzeltmeli aktif sistemler bile Lab12 Gordian'dan faydalanır. Etkisi "şaşırtıcı" olarak tanımlanıyor.


Kullanıcılar evindeki ses sistemleri ile ilgili elektrik sorunlarını elektrik tedarikçilerine yüklerler, oysa kirlenmenin % 90'ından fazlasının hanede meydana geldiği aşikardır. Tek başına enerji tasarruflu bir lambanın bile birçok olumsuz etkisi olabilir.

Temel fikir, güç kalitesi için gerçek dünya ölçümleri sağlamaktı. Bu şekilde kişi daha net bir fikir edinebilir ve en büyük sorunların nerede olduğunu çok daha kolay tespit edebilir. Böyle bir durumda, güç ağı / üst düzey ses sistemi içinde konumlandırıldığında ve izole edildiğinde, belirli sorun tam olarak tespit edilebilir, hedeflenebilir ve çözülebilir. 

Bu, teknik olmayan kelimelere tercüme edildiğinde, birçok çeşit güç kirliliği olduğu anlamına gelir. Bazı şirketler onları bir filtreleme cihazıyla (ses sistemine kalıcı olarak bağlı farklı türde filtreleme yaklaşımları) iyileştirmeye çalışırlar ve genellikle diğer birçok olumsuz gereçle birlikte dinamiğin aşırı sönümlenmesine yol açarlar. 

Derece 
2021-07-28

FİLTRE

Fark gerçekten inanılmaz, yepyeni bir teknoloji, sonuç mükemmel. Teşekkürler.

  Değerlendirmenizi yazın! !

  Bir değerlendirme yazın

  LAB12 Gordian power conditioner

  LAB12 Gordian power conditioner