WhatsApp Destek Hattı
LAB12 Noyra power conditioner Genişlet
LAB12 Noyra power conditioner
  • LAB12 Noyra power conditioner
  • LAB12 Noyra power conditioner
  • LAB12 Noyra power conditioner
  • LAB12 Noyra power conditioner
  • LAB12 Noyra power conditioner

LAB12 Noyra power conditioner

LAB12LAB12

CA3227

Yeni

           

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI40 609 TL
EURO1 290 €
DOLAR1 405 $
POUND1 107 £

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantili

Noyra power multifunctional distributor conditioner

Güç Dağıtım Cihazı

Lab12 Noyra çok sayıda ödül kazanmış olan Gordian güç temizleyici/dağıtıcının büyük başarısının izinden gidiyor. Lab12 Noyra ile Gordian’ın gücünü ve DNA’sını daha basit ve sade bir pakette sunuyor. Noyra da tıpkı Gordian gibi altı adet güç çıkışından kusursuz, kısıtlamasız bir güç dağıtımı ve enerji akışı sağlıyor (dört adet yüksek filtreli, iki adet düşük filtreli). Katların hepsinde devasa enine kesitli OFC (oksijensiz) bakır iletkenler ve akım döngülerinin olmaması için yıldız tasarımlı bir model kullanılmıştır (toprak, faz ve nötr).

Noyra’da olumsuz hiçbir ses veya güç etkisi bulunmaz, o sadece aslen gerekli olan saf gücün dağıtımını yapar. Tüm çıkışlarda bulunan voltaj koruması, ona bağlı olan tüm cihazları istenmeyen voltaj yükselmelerinden korur.

Yarım santim kalınlığındaki şık ve ölçülü alüminyum ön plakası sayesinde diğer sistem bileşenleriyle kolaylıkla bütünleşir. Noyra’nın şasisi istenmeyen rezonanslar ve mikro titreşimlerle baş edebilmesi için sıfırdan tasarlanmıştır.

Tıpkı tüm diğer Lab12 ürünleri gibi, Noyra da çok sayıda farklı lüks cila seçenekleriyle sunulmaktadır. 

AB, ABD, İngiltere, İsviçre çıkış versiyon

230V / 50Hz, 115V / 60Hz versiyonu

 EMI RFI filtreleme

 Aşırı gerilim koruması

 5mm Alüminyum ön panel

 Beş Yıl Garanti

Teknik özellikler

Çıkış sayısı: 6

 Yüksek filtreli çıkış gücü (1-4): 500W

 Düşük filtreli çıkış gücü (5-6): 3000W

 Şebeke girişi: 16A IEC C14

 Şebeke gerilimi: 230V / 50Hz (115V / 60Hz)

 Mevcut Renkler: Mat Siyah, Dondurulmuş Gümüş

 Boyut (GxYxD): 43x11x29 cm

 Ağırlık: 5 Kg

“Tüm aşamalarda geniş kesitli OFC bakır iletkenler kullanıyoruz. Herhangi bir akım döngüsünden kaçınmak için Toprak, Canlı ve Nötr yol için "yıldız" bağlantı topolojisini koruyoruz. Yüksek filtrelenmiş çıkışların güç yolunda ortak ve diferansiyel mod filtreleri bulunur. Düşük filtrelenmiş çıktılarda daha hafif bir filtreleme de mevcuttur. Tüm çıkışlarda bir aşırı gerilim koruması, cihazlarınızı herhangi bir anlık aşırı gerilim sorunundan korur. 

Hepsi yüksek kaliteli bir PCB kartında. Noyra'nın geliştirilmesindeki ilk hedefimiz Gordian ile aynıydı. Öncelikle herhangi bir olumsuz sorun ve etkiden kaçınmak için. Ardından, bir evdeki Ses-Video sistemleri için en yaygın güç sorunlarının yüksek bir yüzdesini ortadan kaldırmayı ayarlıyoruz ve cihazlarınız için sağlam ve güvenli, yüksek akım, güç bağlantısı sunuyoruz ”.

Noyra'nın arkasında, bağlı olan tüm sistemi kapatabilmeniz veya açabilmeniz için yüksek akımlı bir ana şalter bulunmaktadır. 

LAB 12, ünite için bir OFC bakır C14 IEC girişi ve altı endüstriyel sınıf çıkış soketi seçer. 

Üç gösterge LED'li 5 mm alüminyum boyalı yüz plakasına sahip rafa monte, sağlam bir kasa Noyra'yı tamamlıyor.

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Temel fikir, güç kalitesi için gerçek dünya ölçümleri sağlamaktı. Bu şekilde kişi daha net bir fikir edinebilir ve en büyük sorunların nerede olduğunu çok daha kolay tespit edebilir. Böyle bir durumda, güç ağı / üst düzey ses sistemi içinde konumlandırıldığında ve izole edildiğinde, belirli sorun tam olarak tespit edilebilir, hedeflenebilir ve çözülebilir. 

Bu, teknik olmayan kelimelere tercüme edildiğinde, birçok çeşit güç kirliliği olduğu anlamına gelir. Bazı şirketler onları bir filtreleme cihazıyla (ses sistemine kalıcı olarak bağlı farklı türde filtreleme yaklaşımları) iyileştirmeye çalışırlar ve genellikle diğer birçok olumsuz gereçle birlikte dinamiğin aşırı sönümlenmesine yol açarlar. 

Bir değerlendirme yazın

LAB12 Noyra power conditioner

LAB12 Noyra power conditioner