WhatsApp Destek Hattı
Oehlbach XXL Powerstation 909 Genişlet
Oehlbach XXL Powerstation 909
  • Oehlbach XXL Powerstation 909
  • Oehlbach XXL Powerstation 909 BOX
  • Oehlbach XXL Powerstation 909 Rear
  • Oehlbach XXL Powerstation 909 ( Silver )

Oehlbach XXL Powerstation 909 ( Silver )

OehlbachOehlbach

CA3441

Yeni

TÜRK LİRASI19 671 TL
EURO545 €
DOLAR595 $
POUND459 £

XXL Powerstation 909

oehlbach_xxl_909_power_socket (8).jpg

Müzik dinlerken hoparlörlerinizin istenmeyen uğultu veya istenmeyen arka plan sesleri üretmesini nasıl önleyebilirsiniz? 

Parazitin nedeni yakındaki diğer elektronik cihazlardır. Oehlbach'ın sunduğu birinci sınıf üst düzey Powerstation 909 mükemmel bir seçimdir istikrarlı, gürültüsüz bir güç kaynağı sağlamak isteyen hifi ve ev sineması meraklıları ve en küçük ayrıntıları bile optimize etmek isteyenler için geliştirilmiştir.

Yüksek saflıkta, oksijensiz bakırdan oluşan 3,3 mm²'lik bir iç iletken kesiti, gerçek üst düzey iç mekan kablolamayı temsil eder ve her durumda yüksek güç gereksinimlerine sahip bileşenlerde bile istikrarlı bir güç beslemesini garanti eder. 

Kapatılabilir ve kullanıcıya güç tüketimi ve mevcut voltaj hakkında bilgi sağlar. 

Filtreli ve filtresiz iki prizden oluşan iki ayrı priz grubu ayrı ayrı anahtarlanabilmektedir. 

Powerstation 909, fişin doğru şekilde takılıp takılmadığını gösteren göze batmayan bir sinyal de dahil olmak üzere faz işaretli 4 soket sunar. Bu şekilde güç kaynağının ses üzerindeki olumsuz etkisi minimuma indirilir. 

Özellikler:

8 tek yuva

4 filtrelenmemiş / 4 filtreli yuva

Güç anahtarı için gecikme fonksiyonu

Toprak döngülerine karşı kılıf akım filtresi

OFC - oksijensiz bakır Kapatılabilen Bilgi ekranı 

Oksijensiz bakırdan yapılmış iç iletken

LED ile doğru faz bağlantısı

Sağlam alüminyum ön panel

24 ayar altın kaplama kontaklar

Mükemmel kontak güvenliği

Stüdyo teknolojisinden RFI filtreleri

LED ile aşırı gerilim koruması

Güç anahtarıGüç kaynağı

Şebeke gerilimi: 230V / 50Hz

Boyutlar : 305 mm x 443 mm x 120 mm (G x U x Y)

Ağırlık : 7 Kg

Oehlbach Güç programı: Yeni üst model Powerstation 909
Oehlbach'ın yeni amiral gemisi güç kaynağının adı Powerstation 909 

44cm raf / masa versiyonunun dış değerleri bile etkileyici, zarif, sağlam alüminyum ön kısım, arkaya bağlanan cihazların voltaj ve güç tüketimini dijital (filtreli) bölünmüş kapatılabilen yuvarlak bir ekranda gösterir. Her biri iki karışık sete dönüştürülebilir. Kaliteyi düşüren potansiyel eşitleme akımlarını önlemek için doğru faz bağlantısı, soketlerdeki uygun işaretlerle sağlanır.

Yüksek saflıkta oksijensiz bakırdan (OFC) yapılmış 3,3 mm'lik iç iletken kesiti, Oehlbach'ın en üst düzey kalite standartlarını temsil eder ve muhtemelen başka hiçbir güç kaynağında mevcut değildir. Böylece akla gelebilecek her bileşen güç gereksinimi sorunsuz bir şekilde karşılanabilir. İstasyonu açarken bir saniyelik bir gecikme, aynı zamanda mevcut tepe noktalarına karşı da koruma sağlar. Yüksek kaliteli bir Oehlbach ürününde şebekeden kaynaklanan uğultuyu önlemek için  24 ayar altın kaplama kontakları entegre kılıflı akım filtreleri kullanılmıştır. Stüdyo teknolojisinden RFI güç anahtarı bu en iyi ürünün arkasındaki bir başka ünlem işaretidir. İyileştirme için son derece az alana sahip üst düzey, Alman mühendisliğinin en iyisidir!

Tamamen yeniden tasarlanmış üç çubuk ve yerleşik bir sürüm, sekiz cihaza kadar güvenli, filtrelenmiş güç sağlar. Deneyimli kablo uzmanı Oehlbach, özellikle ev sineması ve üst düzey hi-fi sektöründe, soketleriyle bir boşluk buluyor: ayrı analog ve dijital bağlantıların kombinasyonu (dijital filtrelemeli ve dijital filtrelemesiz), yüksek kesitli yukarı 3,3 mm2'ye kadar ve bu kombinasyonda kusursuz aşırı gerilim koruması ve mükemmellik daha önce mevcut değildi. 

Yeni serinin amiral gemisi olan Powersocket 909, sağlam bir alüminyum muhafaza içinde, dördü filtreli olarak sunulan sekiz faz algılamalı bağlantıya sahiptir. Ayrı bir diyot, cihazların doğru faz bağlantısını gösterir. İç iletkenler, 3,3 mm2'lik geniş bir kesite sahip, yüksek saflıkta, oksijensiz bakırdan yapılmıştır. Tüm kontaklar 24 ayar altın kaplamadır. Oehlbach'ın kendi kalite seviyesi sisteminde verdiği beş yıldız, haklı olmaktan daha fazlasıdır. Power Station 909, rafta da güzel bir rakam kesen dijital ekranlı bir masa / raf versiyonudur. Ama aynı zamanda

Sonuç: Powersockets, geleneksel üreticinin üst düzey kablo programını, diğer sağlayıcıların sunmadığı, uzun zamandır beklenen bir bileşenle tamamlıyor. 

İstasyonun iyi düşünülmüş konsepti ve Oehlbach'ın kesinlikle ödün vermeyen kalite felsefesi, üst düzey dinleti ve görsel sunumların değerli yeni bir ayağı haline getiriyor.

oehlbach_xxl_909_power_socket (9).jpg

Bir değerlendirme yazın

Oehlbach XXL Powerstation 909 ( Silver )

Oehlbach XXL Powerstation 909 ( Silver )