WhatsApp Destek Hattı
QUADRASPİRE QAVX Genişlet
QUADRASPİRE QAVX
  • QUADRASPİRE QAVX
  • QUADRASPİRE QAVX
  • QUADRASPİRE QAVX

QUADRASPIRE QAVX

CA4847

Yeni

TÜRK LİRASI84 205 TL
EURO2 409 €
DOLAR2 615 $
POUND2 065 £

QUADRASPIRE QAVX

Quadraspire modüler raflar, 90'lı yılların ortalarından bu yana müzik tutkunu hi-fi sistemlerinin işitsel performansını görünür bir şekilde artırıyor.

Zaman geçmesine rağmen zayıflamayan müzik tutkusu, marka sayesinde her zaman rekabette öne çıktı. Son derece modern bir tasarıma, sessel bir açığa çıkarıcı olarak potansiyelinin sürekli olarak yeniden değerlendirilmesine ve harekete geçirilmesine yönelik olarak kulağa tam olarak uyarlanmıştır. Meraklıların güveni kazanılmalıdır ve Quadraspire, en başından beri, akıllı ve estetik bir morfolojiye ve gerçekten anlaşılır bir akustik etkiye sahip bir yaratımla en titizlerin dikkatini çekmeyi başardı. Hi-fi mobilya dünyasında zarif bir görünüm ve özellikle nadir görülen bir hafiflik  genellikle ciddiyet açısından pek incelikli değildir ve hatta bazen tasarım açısından biraz rustikdir.

 

Her hi-fi ve ev sinema sistemi tıpkı sahibi gibi benzersiz olduğundan, her isteğe en iyi şekilde cevap vererek en üst düzeyde desteği hak eder. Bu Quadraspire'ın yol haritasıdır. Ve bu kişiselleştirme ihtiyacını karşılamak için QAVX serisi oluşturulmuştur. Şaşırtıcı derecede ince rafları ancak sıra dışı sağlamlıklarıyla raf başına 280 kg'a kadar yükü destekleyebilirler !  

Sağlam alüminyum sütunları aynı zamanda her türlü ergonomik ihtiyaca uyarlanabilir: iki çap – 19 veya 32 mm –, bir taban ve altı farklı uzunluk – 100 ila 326 mm – belirli bir melodik ideali elde etmek için tasarlanmıştır. Talep üzerine tekerlekler üzerinde çok iyi düşünülmüş bir kurulumun tercih edilmesi de mümkündür.

 

Çünkü QAVX rafına bakmak çok hoşsa, gerçekten büyüleyici olduğu yer dinleme sırasındadır. Quadraspire'ın yüksek performanslı bir yaratım sunmak için hiçbir çabadan kaçınmadığını söylemek gerekir. Bünyesinde kullanılan her malzeme (demir dışı metaller, doğal bambu) rezonansları yok etme kabiliyeti nedeniyle seçilmiştir. Quadraspire, yirminci yıldönümünden bu yana, sistemlerin ses spektrumunu önemli ölçüde genişleten ve herhangi bir Q4 hi-fi rafına veya duvar montajına kolayca aktarılabilen Bronz ayak seçeneğini özellikle sundu.

 

Rafların şekli, her ne kadar güzel olsa da, elbette önemsiz değildir, tıpkı arka tarafı boyunca uzanan karmaşık teknik oyuklar gibi, bu özellikler kapsamlı akustik testlerin sonucudur ve raflara ideal bir ses kaidesi sunma yetenekleri nedeniyle seçilmiştir.

Quadraspire giriş seviyesi modellerinde dahi sisteminizin ses iyileştirmelerine yardımcı olmayı garanti eder.

 

Teknik özellikler

Raf kaplaması: Bambu.

Raf ölçüleri:

Genişlik - 1630 mm (65"),

Derinlik - 520 mm (21")

Sütun çapı : 19 mm (3/4")

Sütun yükseklikleri: 256 mm (10,1"), 326 mm (12,8"), 100 mm (4")

Sütun kaplamaları: Siyah veya Gümüş

İhtiyaç duyduğunuz sayıda rafı seçin. (En az 2 raf.)

İsteğe bağlı ekstralar: Tekerlekler ve zemin koruyucuları ayrı satılır.

Bir değerlendirme yazın

QUADRASPIRE QAVX

QUADRASPIRE QAVX