WhatsApp Destek Hattı
Sistrum SP4 & Speaker Stand Genişlet
Sistrum SP4 & Speaker Stand
  • Sistrum SP4 & Speaker Stand
  • Sistrum SP4 & Speaker Stand ( Starsouund )
  • Sistrum SP4 & Speaker Stand
  • Sistrum Speaker Stand
  • Sistrum SP4 & Speaker Stand
  • Sistrum Speaker Stand Dimensions

Sistrum SP4 & Speaker Stand

Sistrum

CA4514

Yeni

       

İstenirse tek-tek olarak kullanılır, ses kirliliğine sebep olabilecek titreşimleri izole etmek için kullanılır, odaklamayı hissedilir oranda arttırmaktadır, dünyanın en iyi platformlarından bir olarak kabul edilmektedir, paslanmaz çelik (içi kum dolu) ayaklar, pirinç uçlar, döküm platform. Yarattığı farkı mağazamızda deneyimleyebilirsiniz. 3 parça stand satışıdır.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI69 703 TL
EURO2 000 €
DOLAR2 160 $
POUND1 701 £

Sistrum SP4 & Speaker Stand

Titreşimi durdurun, titreşimi ortadan kaldırın, titreşim kötüdür, titreşim ses kalitesini bozar, titreşim izole edilmelidir veya… iyi bir ses elde etmek için titreşim önleme tekniklerini kullanmanız gerekir.

Titreşim, dinleyici olarak aradığımız tüm müzikal dinamikleri ve armonik yapıları içerir, öyleyse neden titreşimi yok etmeye çalışalım çünkü titreşim olmadan ne dinlerdik?

Sistrum Platform ™, birçok kişi tarafından 'canlı ses ve sahne deneyimi' olarak tanımlanan benzersiz bir dinleme profili sunan, bir müzikal reprodüksiyon ortamında titreşen her türlü ekipmanın 'operasyonel verimliliğini' artıran, titreşimli enstrümanlar, dinleme araçlarıdır. Titreşim önleyici rafların ve diğer izolasyon cihazlarının, titreşim destekleyici bir Platform ile karşılaştırana kadar dinleme deneyiminizi geliştirdiğini düşünebilirsiniz.
sistrum-speaker-stand.jpg

Sistrum Platformu, sağlam bir fizik temeli üzerine kurulmuş, statik mekanik ve atalet temellerini içeren bir geometrik titreşim yönetimi mekanik topraklama düzlemidir; Coulomb Sürtünmesinin zararlı genliklerinin toprağa aktarılması. Coulomb Sürtünmesi, titreşimin varlığından kaynaklanır.

sistrum-stand (8).jpg

Live-Vibe Teknolojisinin geçmişi, ekipman raflarında başarılı olduğunu kanıtladı, elektronik ve hoparlör kasalarının içine yerleştirildi, yapısal duvarlara, zeminlere ve tavanlara yerleştirildi ve son zamanlarda çello ve dik bas uçlarından başlayarak müzik enstrümanlarına büyük bir başarıyla uygulandı. Ek olarak, Live-Vibe verimliliği de enerji tasarrufu için bir yöntem olarak incelenmektedir.

Ses meraklıları, özellikle monoblok amplifikatörler SP-101 veya daha küçük Sistrum Apprentice ™ serisi amplifikatör destekleri gibi ayrı amplifikatör platformlarında kullanıldığında, kaynak bileşenler için sonsuz ayarlanabilir raflı bu orta büyüklükteki Sistrum Platform profilinin tadını çıkarırlar.

Bu çok yönlü platform aynı zamanda düşük profilli yan yana (düşük boy) bir platform olarak da iyi çalışır. Star Sound, iki SP-3'ü birbirine bağlamak için çok büyük bir raf tasarlayacak ve özel olarak kesecek ve hem daha düşük yükseklik, hem de daha büyük TV'ler için daha uzun üst raf gerektiren sistemler için üstten cıvatalayacaktır.  

Ayarlanabilir Harmonik Kontrol℠ 

Bir audiophile gelişmiş özellik. Ses Noktalarına vidalanmış üç pirinç cıvatayı farklı konumlarda deneyerek ve konumlandırarak; cıvataların sıkılması veya gevşetilmesi, enerjinin bileşenden rafa aktarıldığı hızda bir değişiklik sağlar. Bu gerdirme özelliği, Sistrum Platformunda bulunan her bir ekipman parçasının harmonik yapısı ve ses özellikleri üzerinde değişken bir duyulabilir etki oluşturarak ses kalitesini yumuşatma veya keskinleştirme, müziğin ortamdaki hızını ilerletme veya zamanlama yeteneği sağlar.

Sonuç:

Akustik, mekanik ve elektriksel yankılanan titreşimin, SISTRUM PLATFORM ™ üzerine yerleştirildiğinde hoparlör sistemlerinin veya bileşenlerinin kalitesi üzerinde artık zararlı bir etkisi yoktur.

 sistrum_stand_camarossaudio.jpg

Her şeyi monte edip sistemi çalıştırdığımda, şüphelerim ortadan kayboldu. Poof! Çok yakından dinlersem belki küçük bir fark bekliyordum. 

Sistemin sesi sadece iyileştirilmedi, dönüştürüldü!

James L. Darby - Editör

STEREOMOJO

"Sırf bir raf sisteminin bir sistemin bu kadar yüksek bir performans seviyesine ulaşmasına yardımcı olabileceğine asla inanmazdım."  

Clement Perry, Yayıncı / Kurucu

stereotimes.com

Bir değerlendirme yazın

Sistrum SP4 & Speaker Stand

Sistrum SP4 & Speaker Stand