WhatsApp Destek Hattı
Sistrum Speaker Stand Genişlet
Sistrum Speaker Stand
  • Sistrum Speaker Stand
  • Sistrum Speaker Stand
  • Sistrum Speaker Stand
  • Sistrum Speaker Stand

Sistrum Speaker Stand

Sistrum

CA3234

Kullanılmış

TÜRK LİRASI5 807 TL
EURO600 €
DOLAR719 $
POUND522 £

Hoparlör altına koymak içindir,

ses kirliliğine sebep olabilecek titreşimleri izole etmek için kullanılır,

odaklamayı hissedilir olarak arttırmaktadır,

paslanmaz çelik (içi kum dolu) ayaklar,

pirinç uçlar,

döküm platform,

(Aynı markanın cihaz standlarını da mağazamızda inceleyebilirsiniz)

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir. 

Speaker stand

Titreşimi durdurun, titreşimi ortadan kaldırın, titreşim kötüdür, titreşim ses kalitesini bozar, titreşim izole edilmelidir veya… iyi bir ses elde etmek için titreşim önleme tekniklerini kullanmanız gerekir.

Titreşim, dinleyici olarak aradığımız tüm müzikal dinamikleri ve armonik yapıları içerir, öyleyse neden titreşimi yok etmeye çalışalım çünkü titreşim olmadan ne dinlerdik?

Sistrum Platforms ™, birçok kişi tarafından 'canlı ses ve sahne deneyimi' olarak tanımlanan benzersiz bir dinleme profili sunan, bir müzikal reprodüksiyon ortamında titreşen her türlü ekipmanın 'operasyonel verimliliğini' artıran, titreşimli enstrümanlar, dinleme araçlarıdır. Titreşim önleyici rafların ve diğer izolasyon cihazlarının, titreşim destekleyici bir Platform ile karşılaştırana kadar dinleme deneyiminizi geliştirdiğini düşünebilirsiniz.

Sistrum Platformu, sağlam bir fizik temeli üzerine kurulmuş, statik mekanik ve atalet temellerini içeren bir geometrik titreşim yönetimi mekanik topraklama düzlemidir; Coulomb Sürtünmesinin zararlı genliklerinin toprağa aktarılması. Coulomb Sürtünmesi, titreşimin varlığından kaynaklanır.

Live-Vibe Teknolojisinin geçmişi, ekipman raflarında başarılı olduğunu kanıtladı, elektronik ve hoparlör kasalarının içine yerleştirildi, yapısal duvarlara, zeminlere ve tavanlara yerleştirildi ve son zamanlarda çello ve dik bas uçlarından başlayarak müzik enstrümanlarına büyük bir başarıyla uygulandı. Ek olarak, Live-Vibe verimliliği de enerji tasarrufu için bir yöntem olarak incelenmektedir.

Ayarlanabilir Harmonik Kontrol℠ 

Bir audiophile gelişmiş özellik. Ses Noktalarına vidalanmış üç pirinç cıvatayı farklı konumlarda deneyerek ve konumlandırarak; cıvataların sıkılması veya gevşetilmesi, enerjinin bileşenden rafa aktarıldığı hızda bir değişiklik sağlar. Bu gerdirme özelliği, Sistrum Platformunda bulunan her bir ekipman parçasının harmonik yapısı ve ses özellikleri üzerinde değişken bir duyulabilir etki oluşturarak ses kalitesini yumuşatma veya keskinleştirme, müziğin ortamdaki hızını ilerletme veya zamanlama yeteneği sağlar.

Sonuç:

Akustik, mekanik ve elektriksel yankılanan titreşimin, SISTRUM PLATFORM ™ üzerine yerleştirildiğinde hoparlör sistemlerinin veya bileşenlerinin kalitesi üzerinde artık zararlı bir etkisi yoktur.

Her şeyi monte edip sistemi çalıştırdığımda, demir kaplı şüphelerim ortadan kayboldu. Poof! Çok yakından dinlersem belki küçük bir fark bekliyordum. 

Sistemin sesi sadece iyileştirilmedi, dönüştürüldü!

James L. Darby - Editör

STEREOMOJO

"Sırf bir raf sisteminin bir sistemin bu kadar yüksek bir performans seviyesine ulaşmasına yardımcı olabileceğine asla inanmazdım."  

Clement Perry, Yayıncı / Kurucu

stereotimes.com

Hoparlörler satışa dahil değildir...

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın