WhatsApp Destek Hattı
Supra AC-detecting sensor Genişlet
Supra AC-detecting sensor
  • Supra AC-detecting sensor
  • Supra AC-detecting sensor
  • Supra AC-detecting sensor
  • Supra AC-detecting sensor

Supra AC-detecting sensor

SUPRASUPRA

CA3256

Yeni

TÜRK LİRASI1 228 TL
EURO39 €
DOLAR43 $
POUND34 £

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantilidir,

mağazamızda test edebilirsiniz.

AC-detecting sensor

( Kaçak AC akım tespit sensörü )

110-230V

3 seviyeli hassasiyet Açma / kapama anahtarı 110-230Vac Temassız voltaj testi 

Supra AC algılama sensörü

Hi-Fi bileşenleri için hayati önem taşıyan Elektrik'in önemi ortadadır. Hepimiz Elektriği dinliyor ve izliyoruz. Bunu ne kadar kontrol altına alabilirsek, dizginleyip temizleyebilirsek o denli doğru ve temiz bir sunuma sahip setuplar elde etmiş oluruz. Bu işi prizlerden başlayarak kontrol edenler maça 1-0 galip çıkmaktadır.

Duvar prizinizdeki faz (sıcak) konektörünün hangisi olduğunu hiç merak ettiniz mi? Ya da, canlı elektrik kabloları duvarın neresinden geçiyor? Kalem benzeri AC sensörümüz, nötrden (kendiniz) farklı olan alternatif elektrik alanlarını algılar ve kırmızı yanıp sönen ışıklı bir uç ve bir sesle sinyal verir.

Supra AC Pen ; soketlerden, kablolardan ve elektronik cihazlardan gelen ( sızan ) gürültüyü algılama üzerine tasarlanmıştır. Elektromanyetik kaçak ve dalgalanmaları sisteminizde algılamanıza imkan verir. Böylece başta duvar prizleri ve sonrasında AC Cord ( elektrik kabloları) ile birlikte sistemde ki tüm bileşenlerde kaçakları yakalama şansına sahip olacaksınız.

Duvar prizinden çoğu elektrikli cihaza kadar faz konumunu belirlemek için bu sensörü kullanın. Tüm cihazları aynı fazda bağlamak için iyi nedenler vardır, tercihen fazın minimum kaçak kapasitansa neden olması tercih edilir. Bunu yapmak, farklı sinyal eksi potansiyelleri tarafından tahrik edilen gürültü akımını azaltacak, çok daha düşük bir gürültü tabanına katkıda bulunacak ve sistem dinamiklerini ve ayrıntılarını geliştirecektir.

İkinci olarak kullanım imkanı ise her Hi-Fi bileşeninin menşei ve yapısal farklılıkları sebebi ile Tranformatör Live ( canlı )  uçları farklı bağlıdır. Bu da Trafo çıkışında ki canlı uçların devre sonrası giriş olacağı yerlere doğru Polarıty ( kutupta ) vermeyi ifade etmektedir. Böylece çalışma prensibi ve devre yapısına karşı gelmeksizin doğru iletim yapmış olacaksınız.

Ayrıca, her bir ana güç esnekliğinden değişen elektrik alanını kontrol etmek için bu sensörü kullanın. 

110V - 240V güç kabloları içindir. Bu sensör elektromanyetik alanlara (50/60 Hz) tepki verir. 

Ses / video cihazlarının etrafındaki alanları susturmanın ne kadar büyük bir fark olduğunu anladıktan sonra, yeni bir net, temiz görüntü ve ses dünyasına bir kapı açacaksınız.

Sensör gürültüyü her ölçtüğünde yanar, bir Supra LoRad kablosuna karşı kullanılırsa hiçbir gürültü olmadığını görebileceksiniz.


SUPRA AC sensörü soketlerden, kablolardan ve çeşitli ekipmanlardan gelen radyasyonu test etmek için kullanılabilir. 

Gürültüyü algılayabildiği için doğru fazı tespit eder.

Piller paket içeriğine dahildir

3 seviyeli hassasiyet Açma / kapama anahtarı

VAR....!

Faz düzeldikten sonra..... YOK...!

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

LÜTFEN OKUYUNUZ

Bir değerlendirme yazın

Supra AC-detecting sensor

Supra AC-detecting sensor