WhatsApp Destek Hattı
SUPRA CABLES MD08-EU/SP Genişlet
SUPRA CABLES MD08-EU/SP
  • SUPRA CABLES MD08-EU/SP
  • SUPRA CABLES MD08-EU/SP
  • SUPRA CABLES MD08-EU/SP
  • SUPRA CABLES MD08-EU/SP

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantilidir,

MD08-EU/SP (Grup priz) Aluminium

Uluslararası IEC-320 standartlarında 8 adet 16A yüksek kaliteli EU tip çıkış sunan elektrik dağıtım kutusudur.

Tüm ses ve görüntü sistemlerinin belki de en önemli bileşeni elektriktir. Sağlıklı ve temiz bir elektrik ile beslenmeyen hiçbir hi-fi sistem ne kadar gelişmiş ve özenle kurulmuş olursa olsun beklediğiniz performansı vermeyecektir.

Ayrıca sisteminizin ekonomik ömrü de elektrik sorunları ile yakından ilgilidir. Sağlıksız bir topraklama, sızıntı akımları, voltaj sorunları ve standart dışı bağlantı elemanları değer verdiğiniz cihazlarınızın sık sık arızalanmasına ve ömürlerinin ciddi biçimde kısalmasına neden olur.

Supra elektrik bağlantı ve dağıtım ürünleri enerji altyapınızı mümkün olan en yüksek kalite düzeyine makul fiyatlar ile ulaştırmak üzere tasarlanıp üretiliyor.

Tüm Supra Mains Block modelleri özel bir alüminyum alaşımından üretilmiş iletken gövdeleri ile iç ve dış parazitleri yakalayıp toprak hattına hızlı iletmek üzere tasarlanmıştır. Bu sayade kritik öneme sahip besleme elektriği cihazlarınıza saf ve gürültüsüz biçimde ulaşır. Bu tasarım aynı zamanda şebeke elektriğinin yarattığı radyasyonun da önce dağıtım kutusunun içinde hapsolmasını ve buradan da toprağa aktarılmasını sağlar.

Mümkün olan en düşük parazit etkileşimi ve en yüksek radyasyon yalıtımı için ana giriş ve dağıtım için Supra LoRad serisi yüksek performanslı enerji kablolarını kullanmanızı öneriyoruz. Supra Mains Block+LoRad kablo ile ideal enerji altyapısını sağlamış olacaksınız.

Geleneksel dağıtım kutularında kullanılan faz-nötr arası kısa devre koruma aslında son derece sınırlı koruma sağlar. Buna karşın Supra Mains Block ailesinin SP modellerinde faz-nötr, faz-toprak ve nötr-toprak arasında tam koruma sağlayan gerçek koruma devreleri kullanılıyor. Bu sayede sistem içinden ve dışından gelebilecek her türlü zararlı akım kesin olarak önlenmiş durumda.

Tüm Supra elektrik dağıtım gruplarında standart olarak kullanılan NIF (Non Intrusive Filtering) sistemi ile şebekeden ve bağlı diğer cihazlardan kaynaklanabilecek anlık ani voltaj çakmalarına karşı tam koruma sağlanır. Ayrıca bu korumayı sağlarken yüksek güç çeken cihazların akım taleplerine hiçbir şekilde müdahale etmeyen ideal bir çözüm olan NIF dünya çapında otorite olan İngiliz Ben Duncan Research firması tarafından geliştirildi.

Ek olarak üzerinde bulunan 10A sigorta ile en beklenmedik durumlar için bile çifte koruma sunan Supra Mains Block ürünleri kaliteli ve güvenli enerji dağıtımı için mükemmel birer seçenek sunar.

Bu kadar makul bir fiyata bu kadar yüksek bir performansının sırrını merak mı ediyorsunuz? Çok basit; kendi mühendislik yaklaşımınızı kendiniz geliştirin, ölçülebilir bilimsel verileri esas alın, her zaman mümkün olan en kaliteli malzemeleri kullanın ve kendi kablonuzu hammadeden ambalaja dek kendiniz üretin.

Tommy Jenving ve onun çocuğu Supra markası, özelleşmiş hi-fi kablosu kavramını müzik dünyasına kazandıranın ta kendisidir.

SUPRA. No nonsense!!!

YAPISAL ÖZELLİKLER

Özel Teknolojiler : NIF (Non Intrusive Filter)

İletken Metalurjisi : 99,999 5N OFC Saf Bakır

Çıkış Sayısı : 6

Çıkış Konektör Tipi : Shuko EU

Giriş Konektör Tipi : IEC 16A

Kasa Malzemesi : Özel Aluminyum Alaşım

Kabinet Montajına Uygunluk   

KULLANIM ALANLARI

İdeal Kullanım Yeri : Her türlü müzik ve ev sineması sistemleri

İdeal Sistem Seviyesi : Her türlü stereo ve surround sistemleri

Öne Çıkan Performans Özelliği : Mükemmel elektrik kalitesi ve güvenilirlik

Ses/Görüntü/Diğer Sistemler Uygunluğu : Evet/Evet/Evet

TEKNİK ÖZELLİKLER     

Maksimum Voltaj Uyumluluğu : 230V

Maksimum Akım Kapasitesi :16A

Sigorta (Değeri) : 10A

Harmonik Filtreleme : Evet

Radyasyon Ekranlama : Evet

Aşırı Akım Filtreleme : Evet

RENK VE GÖRÜNÜM

Renk Seçenekleri : Aluminyum/Mavi

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

LÜTFEN OKUYUNUZ

Bir değerlendirme yazın