WhatsApp Destek Hattı
SUPRA CABLES MD10 Genişlet
SUPRA CABLES MD10
  • SUPRA CABLES MD10
  • SUPRA CABLES MD10

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantilidir,

MD10-16-BE/SP MK3 (Grup priz) Aluminium

Yeni Mk3 fişleri çok geliştirildi ve iyileştirildi. Şimdi çok daha iyi konnektörleri, filtreleri ve aşırı gerilim korumaları var. Bu fişlerin tüm parçaları Almanya ve İsveç'te imal ediliyor. Supra’nın Ljunskile, İsveç’teki fabrikasında da montajları yapılıyor. 

 MD10-16-BE/SP Mk3

Radyasyonsuz, kesintisiz filtreleme ve 3 yollu aşırı gerilim koruma

10 Schuko BE soket, tamamen Alüminyum ile korumalı

NIF-filtresi, Korumalı, 16A

Alüminyum içinde koruma altına alınmış ana dağıtım blogu ile aşırı gerilim koruması. Cep telefonları, telsiz telefonlar, ışık azaltıcı cihazlar ve evde kullanılan daha birçok elektrikli cihazdan gelen çeşitli gürültü alanlarından kaynaklanan gürültülerden arındırılmıştır. SUPRA MD sesi ve performansı daha iyiye taşıyan bir ana dağıtım şebekesidir ve bünyesinde Supra’ya tescilli bir ürün olan bir SUPRA NIF, yani kesintisiz filtreleme devresi barındırır ki böylelikle çok düşük bir gürültü düzeyi ve Hi-Fi ses sisteminizden gelen dinamikleri yavaşlatmayan ya da sesini azaltmayan bir radyo frekansı filtrelemesi sağlar. Bilinçli Hi-Fi meraklıları Supra MD ana dağıtım şebekesini Supra LoRad CS-16-EU esnek kablolarla yalnızca toprak terminalli duvar soketlerine bağlarlar (isteğe bağlı).     

Radyo frekansı paraziti 40dB’e kadar azaltılmıştır!

İç telleme için 2.5sqmm oksijensiz bakır teller kullanılmıştır.

3680W kesintisiz gücü destekler!

Sizi ve Hi-Fi ses siteminizi zararlı gürültü alanlarından ve radyasyondan korur!

Duvara montelenmeye uygundur!

Çok-yollu Aşırı Gerilim Koruması 

Başka üreticiler tek-yollu koruma ile, başka bir deyişle güç kaynağından canlı ve nötr bağlantı ile yetinirken, Supra her şeyini masaya koyuyor ve Hi-Fi ses sisteminizi yakınlara düşebilecek bir yıldırımdan bile sakınacak üç yollu koruma sunuyor.

Bilinçli Hi-Fi meraklıları Supra MD ana dağıtım şebekesini Supra LoRad CS-16-EU esnek kablolarla yalnızca toprak terminalli duvar soketlerine bağlarlar (isteğe bağlı).    

SUPRA NIF Geçici Filtre
Kesintisiz bir filtreleme devresi çok düşük bir gürültü düzeyi ve Hi-Fi ses sisteminizden gelen dinamikleri yavaşlatmayan ya da sesini azaltmayan bir radyo frekansı filtrelemesi sağlar. 

Ana dağıtım bloklarımızın daha esnek olmaları ve tüm müşterilerimizin isteklerini karşılamaları için 1’inci çıkıştaki filtreyi kaldırdık. Çıkışların hepsinde, yarısında filtre olması veya hiçbirinde filtre olmaması gibi özel konfigürasyonlar sunabiliyoruz. Standart NIF konfigürasyonu aşağıdaki gibidir.

Çıkış 1 ve 2 Filtresiz, Ampli için önerilir.

Aşırım gerilim koruması Çıkış 3’ten 10’a

Filtreli  Aşırım gerilim koruması

Dikkat!

Çeşitli korumaların ve filtrelerin aktif olabilmesi için SUPRA ana dağıtım bloğunun bir toprak terminalli sokete bağlanması gerekir. 

Supra LoRad MD10-16-BE / SP
Belçika Standartlarına uygun Belçika Schuko prizlerinden oluşan Supra şebeke dağıtım bloğu. Giriş konektörü, uluslararası IEC-320 standardına göre 16 amperlik bir erkek kasa konektörüdür, yani topraklama kablosu dahil çıkarılabilir güç kablosuna sahip çoğu elektrikli multimedya cihazı için aynıdır. Müdahaleci olmayan bir filtreleme (NIF) ve Aşırı Gerilim Koruması (SP) sağlar.
Opsiyonel bir giriş şebeke esnekliği gerektirir, şebeke güç kablosu setleri bölümümüze bakın. Supra ana şebeke esnek Schuko erkek konnektörümüz, aynı zamanda Belçika dişi soketlerine de uyar.
NB Bu özel ana şebeke bloğu (MD08-16-BE / SP ve üstü) 16 amper dişi konektörlü bir şebeke giriş kablosu gerektirir!

SUPRA NIF Geçici Akım Filtresi
Tüm modeller, etkili bir yüksek frekans (RFI) geçici filtre olan Supra NIF ( N on- I ntrusive F iltering) ile donatılmıştır . RFI parazitini etkili bir şekilde bastırmak için tasarlanmış ve yapılandırılmıştır, ancak bağlı cihazların güç kaynaklarından hızlı yeniden şarj taleplerini azaltmak için değildir . Supra NIF, İngiltere'de Ben Duncan Research tarafından geliştirilmiştir.
 
3 Yollu Aşırı Gerilim Koruması
SP modellerinin tümü, üç yolu da koruyan Supra S dürtü P dönüşü ile donatılmıştır ; Örneğin, Dünya'ya Yaşa, Dünya'ya Nötr ve Nötr için Yaşa. Standart aşırı gerilim koruma üreticisi, yalnızca Canlıdan Nötr'e koruma sunmanın yeterli olduğunu düşünür ve yakın yıldırım çarpmalarıyla alan dalgalanmalarına karşı koruma sağlamaz. Ekipmanınızı Supra SP'ye kıyasla korumanın tek daha iyi yolu, tüm şebeke gücünü, ara bağlantıları ve bitişik cihazlarla olan iletişimi tamamen kesmektir. Ne yazık ki, gök gürültüsü fırtınaları bir programı takip etmiyor, bir dahaki sefere işte olabilirsiniz ...
Tüm filtreleme ve tüm korumaların çalışması için topraklama terminali olan bir duvar prizi gerekir. Multimedya ve hifi ekipmanınız belirli bir standartta ise, muhtemelen kendileri toprak bağlantısına ihtiyaç duyacaklar ve çıkarılabilir şebeke güç kabloları için bir IEC-320 soketi kullanacaklardır. Ekipmanınız böyleyse ve duvar prizlerinizde toprak terminali yoksa, toprak bağlantısı için ev sahibinize ve / veya bir elektrikçiye başvurmanızı öneririz. Bunu yapmak şüphesiz hem ses kalitesini hem de ekipmanınızın güvenliğini artıracaktır.
 
Alüminyum gövdeli Supra LoRad korumalı Ana Şebeke Blokları
Supra ana blokları, toprak potansiyeline bağlı alüminyum şasileri sayesinde korumalı ve düşük seviyelerde elektrik üretilen alanları yayıyor. İletken kasa, dahili paraziti toprağa boşaltır ve ayrıca bitişik RFI ve diğer kötü amaçlı alanların dağıtım bloğuna girmesini önler. Düzgün çalışması için, topraklı bir duvar prizine, topraklama kablosu sağlayan bir şebeke kablosuyla bağlanmalıdır. Şebeke bloğunu duvar prizine bağlayan şebeke kablosu ve her cihaza giden şebeke kabloları, maksimum parazit sönümleme / bağışıklık için ayrıca korumalı olmalıdır. Supra LoRad Mains Flex'i dağıtım bloğumuzla birleştirmek için en iyi alternatif olarak öneriyoruz. Ana güç koruma ve filtreleme alanında yeniyseniz, şüphesiz farkı göreceksiniz.
Standart dahil şebeke esnekinden multimedya cihazlarının büyük çoğunluğuna saha sızıntısı Supra AC Dedektörümüzle açıkça tespit edilebilir; http://www.jenving.com/products/view/ac-sensor-110-230v-1071100026 AC Dedektörü beyaz ucu ile birlikte verilen şebeke güç kablosuna dokunduğunuzda bir uyarı duyacak ve ana güçten yayılan alanları belirtmek için ucun hızla kırmızı renkte yanıp söndüğünü göreceksiniz. Şimdi bir Supra LoRad şebeke esnekine geçin ve ucuyla kabloya dokunun ... Bu alan bulaşıcıdır ve yakındaki ara bağlantılara 50 - 60 Hertz üst üste binen bir sinyal ekleyecektir. Böyle bir şebeke esnekliğinin bir sub-woofer ara bağlantısına neler yapabileceğini düşünün; sub-woofer, müzik veya film sinyali üzerine eklenen ana güç frekansının sabit bir tonunu çalacaktır. Etkili kalkanlar Supra'nın en önemli tasarım özelliklerinden biridir, yalnızca müziği dinleme hakkını kazandınız!

 Tehlikeli
Arada sırada, duvar prizi sağlamıyorsa, bir toprak bağlantısı düzenlemenin yaratıcı alternatif yollarını duyuyoruz. Özellikle tehlikeli olarak vurgulamak istediğimiz bir tane var ve bu ifadenin henüz başka bir yaratıcı yol olarak hizmet etmediğini umuyoruz. Bazen su ısı radyatörleri hi-fi dişli kabinlerine veya bir şebeke dağıtım bloğu toprak temas plakasına bağlanmıştır. 
Bu normal olarak elektriksel açıdan çalışır. Aşağıdakiler gerçekleşene kadar; cihazlardan biri arızalanır ve pano duvar prizi şebeke voltajı ile enerjilenir. Su radyatör sistemi topraklama potansiyeline uygun şekilde topraklanmamış olabilir. Şimdi, bu, su borularında sigortayı patlatmak için yeterince büyük bir arıza akımı olmayabileceği anlamına gelir, böylece hatalı aygıtın bağlantısı kesilir. Ayrıca, boruların ve radyatörlerin çoğunun duvar prizi şebeke voltajı ile enerjilendirildiği anlamına gelir. 
Bu bir apartman dairesindeyse, her komşu kiracının radyatörlerinde potansiyel olarak ölümcül voltaj vardır. Gösterilmeyecek. Örneğin küçük çocuklar radyatöre dokunana kadar. Biz Elektrik güvenliği için yerel yasalar ve düzenlemeler dışında bir toprak bağlantısı düzenlemeyi yukarıdakilerden veya başka bir yoldan kesinlikle önermiyoruz .

 Özellikler ve faydalar
LoRad, sizi ve ailenizi zararlı etkilerden uzak tutan düşük elektrik ve manyetik alternatif alan radyasyonu anlamına gelir
Ekran, ekipmanınızı yayılan şebekeden, RF alımından korur ve hi-fi setinizin veya TV'nizin tüm potansiyelinin keyfini çıkarmanızı sağlar
Dalgalanma Koruması, hifi ekipmanınıza yıldırım çarpmasıyla yakın bir zamanda hayatta kalma şansı verecektir.
LoRad, daha temiz bir ses, daha iyi görüntü ve daha sağlıklı bir ev ve düşük seviyelerde zararlı alanlarla çalışma ortamı sağlar
Rakipsiz fiyat-performans oranı
İsveç Malı!

YAPISAL ÖZELLİKLER

Maksimum akım : 16 Amper

Nominal (maksimum) voltaj : 230 (250)    Volt

Maksimum güç yükü : 3.68 kW

Şebeke frekansı : 50 Hz

Şebeke giriş soketi : 16 amper için uluslararası standart IEC-320     

Dahili kablo alanı : 2.5 mm 2

Çıkış prizleri : 10 (2 filtresiz, 8 NIF filtreli, tümü SP korumalı) adet

Filtre (düzey) : Müdahaleci Olmayan Filtreleme (40'a kadar)dB

Dahil olan aksesuarlar : Zemin standı olarak duvara montaj ve lastik ayaklar için braketler

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

LÜTFEN OKUYUNUZ

Bir değerlendirme yazın