WhatsApp Destek Hattı
SUPRA CABLES MD15 Genişlet
SUPRA CABLES MD15
  • SUPRA CABLES MD15
  • SUPRA CABLES MD15
  • SUPRA CABLES MD15
  • SUPRA CABLES MD15

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantilidir,

MD15-16-EU/SP MK3 (Grup priz) Aluminium

Supra LoRad MD15-EU/SP

Supra çoklu dağıtım prizi Avrupa standartlarıyla uyumlu EU soketlerden oluşmaktadır (Britanya, İrlanda, Belçika ve İtalya için uyumlu değildir). Giriş konektörü 16 amperlik erkek şasi konektörü olup uluslararası IEC-320 standardına uygundur. Kesintisiz filtreleme (NIF) ve 3 yollu aşırı gerilim koruması (surge protector / SP) sağlamaktadır. 

Opsiyonel olarak esnek elektrik giriş kablosu gerekebilir, bkz. elektrik kablosu setleri. 

Dikkat: Bu çoklu priz için (MD08-EU/SP ve üstü) 16 amperlik bir şebeke giriş dişi konektör gerekmektedir!

SUPRA NIF Süreksiz Filtre

Tüm modellerimizde Supra NIF (Kesintisiz Filtre) ve verimli bir yüksek frekans (RFI) süreksiz filtre bulunmaktadır. RFI parazitlerini etkili biçimde baskılamak ama bağlı cihazların güç kaynaklarının tekrar şarj taleplerini de engellememek üzere tasarlanmıştır. Supra NIF Ben Duncan Research tarafından İngiltere’de geliştirilmiştir. 

3-Yollu Aşırı Gerilim Koruma

                SP modellerinin hepsinde bulunan Supra Aşırı Gerilim Koruma özelliği üç yönden koruma sağlamaktadır: Gerilimden toprağa, nötrden toprağa ve gerilimden nötre. Standart aşırı gerilim koruyucu üreticileri, gerilimden nötre korumanın yeterli olduğunu düşünmekte ve yakına düşen şimşeklerin yaydığı gerilim darbelerine karşı koruma sağlamamaktadır. Bu tip çoklu prizler kullanıyorsanız, fırtına çıktığında cihazlarınızı koruyabilmek için yapacağınız en iyi şey elektriği kesmek, ara bağlantıları çıkartmak ve ek cihazlarla tüm iletişimi kesmek olacaktır. Ne yazık ki gök gürültülü fırtınaların saati ve günü yoktur ve bir daha ki sefere işte olabilirsiniz… . Oysa Supra SP bu bakımdan koruma sağlamaktadır. 

Tüm filtreleme ve koruma özelliklerinin işleyebilmesi için bir adet toprak terminalli ana şebeke duvar prizi gerekir. Eğer multimedya ve Hi-Fi cihazlarınız belirli bir standarttaysa, muhtemelen onlar için de toprak hattına ve sökülüp takılabilir ana güç kabloları için IEC-320 sokete ihtiyaç olacaktır. Cihazlarınız bu özellikteyse ve ana duvar prizinizde toprak hattı yoksa, bir elektrikçi çağırıp toprak hattı bağlantısını yaptırmanızı öneririz. Böylece hem daha kaliteli ses elde edebilir ve hem de cihazlarınızı koruma altına almış olursunuz. 

Alümiunyum Şasi içinde Supra LoRad Korumalı Çoklu Priz

Supra çoklu prizler korumalıdır ve toprak potansiyeline bağlı alüminyum şasileri sayesinde çok düşük düzeyde bir elektrik alanı yaymaktadır. İletken şasisi dâhili karışmaları toprağa göndererek aynı zamanda RFI’yı önler ve başka zararlı alanların dağıtım bloğuna girmesine engel olur. Düzgün işleyebilmesi için topraklı bir duvar prizine, toprak iletkeni olan bir ana güç kablosuyla bağlanmalıdır. Karışmaların/parazitlerin maksimumda önlenebilmesi için çoklu prizi duvar prizine bağlayan ana kablo ve her bir cihaza giden ana kabloların da yine korumalı olması gerekir. Bu bakımdan çoklu prizimizle birlikte Supra LoRad Mains Flex’i en iyi alternatif olarak öneririz. Ana güç koruması ve filtrelemesi dünyasında yeniyseniz, farkı mutlaka göreceksiniz. 

Esnek ana kablolardan multimedya cihazlarına giden alan kaçağı Supra AC Detector ile net olarak tespit edilebilir (http://www.jenving.com/products/view/ac-sensor-110-230v-1071100026). AC Detector ile ana güç kablosuna tek bir kez dokunmanız yeterli olacaktır, bir uyarı sesi duyacak ve ana güç hattından yayılan alanları belirtmek üzere kırmızı bir ışığın hızla yanıp söndüğünü göreceksiniz. Şimdi de Supra LoRad esnek ana güç kablosunu deneyin ve cihazın ucuyla kabloya dokunun… Bu çok zararlı bir elektrik alanı olup sistemde kullanılan her tür ara bağlantı kablosuna 50-60 Hertz yük getirmektedir. Böyle bir esnek ana kablonun bir subwoofer’ın arabağlantı kablosuna neler yapabileceğini bir düşünün; subwoofer müzik veya film sinyalinin üzerine bir de bu ana güç frekansının sabit tınısını çalacaktır. Etkili ve verimli korumalar Supra’nın en önemli tasarım özelliklerinden biridir, ne de olsa sadece müziği dinleme hakkına sahipsiniz! 


Özellikler

LoRad düşük radyasyonlu elektrik ve manyetik değişen alanlar için kullanılan bir kısaltmadır – bu özellik hem sizi hem de ailenizi zararlı etkilerden korumaktadır.

Ekranlama cihazlarınızı ana şebekeden gelen sızıntılara, parazit karışmalarına karşı koruyarak Hi-Fi sisteminizden veya televizyonunuzdan verim almanızı sağlar.

Aşırı Akım Koruması yakına bir şimşek düşmesi halinde Hi-Fi cihazlarınızın zarar görmemesini sağlar.

LoRad daha temiz bir ses, daha iyi bir resim sunmakta ve zararlı alanlardan arınmış daha sağlıklı ve güvenli bir ev ve iş ortamı yaratmaktadır.

Mükemmel bir fiyat/performans oranı

İsveç yapımıdır! 

YAPISAL ÖZELLİKLER

Standart : İngiltere, İrlanda, Belçika ve İtalya hariç Avrupa Standartları

Maksimum akım : 16 Amper

Nominal (maksimum) voltaj :230 (250) Volt

Maksimum güç yükü : 3,68 kW

Şebeke frekansı : 50 Hz

Şebeke giriş soketi : 16 amper için uluslararası standart IEC-320

Dahili kablo alanı : 2,5 mm2

Çıkış prizleri : 15 (2 filtresiz, 13 NIF filtreli, tümü SP korumalı) parça

Filtre (düzey) : Müdahaleci Olmayan Filtreleme (40'a kadar) dB

Aşırı gerilim koruması : (SP) L'den 0'a, L'den Zemine ve 0'dan Zemine

Dahil olan aksesuarlar : Zemin standı olarak duvara montaj ve lastik ayaklar için braketler

supra-md-15_camarossaudio-coklu-piriz (2

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

LÜTFEN OKUYUNUZ

Bir değerlendirme yazın