WhatsApp Destek Hattı
Thorens CA800 Genişlet
Thorens CA800
  • Thorens CA800
  • Thorens CA800
  • Thorens CA800

Thorens CA800

ThorensThorens

CA4606

Yeni

TÜRK LİRASI4 688 TL
EURO149 €
DOLAR162 $
POUND128 £

Thorens CA800 plak temizleme kolu

CA 800 temizleme kolu, özel olarak tasarlanmıştır ve plakların , iğneye toz veya parçacık yapışmadan temizlenmesini sağlar.

Yeni Thorens CA800 Temizleme Kolu, Thorens GmbH'nin belirttiği gibi alüminyumdan yapılmıştır, bu nedenle kendisini son derece zarif, çok basit bir yapıda sunar, buna rağmen buna karşılık gelen bir sağlamlığa sahiptir.

Thorens GmbH'nin belirttiği gibi, kol mıknatıslar aracılığıyla dinlenme pozisyonunda tutuluyor, böylece bu açıdan da hiçbir şey sade ve zarif görünümü bozmuyor.

 

Keçi kılı ve karbon fiber fırça

Thorens CA800 plak temizleme kolu, özel elyaf karışımına sahip bir fırçaya sahiptir. Keçi kılı yıllardır plak temizliğinde kullanılıyor. Ancak burada karbon elyafla da birleştirildi. Bu, statik yüklerin azaltılmasına yardımcı olur. Statik seste cızırtıya neden olabilir. Ayrıca kir birikmesi izleme ve ses kalitesini etkileyebileceğinden kalemin temiz tutulduğundan da emin olmalısınız.

 

Plaklar neden temizlenmeli?

Plakların en iyi şekilde ses çıkarması için temiz tutulması gerekir. Statik yüke sahiptirler ve toz çekerler. Bu kalıntılar prob ucuna takılıp bir tüy topu oluşturarak distorsiyona ve takibin bozulmasına neden olabilir. Karbon fiber fırça içeren temizleme kitleri mevcuttur. Ancak bunlar normalde oynatma sırasında yalnızca bir kez kullanılır. Ancak Thorens CA800 Pikap Vinil Temizleme Kolu plak oynatıldığı süre boyunca kullanımdadır. Bu, tozu ve döküntüleri sürekli olarak ortadan kaldırır.

İkinci sorun rekor aşınma ve hasardır. Oluktaki pislikler, oluğun her iki tarafındaki oyun yüzeylerini aşındırarak uzaklaştırabilir. Üçüncüsü, kanal temiz değilse ses kalitesi düşebilir. Toz parçacıkları oluğun alt kısmında toplanıp kalemi yerinden dışarı itebilir. Bu da Distorsiyona yol açar.

 

Özellikler

Antistatik vinil temizleme kolu

Sağlam alüminyum yapı

Karbon fiberli keçi kılı

Derinlemesine sürekli temizlik

Statik dağılım

Yükseklik/Ağırlık ayarlanabilir

Kolay montaj

Esnek konumlandırma

Bir değerlendirme yazın

Thorens CA800

Thorens CA800