WhatsApp Destek Hattı
Van Den Hul The MC-Silver IT MKII 75 Ohm Genişlet
Van Den Hul The MC-Silver IT MKII 75 Ohm
  • Van Den Hul The MC-Silver IT MKII 75 Ohm
  • Van Den Hul The MC-Silver IT MKII 75 Ohm

Van Den Hul The MC-Silver IT MKII 75 Ohm

VAN DEN HULVAN DEN HUL

CA4119

Kullanılmış

     

     

1.5 MT

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, özenle kullanılmıştır.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI11 534 TL
EURO330 €
DOLAR354 $
POUND279 £

Van Den Hul MC-Silver IT MKII 75 Ohm Dijital Kablo

 

Çok beğenilen MC-Silver IT MKII Koaksiyel, 1982'de piyasaya sürülmesinden bu yana sürekli talep görüyorken, 75 Ohm sinyali taşımak için yüksek frekanslı bir bağlantı olarak kullanıldığında algılanan kalitede benzer iyileştirmeler sağlayıp sağlayamayacağı sıklıkla duyulan bir soruydu. , TV, video ve hatta SPDIF (tüketici formatı) dijital ses.

Son derece yüksek bant genişliği (GHz aralığı) ve son derece düşük zayıflama ile ilgili olarak kesinlikle geçerli olacaktır. Ancak, MC - MC-Silver IT MKII Koaksiyelimizin karakteristik empedansı çok sabit bir 60 Ohm olduğundan, bu tür kullanıma karşı her zaman tavsiye ettik: 75 Ohm sinyal aktarımı için tasarlanmış ekipmandaki empedans uyumsuzluğu, iletim kalitesini düşüren sinyal yansımalarına neden olur.

 MC-Silver IT MKII 75 Ohm bu nedenle üretilmiştir.

Özellikler:

Bu kablo, SPDIF dijital ses (CD'den DAC'ye) ve radyo / TV / video (ev sineması dahil) uygulamalarında bulunan maksimum kalite 75 Ohm sinyal aktarımına özel olarak uyarlanmıştır.

RCA tipi konektörlerle de mevcut olan MC-Silver IT MKII75 Ohm, artık tek uçlu (dengesiz) bir ara bağlantı olarak yüksek kaliteli ses uygulamalarında üretimi durdurulan MC-Silver IT MKII Koaksiyelimizin yerini alıyor. MC-Silver IT MKII Mk II 75 Ohm ile tüm üretim işlemleri son derece dikkatli bir şekilde yapılır ve sinyal yansımalarını çok yüksek değerlere kadar önlemek için tüm kablo boyunca ve ayrıca mikro alanda yüksek frekanslar çok sabit bir karakteristik empedansı korumaya azami özen gösterilir.

Merkez uç, mekanik bir işlemde uygulanan çok yüksek yoğunluklu ekstrüde Eşleştirilmiş Kristal (MC) en saf gümüş kaplamaya sahip 19 telli aşırı yüksek dereceli Eşleştirilmiş Kristal (MC) ekstrüde edilmiş OFC'den oluşur.

Bu merkez iletkenin çapı: 1.0 mm. ve kesit alanı 0,597 mm²'dir. Merkez kurşun direnci oldukça düşük: 28,7 Ohm/km.

Tipik kapasitans: 56 pF/metre.

Çekirdek ve ekranlama arasındaki yalıtım, tipik olarak 1,4'lük düşük bağıl dielektrik sabiti ile birkaç katman halinde Teflon banttan yapılmıştır.

Koruyucu, dış boyutları 2,5 x 0,05 mm olan sarmal sarılmış çok saf gümüş şeritten yapılmıştır.

192 x 0.10 mm'den yapılmış ek bir örgü. Çok yoğun bir çok saf gümüş kaplamalı Eşleştirilmiş Kristal (MC) OFC telleri kullanılır.

Dış yalıtım, özel bir HULLIFLEX ® tipinden, yani HULLIFLEX ® EHD'den yapılmıştır. Bu özel yalıtım malzemesi, tüm ürünlerimizde kullanılamayacak kadar maliyetlidir.

Frekans aralığı, minimum 15 GHz'e kadar düzdür ve 21 GHz'e kadar bile 0,92 dB/metre zayıflama içindedir. Ve 25 GHz'de bile zayıflama sadece 1,04 dB/metre'dir.

Çalışma sıcaklığı -100 ila +80 °C (-148 ila +176 °F) arasındadır.

Çok küçük bir yarıçap üzerinde bükülmeyi önlemek için önlem alınmalıdır. Bükme yarıçapının minimum güvenli değeri 70 mm'dir.

MC - SILVER IT Mk II 75 Ohm'un dış çapı: 7,0 mm.; C - 7.3 RCA tipi ve BNC - 7.0 BNC tipi konnektörlerimize mükemmel şekilde uyan bir boyuttur.

 

 

Teknik özellikler

Van Den Hul MC-Silver IT MKII 75 Ohm (Halojensiz) Dijital Ses Kablosu

Malzeme: Gümüş

Kablo tipi: Koaksiyel

İletken malzemesi: İnce, yüksek saflıkta Eşleştirilmiş Kristal OFC çekirdekli ve kalın, yüksek saflıkta yoğun Eşleştirilmiş Kristal Gümüş katmana sahip teller; Ekran, yüksek saflıkta bir Eşleşen Kristal Gümüş şerit içerir

Tasarım amacı: En yüksek kalite seviyesi 75 Ohm HF uygulamaları, SPDIF dijital ara bağlantı ve yüksek kaliteli ses uygulamaları

Ef iletken Damar: 0,597 mm² / Damar: AWG 19.4 / Damar: 19; Ekran: 192 + Ag bant

Dış çap: 7,0 mm

Ceket renkleri: Şeffaf kobalt mavisi, (Önceki versiyonlar: şeffaf beyaz)

Direnç Çekirdeği: 2,87 Ohm/100 m.; Ekran: 0.770 Ohm/100 m. kapasite 56 pF/m

Karakteristik empedans: 75 Ohm

Yalıtım Çekirdeği: PTFE bant; Kılıf: HULLIFLEX ® EHD / 300 Vrms min

Konnektör tipi : RCA

bookshelf-speaker-camarossaudio-raf-tipi

Bir değerlendirme yazın

Van Den Hul The MC-Silver IT MKII 75 Ohm

Van Den Hul The MC-Silver IT MKII 75 Ohm