WhatsApp Destek Hattı
SUPRA CABLES LORAD 1.5 CS-EU/ANGLED (Açılı) Genişlet
SUPRA CABLES LORAD 1.5 CS-EU/ANGLED (Açılı)
 • SUPRA CABLES LORAD 1.5 CS-EU/ANGLED (Açılı)
 • SUPRA CABLES LORAD 1.5 CS-EU/ANGLED (Açılı)
 • SUPRA CABLES LORAD 1.5 CS-EU/ANGLED (Açılı)
 • SUPRA CABLES LORAD 1.5 CS-EU/ANGLED (Açılı)

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantilidir,

LORAD 1.5 CS-EU / Açılı Güç kablosu

lorad-1-5-angled.jpg

LoRad 1.5 CS-EU (10A) 


Ekranlanmış kablo seti LoRad 3x2.5 mm² kablo (Mk2), SWF10 dişi konnektör (IEC-320) ve SW-EU/A erkek fişten oluşuyor. Akım oranı 10A. Fişleri Schuko olan Avrupa Birliği versiyonu tüm Avrupa’da en yaygın standardı oluşturuyor. Bunun istisnaları Danimarka, İtalya, İrlanda ve Britanya’dır.

LoRad Kablo Setleri
LoRad ses cihazlarını 230V şebekeye bağlamak için kullanılan ekranlanmış, esnek kablolardır. Ekranlama elektrik alternatif alanlarından gelen pazaritleri en aza indirgemekte, hem radyasyondan hem de ortamdaki gürültü sinyallerinden koruma sağlamaktadır. Manyetik alternatif alanların yok edebilmesi için LoRad kısa adımlı bükümlemeyle kablolanmıştır. LoRad EU, Avrupa konnektör standardı Schuko’ya göre üretilmiş bir üründür.

LoRad’ın açılımı Low Radiation, yani Düşük Radyasyon’dur ve bu kabloların tasarımları hem elektrikli hem de manyetik alanları en aza indirger. LoRad hem kablodan yayılan alanlara hem de etraftaki gürültü alanlarından kaynaklanan sinyallere (ör; telsiz ve mobil telefonlar, radyo yayınları, vs.) karşı koruma sağlar. LoRad MkII, Lorad konseptinin iyileştirilmiş koruma nitelikleri, esneklik, bükülme direnci ve gücüyle birlikte daha da geliştirilmiş halidir.    

Radyasyon iki teknik vasıtasıyla düşürülmektedir. Birincisi, koruyucu kalkan kablodan gelen alternatif elektrik alanlarını en aza indirger. Ayrıca RF (Radyo Frekansı) alımlarını da en aza indirger. Manyetik alanlar, iletkenlerin kısa adımlı olarak bükülmesi sayesinde yok edilir.

Bunun getirdiği faydalar daha temiz ses, belirgin geçişler ve daha iyi bir 3 boyutlu ses sahnesidir. Aynı zamanda müşterilerimizin daha detaylı bir ses elde ettiklerini de duyuyor ve buna hiç şaşırmıyoruz. Eğer cihazınız SUPRA kabloları kullanılarak bağlandıysa, gürültü tabanı genel olarak birkaç dB ile baskılanır ve böylece daha fazla içeriğin ortaya çıkma imkanı doğar. Işın yayımı düşük olan kabloların sağlık açısından önemi de gün geçtikçe artmaktadır. Bilim adamları alternatif manyetik alanların hücre büyümesini etkilediğini ispatladılar.   

LoRad MkII ile eski LoRad kablo arasındaki en büyük farklılıklar , yeni ürünün artık SUPRA’nın eşsiz naylon ekran konsepti üzerine oturtulmuş olmasıdır. Yarı iletken naylon ekran üstün koruma özelliği, bükülme gücü, çevreden koruma, daha yüksek gerilme direnci ve daha düşük mikrofonik etki sağlar. Naylon ekran bir atık kablo ile bağlanır. Mümkün olabilecek en iyi kabloyu yapabilmek için bilinen her tip ekranı test ettik ve değerlendirdik.

SUPRA’nın yarı iletken naylon ekranı, güvenlik gerekliliklerini yerine getirebilen tek seçenekti ve üstelik koruma nitelikleri testten en yüksek puanla geçti. LoRad MkII Intertek Sweden tarafından test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır ve Avrupa güvenlik yönetmeliği HD21.5 S3’ün gerekliliklerini karşılamaktadır.    

Yapısal özellikler

İletken malzemesi: Kalay kaplı bakır

Kesit alanı: 3 x 1,5 mm2

Maksimum akım: 10A

Maksimum voltaj: 250V

HD 21.5 S3 uyarınca güvenlik onayı, CE işaretli

* PE = Polietilen

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

LÜTFEN OKUYUNUZ

Derece 
2021-01-12

Pahalı kablolar

Kesinlikle fiyatına oranla en iyiyi size veren kablo diyebiliriz.

  Değerlendirmenizi yazın! !

  Bir değerlendirme yazın

  SUPRA CABLES LORAD 1.5 CS-EU/ANGLED (Açılı)

  SUPRA CABLES LORAD 1.5 CS-EU/ANGLED (Açılı)