WhatsApp Destek Hattı
SUPRA CABLES LORAD 2.5 CS-16-EU Genişlet
SUPRA CABLES LORAD 2.5 CS-16-EU
  • SUPRA CABLES LORAD 2.5 CS-16-EU
  • SUPRA CABLES LORAD 2.5 CS-16-EU
  • SUPRA CABLES LORAD 2.5 CS-16-EU
  • SUPRA CABLES LORAD 2.5 CS-16-EU
  • SUPRA CABLES LORAD 2.5 CS-16-EU

SUPRA LORAD 2.5 CS-16-EU  Güç kablosu

LoRad 2.5 CS-16-EU (16A) 
Ekranlanmış kablo seti LoRad 3x2.5 mm² kablo (Mk2), SWF16 dişi konnektör (IEC-320) ve SW-EU/A erkek fişten oluşuyor. Akım oranı 16A. Fişleri Schuko olan Avrupa Birliği versiyonu tüm Avrupa’da en yaygın standardı oluşturuyor. Bunun istisnaları Danimarka, İtalya, İrlanda ve Britanya’dır.

LoRad Kablo Setleri
LoRad ses cihazlarını 230V şebekeye bağlamak için kullanılan ekranlanmış, esnek kablolardır. Ekranlama elektrik alternatif alanlarından gelen pazaritleri en aza indirgemekte, hem radyasyondan hem de ortamdaki gürültü sinyallerinden koruma sağlamaktadır. Manyetik alternatif alanların yok edebilmesi için LoRad kısa adımlı bükümlemeyle kablolanmıştır. LoRad EU, Avrupa konnektör standardı Schuko’ya göre üretilmiş bir üründür.

LoRad’ın açılımı Low Radiation, yani Düşük Radyasyon’dur ve bu kabloların tasarımları hem elektrikli hem de manyetik alanları en aza indirger. LoRad hem kablodan yayılan alanlara hem de etraftaki gürültü alanlarından kaynaklanan sinyallere (ör; telsiz ve mobil telefonlar, radyo yayınları, vs.) karşı koruma sağlar. LoRad MkII, Lorad konseptinin iyileştirilmiş koruma nitelikleri, esneklik, bükülme direnci ve gücüyle birlikte daha da geliştirilmiş halidir.    

Radyasyon iki teknik vasıtasıyla düşürülmektedir. Birincisi, koruyucu kalkan kablodan gelen alternatif elektrik alanlarını en aza indirger. Ayrıca RF (Radyo Frekansı) alımlarını da en aza indirger. Manyetik alanlar, iletkenlerin kısa adımlı olarak bükülmesi sayesinde yok edilir.

Bunun getirdiği faydalar daha temiz ses, belirgin geçişler ve daha iyi bir 3 boyutlu ses sahnesidir. Aynı zamanda müşterilerimizin daha detaylı bir ses elde ettiklerini de duyuyor ve buna hiç şaşırmıyoruz. Eğer cihazınız SUPRA kabloları kullanılarak bağlandıysa, gürültü tabanı genel olarak birkaç dB ile baskılanır ve böylece daha fazla içeriğin ortaya çıkma imkanı doğar. Işın yayımı düşük olan kabloların sağlık açısından önemi de gün geçtikçe artmaktadır. Bilim adamları alternatif manyetik alanların hücre büyümesini etkilediğini ispatladılar.   

LoRad MkII ile eski LoRad kablo arasındaki en büyük farklılıklar , yeni ürünün artık SUPRA’nın eşsiz naylon ekran konsepti üzerine oturtulmuş olmasıdır. Yarı iletken naylon ekran üstün koruma özelliği, bükülme gücü, çevreden koruma, daha yüksek gerilme direnci ve daha düşük mikrofonik etki sağlar. Naylon ekran bir atık kablo ile bağlanır. Mümkün olabilecek en iyi kabloyu yapabilmek için bilinen her tip ekranı test ettik ve değerlendirdik. SUPRA’nın yarı iletken naylon ekranı, güvenlik gerekliliklerini yerine getirebilen tek seçenekti ve üstelik koruma nitelikleri testten en yüksek puanla geçti. LoRad MkII Intertek Sweden tarafından test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır ve Avrupa güvenlik yönetmeliği HD21.5 S3’ün gerekliliklerini karşılamaktadır.    

supra-lorad-2 (1).jpg

Yapısal özellikler

İletken malzemesi: Kalay kaplı bakır

Kesit alanı: 3 x 2,5 mm2

Maksimum akım: 16A

Maksimum voltaj: 250V

HD 21.5 S3 uyarınca güvenlik onayı, CE işaretli

* PE = Polietilen

LÜTFEN OKUYUNUZ

Bir değerlendirme yazın

SUPRA CABLES LORAD 2.5 CS-16-EU

SUPRA CABLES LORAD 2.5 CS-16-EU