WhatsApp Destek Hattı
SUPRA CABLES LORAD 2.5 SPC CS-EU (1.5M) Genişlet
SUPRA CABLES LORAD 2.5 SPC CS-EU (1.5M)
  • SUPRA CABLES LORAD 2.5 SPC CS-EU (1.5M)
  • SUPRA CABLES LORAD 2.5 SPC CS-EU (1.5M)
  • SUPRA CABLES LORAD 2.5 SPC CS-EU (1.5M)
  • SUPRA CABLES LORAD 2.5 SPC CS-EU (1.5M)
  • SUPRA CABLES LORAD 2.5 SPC CS-EU (1.5M)
  • SUPRA CABLES LORAD 2.5 SPC CS-EU (1.5M)

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantilidir,

LORAD 2.5 SPC CS-EU (1.5M) Güç kablosu

Supra LoRad SPC – Doğadaki en verimli iletkene sahip gümüş kaplama ana güç kablosu

Supra LoRad SPC (LoRad – Düşük Radyasyonlu, Gümüş Kaplama Bakır) 40’ıncı yıldönümümüze özel olarak sizlere sunmaktan gurur duyduğumuz bir ana güç kablosu. Doğanın en iyi iletkeni olan gümüşle elektrik gücünü zincirlerinden salın. Tüm Supra tasarımları sınıfının lideri ekranlama ve RFI, manyetik ve elektriksel almaşan alanlar ve aynı zamanda bitişik yüzey almaşan alan etkisine karşı bağışıklılık gibi özelliklerini korumaktadır.  

 Kordon setleri Supra’nın en iyi LoRad 24 ayar altın kaplamalı konnektörleri (hem 10 hem de 16 amperlik uygulamalar için) ve hem düz hem de açılı Schuko duvar fişleriyle birlikte sunuluyor. Dahası bobinin içinde gümüş kaplama LoRad kablo da mevcut (Yanıcı voltaj düzeyleri sebebiyle kordon setleri Supra tarafından tavsiye edilmektedir).

Lütfen dikkat! Güç kablosunun düşük radyasyon etkisini tam gösterebilmesi için topraklaması olan bir duvar prizine bağlanmalıdır.  

Yanıcılık

Arada bir duvar prizinin topraklamasının olmadığı hallerde toprak bağlantısı sağlamanın alternatif yollarına başvurulduğu kulağımıza geliyor. Bu yöntemler arasında yanıcılık açısından bilhassa tehlikeli olan bir tanesine dikkat çekmek isteriz ve umarız bu sözlerimiz başka bir yaratıcı yolun ortaya çıkmasına sebep olmaz. Hi-fi cihaz kabinlerine veya ana şebeke dağıtım çoğaltma kablosu toprak temas plakasına su ısıtıcılı radyatör bağlandığını işitiyoruz. Elektriksel olarak bakıldığında bu gayet normal işleyebilir. Tabii ta ki şunlar olana dek:
Cihaz lardan biri hata yapar ve kabin duvar soketi ana şebeke voltajından gelen enerjiyle yüklenir. Radyatör sistemi, toprak potansiyeline göre düzgün bir şekilde topraklanmamış olabilir. Bu da sigortayı patlatmaya yetecek kadar büyük bir hatalı akımın su borularından geçmesine ve hatalı cihazın elektrikten kesilmesine sebep olur. Dahası, borular duvar soketi ana voltajıyla yüklenir. Eğer burası bir apartman dairesiyse, tüm komşular radyatörlerinden öldürücü bir volt aja maruz kalabilir. Ama bu dokunmadan anlaşılmaz. Lütfen düzgün bir toprak bağlantısı sağlayınız. 

   
Özellikler

SPC – Gümüş kaplama bakır

LoRad elektriksel ve manyetik almaşan alanlarda düşük radyasyon anlamına gelir ve bu hem sizi hem de tüm ailenizi koruyan bir özelliktir.

Ekran cihazınızı radyasyon yayan ana şebekeden, RF alımından korur, hi-fi cihazlarınızın ve televizyonunuzun keyfini sonuna kadar çıkartmanızı sağlar

Kablo damarlarının kısa adımlı bükülmüş olması manyetik almaşan alanları ortadan kaldırır ve bitişik olan interkonnektleri gürültü geribildirimiyle etkilemez

LoRad tasarım konseptiyle daha temiz ses, daha iyi görüntü ve çok daha sağlıklı bir ev ve iş ortamı

Yenilmesi mümkün olmayan bir fiyat/performans oranı

İsveç yapımıdır!

Yapısal özellikler

Uygulama : Çıkarılabilir kablo sunan cihazlar için topraklanmış ve blendajlı şebeke güç kablosu seti

Sarım boyutları : 3 x 2,5 mm 2

Standart : İngiltere, İrlanda, Danimarka, İsviçre, İtalya ve Türkiye dışında Avrupa

Konektörler : SW-EU ► SWF-10s, düz Schuko duvar prizi ile 24K altın kaplama

Maksimum voltaj : 250 Volt

Maksimum sürekli akım : 10 Amper


Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

LÜTFEN OKUYUNUZ

Bir değerlendirme yazın

SUPRA CABLES LORAD 2.5 SPC CS-EU (1.5M)

SUPRA CABLES LORAD 2.5 SPC CS-EU (1.5M)