WhatsApp Destek Hattı
Audio Note M2 Line Tube preamplifier Genişlet
Audio Note M2 Line Tube preamplifier
  • Audio Note M2 Line Tube preamplifier
  • Audio Note M2 Line Tube preamplifier
  • Audio Note M2 Line Tube preamplifier

SATILDI

Audio Note M2 Line Tube preamplifier

Audio Note Audio Note

CA2941

Kullanılmış

            

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI0 TL
EURO0 €
DOLAR0 $
POUND0 £

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

Lambalar : 

1 x RCA 6X5

1 x Sylvania 6SN7GTA

1 x EI ECL 82

(Lambaların ölçümü yapılmıştır)

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

M2 Line

Audio Note M2 Serisi, tam işlevli lambalı preamplifikatördür, düşük maliyetli, yüksek performanslı müzik çalma sistemleri sorununa ödün vermeyen bir çözümü temsil eder. 

Audio Note M2 Ön Amplifikatörü, teknik özelliklerden çok ses performansı için özel olarak tasarlanmıştır ve tüm Audio Note (İngiltere) Seviye 2 kriterlerini karşılar.

 Saf Sınıf "A"

Sıfır olumsuz geri bildirim

Tek Uçlu devre topolojisi

Valf düzeltme

Malzemeler ve bileşen kalitesi

M2 Line faz tersine çeviriyor .

 

Sadece sesin değil, müziğin de doğru şekilde yeniden üretilmesinin, gelen sinyalin saflığının korunmasını gerektirdiği iyi bilinmektedir. Bu nedenle, bu hedefe ulaşmak ve orijinal performansın müzikalitesini korumak için, devrenin karmaşıklığının minimumda tutulması gerektiği sonucuna varmak zor değildir. Buna yanıt olarak, M2 Ön Amplifikatör tek uçlu, sıfır geri besleme devresi topolojisi kullanır. Bu, mümkün olan en doğrusal tasarımdır, saf A Sınıfı valf çalışması gerektirir ve gereksiz geçiş distorsiyonuna neden olan faz ayırıcı ihtiyacını ortadan kaldırır. 

Ses endüstrisinin çoğunun aksine, devrelerimizi, kaybolacak kadar küçük harmonik veya düşük intermodülasyon distorsiyon ölçümleri üretmek yerine, harmonik olmayan ve zaman tabanı anormalliklerini en aza indirmek amacıyla tasarlıyoruz. Bu harmonik olmayan genlik ve zaman tabanı bozulmaları, sinyal dalga formu üzerinde oldukça algılanabilir ve olumsuz bir etkiye sahiptir ve bu faktörleri ele almak, "mükemmel ölçülmüş yanıtı" takip eden giderek önemsiz sayılar oyununa katılmaktan çok daha önemlidir. 

Sonuç olarak, M2 maksimum doğrusallık ve minimum geçici bozulma için tasarlanmıştır ve doğası gereği hataya açık geribildirim döngüleri gibi zararlı “düzeltici” önlemlere olan ihtiyacı ortadan kaldırır. 

M2 Line Pre Amplifier, bir 6SN7 hat kademesi ve bir 6X5 ve bir ECL82 içeren bir valfle düzeltilmiş güç kaynağına sahiptir.

Hat aşamasında bulunan bileşenler, yağ içinde kağıt kapasitörler, sinyal çıkışı için Audio Note saf gümüş kablolama ve güç kaynağının kritik parçalarında Black Gate elektrolitik kapasitörler kullanılmıştır.

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın