Audio Research SP16 Tube Preamp

2. EL ÜRÜN

0.00 TL

SP16L (Tube preamp)

SP16L, 4 set girişe artı bir işlemci geçişine sahiptir. Esneklik için iki takım ana çıkış (preout) ve ayrıca bir Bant (kayıt) çıkışı vardır. 

SP16L, güç amplifikatörlerini veya diğer ekipmanı açmak için 12 voltluk bir tetiklemeye ve güç, giriş seçimi, stereo / mono, ses seviyesi ve sessize alma gibi tüm işlevlerin tam uzaktan kontrolüne sahiptir. 

SP16L, de volume, sessiz, işlemci, giriş seçimi ve ses açma / kapatma gibi en önemli kontrol işlevlerine, CD3 üzerindeki kontrol düğmelerinin olduğu gibi, ön panelin sağ tarafında altı adet yumuşak tuşla erişilebilir. . Ön panelin sol tarafında (sağ taraftaki kontrol fonksiyonu kesimini yansıtma) giriş, işlemci, mono ve sessiz'i gösteren bir LED göstergedir, 1-20 numaralı yatay LED ışıkları (bir seferde yanar) hacim için. Diğer fiziksel yönleriyle, güçlü Audio Research görünümünü korurken, normdan birkaç değişiklik yapılmıştır. Şöyle ki; ön panel 17.75 inç genişliğindedir ve neredeyse şasi kenarları ile aynı hizadadır.

Aynı pahalı malzeme, aynı ekstra kalın bakır devre izleri, hatta aynı noktadan noktaya kablolama ve parçaların lehimlenmesi,  hassasiyetle işlenmiş RCA konektörler. 

SP16L  Audio-Research, saf A sınıfıdır, her bir devrede üç 12AX7 tüpü kullanılmıştır. 12AX7'lerin, sadece sonik performansından dolayı değil, aynı zamanda devre topolojisine yüksek kazanç sağlarken basit kalmasına izin verdikleri için de tercih edilmiştir. Devre vurguları arasında, toplam sekiz yüksek ve düşük voltaj regülatörlü, yüksek enerjili depolama plakası tedariki bulunan düzenlenmiş güç kaynakları bulunur. patentli DEC filtre kapak ayırma, kısa ses yollarına izin veren yüksek performanslı giriş seçimi röleleri ve hassas izleme ile 70 basamaklı dijital kontrollü analog anahtar ses kontrolü. Çift düşük empedanslı katot takipçisi ana çıkışları, aynı anda iki güç amplifikatörünü kolayca sürmenizi sağlar. Girişler için kazanç 12dB'dir. 

SP16L, şaşırtıcı mikro ve makro-dinamik dalgalanmalarla birlikte sıçrayan ince müzikal çizgileri kolayca çözdüğü için saf ve eğlenceli bir preamplifikatördür. 

Ses, büyük, havadar ve boyutsaldır. Adeta vokallerin gerçek vücudu vardır, ve bir A / V işlemci ile kullanıldığında sesin (neredeyse) canlanmasını sağlayacaktır.

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

özenle kullanılmıştır,

%100 orijinaldir,

Jj 803S lambalar takılıdır (yüksek kondisyondadır, emisyon raporu gönderilir)

orijinal uzaktan kumandası, kullanım kitabı ve güç kablosu ile birlikte gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

İlanda kullanılan fotoğraflar amplifikatörün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

 

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

Audio Research SP16 Tube Preamp

Audio Research SP16 Tube Preamp