WhatsApp Destek Hattı
Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver Genişlet
Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver
 • Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver
 • Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver
 • Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver
 • Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver
 • Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver
 • Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver
 • Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver
 • Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver
 • Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver
 • Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver
 • Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver
 • Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver

SATILDI

Denon AVR-5805 9.1 Channel Flagship Receiver

Denon Denon

CA2215

Kullanılmış

TÜRK LİRASI0 TL
EURO0 €
DOLAR0 $
POUND0 £

AVR-5805 Flagship Receiver

AVR-5805, 16 kanala (harici amplifikasyonla 22 kanal mümkündür) ve herhangi bir kanala atayabileceğiniz 10 tam ayrık 170 WPC yükselticiye sahiptir. 

Dört bağımsız ses kontrollü ve kaynak seçim bölgesi potansiyeli ile 5805, örneğin, ana odada bir tam 9.1 kanallı kurulum (bir 9.1 ayar vermesi varsayılan) bir Bölge ile size verecek şekilde yapılandırılabilir.

Farklı odalarda 2 mono veya çift 5.1 kanal kurulumu (bu bölgelerde SACD ve DVD-Ses oynatımı yapabilen) ve başka bir bölgedeki 2.1 kanal. 

İkili 7.1 kurulum mümkündür, ancak ek güç amplifikatörleri gerekebilir.

İki amplifikasyonla, her ön, sol / sağ ve merkez hoparlörler için iki amplifikatör kullanılabilir. 

Bu, önceki alıcılardaki çift amplifikatöre kıyasla daha kolay. Son iki bölge ayrıca mono sistemleri de barındırabilir. Güç tasarrufu için kullanılmayan bölgeleri kapatma seçeneğiniz vardır.

AVR-5805, 170 watt x 10 kanal ultra temiz Denon gücünün yanı sıra, tüm hoparlörlerinizi en geniş çeşitlilikte müzik ve film kaynaklarıyla en iyi şekilde kullanmak için tasarlanmış özel THX Ultra2 işlemcisine sahiptir.

'5805 sadece şaşırtıcı derecede yoğun, dinamik ev sinema sistemi sesi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çığır açan çok odalı esneklik sunar. Siz ve aileniz aynı anda dört farklı odada dört farklı kaynağın tadını çıkarabilirsiniz! Yapılandırılabilir on amplifikatör kanalı, çok çeşitli seçeneklerle hoparlörleri 4 odaya kadar açmanıza izin verir:

Tüm kanalları çift amplifiye edilmiş olarak ana odada 5.1 surround

Ana odada 5.1, ikinci odada 5.1 çevre.

Ana odada 5.1 surround, 2. ve 3. odalarda stereo, 4. odada mono

Ana odada 6.1 surround, 2. ve 3. odalarda stereo

Ana odada 7.1 surround, 2. odada stereo, 3. odada mono

Ana odada 9,1 surround, ikinci odada mono

Üç adet 32-bit Texas Instruments işlemcisi, ana odanız için THX Surround EX ™ ve diğer tüm çevre kod çözme işlemlerini ultra hassasiyetle gerçekleştirir. Dördüncü bir 32-bit işlemci, 2. odanızın kodunu özmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca , Burr-Brown'ın en gelişmiş 192kHz / 24-bit DAC'lerinin otuz ikisiyle , bu alıcı ana odanızda 9.1 surround ve 2. odanızda 5.1 surround için kanal başına iki adet yüksek çözünürlüklü DAC tahsis edebilir! Ana odanızdaki stereo dijital müzik kaynakları için Pure Direct modunu açın - olağanüstü ayrıntılı ses sağlamak için kanal başına dört DAC kullanır Denon'un beğenilen üst seviye örnekleme teknolojisinin en son sürümü olan Advanced Alpha 24 Processing, genişletilmiş dinamik aralık ve frekans tepkisi ile çok kanallı kaynakları geliştirir.

Denon'un DDSC-dijital yapısı, sesinizi titizlikle izole edilmiş, tek fonksiyonlu bir devre bloğu serisine dönüştürür. D / A dönüşümü, A / D dönüşümü ve çevre kod çözme işlemlerinin her biri kendi özel bloğu tarafından gerçekleştirilir, her işlev en iyi duruma getirilir ve sesiniz de öyle! Ve Denon tüm eserleri şimdiye kadar yaptıkları en sağlam, en sağlam kasaya sardı. Bu 12 inçlik, 92 kiloluk elektrik santralini barındırmak için ekstra sağlam bir A / V kabini veya güçlendirilmiş rafınız olduğundan emin olun!

'5805 ayrıca bazı çok gelişmiş video değiştirme ve dönüştürme seçenekleri sunar. Yeni başlayanlar için, HDMI çıkışı ve biri DVI çıkışı olan 3 kaynağa kadar HDMI / DVI geçişi var. Her iki tür dijital girişe sahip bir TV'niz varsa, her biri için olağanüstü resim kalitesini korurken, tüm yüksek çözünürlüklü video kaynaklarınız arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Tüm dijital olmayan video kaynakları için, '5805'in Faroudja ölçeklendirmesi, bileşen video çıkışları aracılığıyla ana odanızdaki televizyona dönüştürülmüş bir görüntü (480p, 720p, 1080i) göndermenizi sağlar. (HDMI veya DVI girişi olmayan bir HD hazır TV'niz varsa, '5805'in tüm video kaynaklarınızdaki ölçeklendirmesini kullanabilirsiniz.)

Yine de, '5805'in girdi ve çıktıların inanılmaz. Aynı zamanda bir Denon Link girişi de var SACD ve diğer yüksek çözünürlüklü ses sinyallerini dijital formatta '5805'e aktarmanıza izin veren bir IEEE 1394 girişi de bulunmaktadır. Diğer bağlantı özellikleri arasında iki çok kanallı giriş (biri 9.1, diğer 5.1), 6 bileşenli video girişi, 9 A / V girişi ve toplam 12 dijital ses girişi bulunur.

Otomatik ayarlama ve oda EQ ayarı, yalnızca hoparlör yapılandırmasını zorlaştırmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel ev sineması sesini bir esinti haline getirir. Birlikte verilen mikrofonu prize takın ve ev sinema odanızda 8 sandalyeye kadar yerleştirin. '5805, hoparlör seviyelerini dengelemek ve her bir hoparlör için gecikme ve EQ ayarlarını hassas şekilde ayarlamak için bir dizi test tonu kullanır. 

Sonuç, tüm dinleme alanınız boyunca optimize edilmiş, çok sayıda arkadaş ve aile üyesi için yeterince büyük bir "tatlı nokta" ile çok kanallı sestir! '5805 ayrıca ana odanızdaki her hoparlör için uygun geçiş noktasını algılar ve ayarlar, subwoofer'ınız ve diğer hoparlörleriniz arasında mükemmel bir ses dengesi sağlar.

Ultra-cool öğrenme / çoklu marka dokunmatik uzaktan kumanda, tüm sisteminizin kontrolünü kolaylaştırır. İkiz elektro ışıldayan ekranlarının karanlıkta okunması kolaydır ve her bir bileşeniniz için özelleştirilmiş kontrol ekranları sunar. 

Ethernet ve RS-232C portları bir PC'den veya başka bir otomatik sistemden kontrol sağlar. '5805, muhteşem A / V eğlencesi sunmaya ve dikkat çekici bir şekilde geleceğe hazır bir alıcı!

% 0.05 THD'de 170 watt x 10 ila 8 ohm (20-20.000 Hz)

THX Ultra2 sertifikası

THX Surround EX, Dolby Dijital EX, DTS-ES®, Pro Logic IIx, DTS Neo: 6 ve Dolby Kulaklık İşleme

3 Texas Instruments Ana oda için 32-bit işlemciler, 2. oda için bir SHARC 32-bit işlemci

32 Burr-Brown 192kHz / 24-bit D / A dönüştürücüler (ana oda için 20, 2. oda için 12)

192 kHz / 24 bit A / D dönüştürücüler

Çok kanallı Gelişmiş ALPHA 24 İşleme

Saf Doğrudan mod

HDCD kod çözme

DDSC-Dijital yapı

Audessey Laboratories'in MultEQ XT sekiz noktalı otomatik ayarı ve oda kalibrasyon sistemi (mikrofon dahil)

4 oda / 4 kaynak kapasitesi:

2., 3. ve 4. odalar için hat seviyesi ve güç kaynağı

2. oda için kompozit, S-video ve komponent video çıkışı

3. oda için kompozit ve S-video çıkışı

Uzaktan kumandalı öğrenme / çoklu marka dokunmatik ekranlı

Ana oda komponent video çıkışı için Faroudja DCDi ölçeklendirme (480p / 720p / 1080i)

Denon Link girişi

İki IEEE 1394 girişi (yalnızca dijital ses)

DVI / HDMI anahtarlama (bir DVI girişi, 3 HDMI girişi, bir DVI çıkışı, bir HDMI çıkışı - bir seferde yalnızca bir çıkış kullanılabilir)

HDMI sürüm 1.1

2 çok kanallı giriş (bir 9.1, bir 5.1)

2 preamp çıkışı: bir 9.1 (ana oda), bir 5.1 (2. oda)

komponent video değiştirme (100MHz bant genişliği): 6 inç (1 BNC), 3 çıkış (1 BNC)

Ana oda ve 2. oda için komponent video dönüştürme

Dijital girişler: 6 optik (bir ön panel dahil), 6 koaksiyel

3 optik dijital çıkış

3 ses (fono dahil) ve 9 A / V (9 S-video ve bir ön panel dahil) giriş

2 RS-232C ve bir Ethernet portu (PC veya otomatik sistem üzerinden kontrol için)

Ekran görüntüsü (doğrudan video girişi olan TV gerektirir)

56 AM / FM ön ayarları

Rezonans önleyici şasi

Yüksek akım, düşük empedanslı amp tasarımı

THX Sertifikalı ve Dolby / DTS

AVR-5805, güç amplifikasyonu ve THX'in talep ettiği diğer parametrelerin uyumu için katı standartları karşılayan, THX'in bileşenlerini logolarını damgalamalarına izin vermeden önce talep ettiği bir THX Ultra2 sertifikalı alıcıdır. Zorunlu, bir çift arka surround hoparlördür ve THX, en iyi deneyimi elde etmek için yanları ve arka surroundları harmanlamayı vaat eder. 

Benzer şekilde, Müzik modunda. THX işleme, arkadaki ses seviyesini iyileştirmek için 5.1 müzik kaynaklarına (DTS veya Dolby Digital) uygulanır. 

THX Oyun modu, 5.1 veya 2.0 kaynaklarını çalıştırmak için seçilebilir. 

Audyssey MultEQ XT

Gerçekten de bu alıcıdaki büyük buluş Multi-EQ. AVR-3805'ten farklı olarak, bu parametrik bir EQ değildir. Audyssey Laboratories, Denon için lisanslı ve odadaki akustik düzeltme teknolojisinde bir ilk geliştirdi. Bunu iki önemli şekilde yapar: birincisi, oda için bir temel eğri oluşturur ve ikincisi, en iyi genel ayarları hesaplamak için çoklu dinleme konumlarından okumalar alır. Aslında, süreç dinleme odanızın etrafında sekiz okuma yapmayı teşvik eder.

Tipik bir Auto-EQ kurulumu için analiz olağandışı değildir. Kaç hoparlörünüzün olduğunu, boyutunu, doğru fazını, uyduları veya subwoofer'ları belirler. Ayrıca mesafeyi, hoparlör seviyelerini ölçer ve uygun geçiş ayarını algılar ve tüm dinleme konumları için frekansları düzeltir. 

Audyssey, ortamınız için en iyi ses kalitesini tanımlamasına yardımcı olmak için DAC'lerle birlikte Texas Instrument DSP işlemcileri kullanır. Bunların tümü uzaktan kumandanızdaki bir düğmeye dokunarak devre dışı bırakılabildiğini ve geri alınabileceğini unutmayın; böylece sesi Auto-EQ ile ve onsuzla karşılaştırabilirsiniz. 

5805, baz eğrisi analizini ve daha sonra Audyssey tarafından konfigüre edilen ayarları kopyalamanıza ve manuel olarak kendi ayarlarınızı yapmanıza izin verir, ancak bu manuel ayar sadece bir tatlı nokta için geçerlidir. 

10 Adet birbirinden bağımsız 170W/8 ohm amplifikatör bulunmaktadır.

 denon-avr-5805_avr_5805_denon_monster_re

Yapılandırılabilirlik, yapılandırılabilirlik, yapılandırılabilirlik. 

Denon AVR-5805 hiçbir şeyden yoksundur. Aslında, olası herhangi bir eksiklik gelecekteki güncellemeler ile kolayca çözülebilir. Şüphesiz, AVR-5805 benzersiz ve ödün vermeyen güçlü bir birinci sınıf alıcı / ev sinema merkezidir. 

Teknik ve kozmetik olarak kusuru yoktur,

 %100 orijinaldir,

kalibrasyon mikrofonu, FM anteni, güç kablosu, 110v - 220v çevirici ve orijinal uzaktan kumandası ile gönderilecektir,

Keyifli alışverişler dileriz
​​​​​​​​​​​​​​​​​

Bir değerlendirme yazın