WhatsApp Destek Hattı
Denon AVR-X3000 7.2-Channel 4K Ultra HD Networking AirPlay and Streaming Genişlet
Denon AVR-X3000 7.2-Channel 4K Ultra HD Networking AirPlay and Streaming
  • Denon AVR-X3000 7.2-Channel 4K Ultra HD Networking AirPlay and Streaming
  • Denon AVR-X3000 7.2-Channel 4K Ultra HD Networking AirPlay and Streaming
  • Denon AVR-X3000 7.2-Channel 4K Ultra HD Networking AirPlay and Streaming
  • Denon AVR-X3000 7.2-Channel 4K Ultra HD Networking AirPlay and Streaming
  • Denon AVR-X3000 7.2-Channel 4K Ultra HD Networking AirPlay and Streaming
  • Denon AVR-X3000 7.2-Channel 4K Ultra HD Networking AirPlay and Streaming

Denon AVR-X3000 7.2-Channel 4K Ultra HD Networking AirPlay and Streaming

Denon Denon

CA2186

Kullanılmış

Orijinal kutulu

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI4 887 TL
EURO630 €
DOLAR712 $
POUND564 £

AVR-X3000

denon-avr-x-3000_camarossaudio_ (9).jpg

Ev sinema sisteminizin kalbi ve beyni olarak kullanılmak üzere tasarlanan AVR-X3000 7.2 Ağ Ev Sineması Alıcısı , bağlantı, sistem konfigürasyonu ve kontrol seçenekleriyle doludur.

Güçlü amplifikatör bölümünde, aynı devre topolojisine sahip 7 ayrı çıkış aşaması bulunur, her kanal 105 watt değerinde olup, günümüzün kaliteli hoparlörlerini kolayca sürebilir.

7 HDMI girişine sahip (1'i ön panelde rahat bir şekilde bulunur), AVR-X3000'de ayrıca biri ana oda için diğeri diğeri oda için olmak üzere çift HDMI çıkışı bulunur.

Mükemmel surround ses için AVR-X3000’de, Audyssey DSX, Dolby Pro Logic IIz ve DTS Neo: X kod çözücüler bulunuyor. Bu, iki sese sahip sistemler için çift subwoofer çıkışı ile birlikte ön ses bandını büyük ölçüde genişletmek için ön yükseklik veya geniş hoparlörler eklemenizi sağlıyor.

Özellikleri:

7 kanalın tümü için tamamen ayrık, aynı kalite ve güç (kanal başına 180 W)

Birçok ağ özelliği ve işlevi aşağıdakiler dahil eğlence dünyanızı zenginleştirmenize izin verir: 
- AirPlay 
- DLNA 1.5 sertifikalı 
- Windows 8 / RT uyumlu 
- İnternet Radyosu 
- Spotify ve Last.fm Çevrimiçi servis desteği (kullanılabilirlik ülkeye göre değişir) 
- Fotoğraf akışı 
- flickr 
- FLAC-HD (192kHz / 24bit), Yüksek çözünürlüklü ses dosyası çalma 
- WAV ve FLAC için Aralıksız Çalma

Daha büyük ekranlarda ve ekranlarda (yükseltme, geçiş ve GUI kaplama) 4K videoyu mevcut HD'den 4 kat daha yüksek çözünürlüklü videoların keyfini çıkarmak için

Analog ve dijital video 4k'ye kadar yükseltme

7 (1 ön dahil) x 3D, CEC ve ARC destekli HDMI girişi

2x HDMI çıkışı (ana + bölge)

Gelişmiş çoklu bölge (2 bölge / 2 kaynak)

Çoklu Bölgeye Dijital Giriş - Farklı bölgelerdeki HDMI / opt / koaksiyel sinyaller

7.2ch öncesi

Audyssey DSX ve DTS-Neo: X, 7.1ch işleme kadar

Kolay bağlantı için yatay renk kodlu hoparlör terminalleri düzeni ve hoparlör tellerini ve HDMI kablolarını işaretlemek için etiket sayfaları dahil

Grafiksel Kullanıcı Arabirimi (Gelişmiş GUI, 9 dil) ile izlemesi kolay kurulum talimatları sağlayan Geliştirilmiş Kurulum Yardımcısı

Düşük ton hoparlörü olmayan yapılandırmalarda güçlü bas performansı için optimize edilmiş Bas yeniden yönlendirme

İki düğmeli yükseltilmiş ön panel tasarımı (kaynak, hacim)

İçerik Kalitesini En Üst Düzeye Çıkarmak için En Son Teknoloji Denon Çözümleri

Dolby TrueHD, dts-HD Master Ses ve Dolby Pro Logic IIz

1080p ve 3D yeteneklerden geçer

Net ses ve video sinyali için Minimum Sinyal Yolu

Tüm kanallar için yüksek performanslı 192kHz / 24 bit D / A dönüştürücüler

Audyssey MultEQ XT, hoparlörleri odanın dinleme ortamına ve hoparlörlerin özelliklerine göre otomatik olarak ayarlar

Audyssey DynamicEQ, düşük ses seviyelerinde çevre efektlerini iyileştirir

Audyssey Pro hazır

En iyi ses kalitesi için iPod ve iPhone için dijital olarak aktarılan Çalma işlevi (USB üzerinden)

Sıkıştırılmış müzik kaynaklarından ses kalitesini geri kazanmak için Denon'un tescilli Sıkıştırılmış Ses Düzelticisi

Kullanım kolaylığı

İOS ve Android için Denon Remote App (AppStore'da kullanılabilir)

Audyssey Dynamic Volume®, gerçek zamanlı ses ayarı için

Favori kaynaklara doğrudan erişim için Hızlı Seçim Düğmesi

Geniş karakter ekran

Uyku zamanlayıcısı işlevi

Basit, kullanımı kolay uzaktan kumanda ahizesi ile birlikte gelir

Bekleme HDMI Geçişi

Otomatik Bekleme ve bekleme modunda 0,1 W düşük güç tüketimi

Her giriş cihazı için farklı sinyal seviyelerini düzelten ses seviyesi hafızası

 

AVR-X3000, Audyssey MultEQ XT, Audyssey Dinamik Hacim, Audyssey Dinamik EQ, Audyssey DSX ve Audyssey Pro içeren Audyssey Gold paketimiz ile birlikte gelir. 

Audyssey MultEQ XT sistemi en fazla sekiz farklı oturma pozisyonu için kalibre eder ve daha iyi sonuçlar için özellikle bas bölgesinde, yani 200Hz'in altındaki frekanslarda daha fazla ve daha kaliteli filtreler kullanır. Sonuç olarak, bas daha etkili ve odaya daha da dağılmış durumda. 

Audyssey DSX , ses deneyiminin daha etkileyici, ilgi çekici ve inandırıcı olmasını sağlamak için sol ve sağa veya ana ön hoparlörlerin üstüne yerleştirilen ön geniş ve ön yükseklik hoparlörler seçeneğini sunar. 

Audyssey Dinamik Birim yaklaşmakta olan çok yüksek seslerin geldiğini algılar ve otomatik olarak normal ve ekstra yüksek sesli programlama arasındaki farkı azaltır. 

Audyssey Dynamic EQ, her düşük ses seviyesinde maksimum performans için subwoofer ve surround hoparlör seviyelerini otomatik olarak ayarlar. 

AVR-X3000 ayrıca Audyssey Pro Installer hazırdır.

Sofistike Video İşleme

Güçlü video işlemcisi bölümü, standart tanımlı (SD) video içeriğini yüksek tanımlı (HD) birime dönüştüren yüksek çözünürlüklü bir dönüştürme özelliğine sahiptir ve en son yüksek çözünürlüklü ekranlarla uyumluluk için 1080p HD ila 4K Ultra HD (3840x2160 piksel) değerinin yükseltilmesini sağlar 3B geçişi. 

InstaPrevue işlevi, bağlı tüm HDMI kaynakları için birden çok pencereyi görüntülemenizi sağlar ve bir düğmeye dokunarak en sevdiğiniz içeriği seçmenize izin verir.

Çoklu Video Formatları

Gelişmiş video işlemcisi aynı zamanda eski analog video kaynaklarıyla uyumluluk sağlar ve 3 kompozit video (SD) girişi ve hem SD hem de HD video sinyallerini kabul edebilen 2 bileşen video girişi içerir. 

Bu girdiler, yıllar boyunca en sevdiğiniz içeriğin tadını çıkarmaya devam etmenize izin vererek de atanabilir. 

Bu kaynaklar dahili olarak dijital videoya dönüştürüldüğünden, HDTV'nizde yalnızca tek bir HDMI kablosuna ihtiyacınız var, kablo maliyetlerini ve montaj sıkıntısını en aza indirirsiniz.

Genişletilmiş Surround Ses işleme

Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio dahil en son yüksek çözünürlüklü kod çözücülere ek olarak, AVR-X3000 7.2 alıcı ayrıca Audyssey DSX, Dolby Pro Logic IIz ve DTS Neo: X kod çözme özelliklerine sahip olup ilave bir ön çift çifti bağlamanıza olanak tanır Ev sinema odanızı geniş bir mekan sinema alanına dönüştürerek ön ses bandını önemli ölçüde genişletmek için yüksek veya geniş hoparlörler.

Komut içi kontrol yapmacıklık

Geleneksel uzaktan kumandaya ek olarak, AVR-X3000, en sevdiğiniz akıllı telefon veya tablet ile üniteyi kontrol etmenizi sağlayan iOS ve Android versiyonlarında bulunan “Denon Remote App” dahil bir dizi ilave kontrol seçeneğiyle donatılmıştır . 

AVR-X3000'i PC veya Mac web tarayıcınız üzerinden erişebileceğiniz web kontrol fonksiyonu ile de kontrol edebilirsiniz. 

Hem LAN hem de RS-232C seri port bağlantılarıyla donatılan AVR-X3000, AMX, Control4, Crestron, RTI, Savant ve URC gibi şirketlerden gelen çok çeşitli ev otomasyonu kontrol sistemleriyle uyumludur. 

IR uzaktan giriş ve çıkış jakları daha fazla kontrol seçeneği sunar ve ünite motorlu projeksiyon perdesi veya motorlu perdeler kontrolü gibi harici cihaz kontrolü için 12V atanabilir tetik çıkışı sunar.

Bağlantı ve kurulum kolaylığı

Kurulum sürecinde sizi yönlendiren sezgisel bir ekran grafik arayüzü olan Denon Setup Assistant sayesinde kurulum hem hızlı hem de kolaydır. 

Yeni tasarlanan arka panel, mantıksal olarak düzenlenmiş bağlayıcı grup bloklarına sahiptir ve yatay olarak düzenlenmiş hoparlör bağlama direklerini "saat 12" hoparlör teli giriş yönelimli içerir ve hoparlör konektörleri birden fazla sonlandırma tipini kabul edebilir.

 Kurulum kolaylığı için, hoparlör konektörleri renk kodludur ve ürünle birlikte verilen renk kodlu hoparlör kablosu etiketleri ilk kez uygun bağlantılar sağlayacaktır. 

Güç kablosu, ek kurulum esnekliği sağlayan çıkarılabilir niteliktedir.

Müziğin keyfini çıkarın & İki odadaki Video

AVR-X3000'i ana odada müzik ve videonun keyfini çıkarırken, diğerleri ikinci bir odada farklı bir kaynaktan gelen müzik ve videoların tadını çıkarabilirsiniz. 

İkinci bir bölge HDMI çıkışı, başkalarının başka bir odada farklı bir programın keyfini çıkarmasını sağlar ve Amp Assign işlevi, ikinci odada stereo hoparlörleri sürmek için iki amplifikatör kanalını kullanmanızı sağlar.

Ethernet Bağlantısı İnternet Radyosu, Streaming Hizmetleri ve AirPlay ile

AVR-X3000'i bir Ethernet kablosu veya uygun fiyatlı bir WIFI adaptörü veya kablosuz Ethernet köprüsü ile ev ağınıza bağlayın ve yepyeni bir dinleme keyfi dünyası açın. 

Çok çeşitli internet radyo istasyonlarından müzik ve ses programlarının yanı sıra SiriusXM, Spotify ve Pandora (abonelik gereklidir) gibi yayın servislerinden müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Apple'ın AirPlay işlevi ile donatılmış AVR-X3000, en sevdiğiniz parçaları kablosuz ev ağınız üzerinden iPod touch, iPhone ve iPad'inizden izlemenizi sağlar. Ayrıca sevdiğiniz iTunes parçalarına bilgisayarınızdan erişebilir veya taşınabilir cihazınızı doğrudan ön panel USB bağlantı noktası üzerinden bağlayabilirsiniz.

 Ünite ayrıca multimedya PC'nize bağlanmak için DLNA 1.5 uyumludur ve Windows 8 / RT sertifikalıdır.

7 HDMI Girişi; 2 HDMI Çıkışı

Çok çeşitli dijital kaynaklara bağlantı için, AVR-X3000 kamera, oyun konsolu veya diğer HDMI donanımlı bir cihazı hızlı ve rahat bir şekilde bağlamanızı sağlayan ön panelde 1 adet olmak üzere 7 HDMI girişi içerir. Ana oda için bir HDMI çıkışı ve başka bir oda için ikinci bir HDMI çıkışı var.

HDMI işlevi, AVR-X3000 bekleme modundayken, rahat görüntüleme için ideal olan bekleme modundayken HDTV'nizdeki bir kaynağı (kablo veya uydu kutusu gibi) görüntülemenizi sağlayan HDMI Bekleme Geçişi ile daha da genişletilir.

Sıkıştırılmış Ses restoratör

Sıkıştırılmış MP3 parçalarını analiz eden ve aslında daha yüksek kalitede bir dinleme deneyimi için önemli müzik ayrıntılarını geri yükleyen Denon'un Sıkıştırılmış Ses Düzeltici özelliği ile en sevdiğiniz MP3 parçalarına yeni bir hayat verin.

Teşhir ürünüdür,

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

yeni gibidir, %100 orijinaldir,

orijinal kutusunda içeriği eksiksiz gönderilecektir,

Keyifli alışverişler dileriz
​​​​​​​​​​​​​​​​​

Bir değerlendirme yazın