WhatsApp Destek Hattı
Hegel H80 Integrated Amplifier / DAC Genişlet
Hegel H80 Integrated Amplifier / DAC
  • Hegel H80 Integrated Amplifier / DAC
  • Hegel H80 Integrated Amplifier / DAC
  • Hegel H80 Integrated Amplifier / DAC
  • Hegel H80 Integrated Amplifier / DAC
  • Hegel H80 Integrated Amplifier / DAC
  • Hegel H80 Integrated Amplifier / DAC
  • Hegel H80 Integrated Amplifier / DAC
  • Hegel H80 Integrated Amplifier / DAC

SATILDI

Hegel H80 Integrated Amplifier / DAC

CA1786

Kullanılmış

0 €

Dijital ve analog girişler içeren H80 entegre amplide Hegel'in referans ürünlerinde mevcut olan teknolojiler bolca kullanılmış. Hegel'in patentli SoundEngine çıkış katları, referans kalitede preampli devresi ve Hegel'in en beğenilen DAC ünitelerden alıntılanmış DAC devreleri. Hepsi birarada. Gerçek bir müzik makinası!

H80'de 24 bit teknolojiye sahip 5 ayrı dijital giriş, 1 gerçek dengeli (balanced) analog giriş ve iki RCA (unbalanced) analog giriş mevcut (bu girişlerden birini doğrudan Ev Sineması girişi olarak da programlamak mümkün).

USB girişi, cihazın uzaktan kumandasıyla bilgisayarınızın media player yazılımına kumanda etmenize olanak tanıyor. Parça atlatabiliyor, durdurup başlatabiliyorsunuz. Bağlantıyı kurar kurmaz müzik dinlemeye başlıyorsunuz.

H80'in içindeki DAC devreleri, Hegel'in kritiklerce piyasanın en iyileri arasında gösterilen mustakil DAC ünitelerinden esinlenmiş devreler. Hegel'in kendi tasarlamış olduğu teknikle gerçekleştirilen yeniden zamanlama (re-clocking) ve dijital bileşenleri biraraya getirirken kullanılan özel yöntem sayesinde müziğe olumsuz katkı en aza indiriliyor. Ne duymanız gerekiyorsa onu duyuyorsunuz ve müzik çok daha canlıymış gibi dinleniyor.

Analog devreler de aynı derecede etkileyici. Preampli derveleri doğrudan doğruya Hegel'in referans preamplisinden alınmış. Odyo endüstrisinde kullanılan bileşenlerin dışına çıkılarak çok daha yüksek nitelikli bileşenlere yer verilmiş ve bu sayede çok düşük gürültü seviyelerine ulaşılmış. Bunun anlamı da en ufak mikro detayların korunuyor olması, müzisyenin çaldığı mekanı bile "hissedebiliyorsunuz".

Ayrıca Hegel'in patentli Sound Engine teknolojisi sayesinde yalnızca distorsiyonda düşüş sağlanmakla kalınmıyor, "damping faktör"de (dizginleme katsayısı) de çok önemli bir artış sağlanıyor. Bunun doğrudan karşılığı da çok daha iyi bir bas kontrolü. Böylece kendi fiyat aralığında bugüne kadar hiç rastlanmamış bir sürme gücü, dinamik ses ve atak gücüne sahip bir ampli ortaya çıkıyor. Büyük bir kullanım esnekliğiyle ses kalitesini bir araya getirdiği için de biz ona Müzik Makinası diyoruz.

Bilgiler Timpani Audio sitesinden alınmıştır, teşekkür ederiz.

The Absolute Sound
dergisinden büyük ödül!

Hegel H80
2014 yılının
"En iyi orta fiyat Entegre Amplisi"

Teknik Özellikler:

Dijital girişler: 2 koaksiyal, 2 optik ve 1 USB
Analog girişler: 2 RCA unbalanced ve 1 XLR Balanced
Çıkış gücü: 75+75W @ 8 ohm
Frekans aralığı: 5 Hz - 100.000 Hz
Sinyal/gürültü oranı: 100dB'den fazla
Distorsiyon: 0.01%'den az @ 50W 8 Ohms 1kHz
Damping Faktör: 1000'den fazla
Ebatlar/ağırlık: 10cm x 43cm x 34.5cm (YxExD), 12kg

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir,

orijinal uzaktan kumandası ve güç kablosu ile birlikte gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

 

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

 

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.