WhatsApp Destek Hattı
Marantz ER2500 Home Theater System ( 6.1 - Bluetooth ) Genişlet
Marantz ER2500 Home Theater System ( 6.1 - Bluetooth )
  • Marantz ER2500 Home Theater System ( 6.1 - Bluetooth )
  • Marantz ER2500 Home Theater System ( 6.1 - Bluetooth )
  • Marantz ER2500 Home Theater System ( 6.1 - Bluetooth )
  • Marantz ER2500 Home Theater System ( 6.1 - Bluetooth )

SATILDI

Marantz ER2500 Home Theater System ( 6.1 - Bluetooth )

Marantz Marantz

CA2413

Kullanılmış

TÜRK LİRASI0 TL
EURO0 €
DOLAR0 $
POUND0 £

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir, ender temizliktedir,

orijinal uzaktan kumandası - güç kablosu - bluetooth aparatı ile birlikte gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amplifikatör - DAC - AM-FM Radyo - DVD-CD Player - Bluetooth 

Marantz Amerika, hepsi bir arada ev sineması tasarımlarında yeni bir konsept geliştirdi.

ER2500 Ev Sinema sistemi. 

Marantz Amerika, Inc Pazarlama ve Ürün Geliştirme Direktörü Kevin Zarow şunları kaydetti: "Hepsi bir arada ev sinema sistemleri pazarı geliştikçe, yatak odalarında kullanılabilen 'ikincil' surround ses sistemleri için artan talep görüyoruz Sadelik, kullanım kolaylığı ve performans, piyasanın bu segmentini yönlendiren temel faktörlerdir.Bu amaçla ER2500'ü zarif ve basit bir surround ses çözümü olarak tasarladık. herhangi bir evde birincil veya ikincil sistem. "ER2500 Ev Sinema Sistemi, benzersiz bir Marantz surround ses alıcısı / DVD oynatıcısını aynı anda şık, işlevsel ve hepsinden önemlisi sizi Marantz düzeyinde performansa sahiptir. Yedi dahili amplifikatörün her biri 100 watt çıkış üretir. Bu kadar verimli dijital devre sayesinde, amplifikatör aşamaları daha uzun sorunsuz çalışma için beklediğinizden çok daha serin çalışır. 

Üç harici ses ve iki A / V kaynağı için girişlerin yanı sıra dahili bir AM / FM tuneri var. Aşamalı tarama DVD oynatıcı, yüksek hızlı video D / A dönüştürücü / Ses dönüştürme özelliği, yüksek çözünürlüklü 192 kHz / 24 bit kaynaklar için de tamamen hazırdır. 

Gelişmiş mikroişlemciler, çeşitli surround formatları idare etmenin yanı sıra ER2500'ün en sevdiğiniz disk türlerini işlemesini sağlar. 

Zarif ve yeni bir "yaşam tarzı" tasarımına sahip olan şık ER2500 sistemi, dahili AM / FM alıcılı 6.1 kanallı ses / video alıcısı ve surround ses ve müziğin keyfini çıkarmak için gereken her şeyi ve ilaveten yüksek performanslı DVD oynatıcıyı sunar. 

Uyumluluk için, ER2500'ün dahili DVD oynatıcılı 6.1 kanallı alıcısı, dijital ve analog ses ve video giriş ve çıkışlarının bir tamamlayıcısı ile birlikte HD bileşen video çıkışına sahiptir. Renk kodlu hoparlör terminalleri, kurulum kolaylığı sağlar. Alıcı, Dolby Digital EX, Dolby Pro Logic IIx ve DTS ES-Discrete gibi çok sayıda 6.1 ve 5.1 kanal surround ses formatı ile uyumludur.

ER2500'ün yüksek performanslı DVD oynatıcısı doğrudan alıcıya yerleştirilmiştir ve aşamalı tarama teknolojisine sahiptir. Birden çok disk formatını destekler ve çoklu ekran en boy oranı sağlar. Oynatıcının bileşen video çıkışı, DVD-Video diskler için gerçek 3: 2 ve 2: 2 açılan algılama ve gelişmiş dijital video işleme devresi sağlar. Tüm potansiyel bağlantı ihtiyaçlarını karşılamak için DVD oynatıcı bileşen, S-Video ve kompozit video çıkışları içerir; dijital ses ve analoğ ses çıkışları ile birleştirilmiştir.

6.1 kanal İnce DVD / Alıcı Ünitesi

100 Watt x 7 Kanal

Dolby ProLogic IIx / DTS ES

Yüksek Verimli Dijital Amplifikatörler

Basit Kurulum Menüsü

NTSC <==> PAL Dönüşümü

İlanda kullanılan logolu fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın