WhatsApp Destek Hattı
Marantz NR1608 7.2 Channel Full 4K Ultra HD Network AV Receiver Genişlet
Marantz NR1608 7.2 Channel Full 4K Ultra HD Network AV Receiver
  • Marantz NR1608 7.2 Channel Full 4K Ultra HD Network AV Receiver
  • Marantz NR1608 7.2 Channel Full 4K Ultra HD Network AV Receiver
  • Marantz NR1608 7.2 Channel Full 4K Ultra HD Network AV Receiver
  • Marantz NR1608 7.2 Channel Full 4K Ultra HD Network AV Receiver
  • Marantz NR1608 7.2 Channel Full 4K Ultra HD Network AV Receiver
  • Marantz NR1608 7.2 Channel Full 4K Ultra HD Network AV Receiver
  • Marantz NR1608 7.2 Channel Full 4K Ultra HD Network AV Receiver

Marantz NR1608 7.2 Channel Full 4K Ultra HD Network AV Receiver

Marantz Marantz

CA1675

Yeni

1 185 €

7.2 Channel Full 4K Ultra HD Network AV Receiver with HEOS
Now available – control with Amazon Alexa voice commands

Marantz NR1608 Ultra-İnce 7.2 Kanal Tam 4K Ultra HD 

Ağ AV Alıcısı ile HEOS

Minimal yer kaplayan heyecan verici yüksek kaliteli bir AV alıcısı: bu NR1608. 7 kanaldaki yüksek akım ayrık güç amplifikatörleri, şaşırtıcı bir güç ve netlik sunar ve hem Dolby Atmos hem de DTS: X kod çözücüler sayesinde etkileyici 3D surround ses sağlar, ancak 3 inçten biraz daha uzun bir mesafede, herhangi bir yere sığacak kadar ince Televizyon dolabı. Tüm 8 HDMI girişlerinde en son HDMI ve HDCP 2.2 özellikleriyle tamamen uyumludur ve en yeni video formatlarını - 4K 60Hz video, 4: 4: 4 Pure Color alt örnekleme, BT.2020, HDR ve Dolby Vision - Blu-ray oynatıcılar, set üstü kutular, oyun konsolları ve Ultra HD TV veya projektöre 4K Ultra HD içerik akışı / indirme.Gelecekteki HDR yayın içeriği için, HLG (Hibrid Log Gamma) geçişi, bir ürün yazılımı güncellemesi yoluyla da desteklenecektir. 

Bluetooth ve AirPlay, taşınabilir cihazlardan doğrudan müzik akışı yapabilirken, HEOS kablosuz çok odalı müzik entegrasyonu NR1608'in tüm ev-çapında müzik sisteminin bir parçası olmasına izin verir. Ücretsiz HEOS uygulamasını kullanarak kendi müzik kütüphanenizi, çevrimiçi müzik akışı hizmetlerinizi ve binlerce İnternet radyo istasyonunu keşfedin ve oynayın. 

"Marantz 2016 AVR Remote" uygulaması, Apple uygulama mağazası, GooglePlay ve Amazon uygulama mağazasından da ücretsiz olarak indirilebilir. 

Temel Özellikler

7 kanallı ayrı güç amplifikatörü, kanal başına 50W (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz,% 0,08 THD).

4K / 60 Hz tam oranlı geçiş, 4: 4: 4 renk çözünürlüğü, HDR ve BT.2020 artı Dolby Vision uyumluluğu ve Hibrid Log Gamma (gelecekteki bellenim güncellemesi aracılığıyla HLG).

Tam HDCP 2.2 desteği ile 8 HDMI girişi (1 ön dahil).

Dolby Atmos (5.1.2'e kadar) ve DTS: X.

2.4GHz / 5GHz çift bant desteği ile dahili Wi-Fi.

HEOS kablosuz çoklu oda entegrasyonu.

AirPlay, Bluetooth, TuneIn İnternet Radyo, Pandora, Spotify, Tidal, Deezer, Amazon Prime Müzik, SiriusXM, Napster, iHeartRadio, Ses Bulut, Ağ Ses Akışı.

DSD (2.8 / 5.6MHz), FLAC, ALAC ve WAV desteği.

Audyssey MultEQ, Dinamik Ses ve Dinamik EQ.

Audyssey MultEQ Editor uygulaması desteği (App Store'da 20 ABD doları karşılığında geçerlidir)

Renk kodlu hoparlör terminalleri, Kurulum Yardımcısı, Gelişmiş GUI, Marantz 2016 AVR Uzaktan Kumanda.

Kapalı / açık / otomatik ayarlı akıllı ECO modu.

  

Eko Modlu Güçlü 7 Kanallı Ayrık Amplifikatör

NR1608'in güç amplifikatörü bölümü, hem müzik hem de filmlerle mükemmel ses için ayrık yüksek-akım çıkış cihazlarına ve hassas ses için tüm 7 kanalda aynı güce sahiptir. Kanal başına 50 watt (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz,% 0,08 THD) olarak anılan NR1608, mükemmel hoparlör kontrolü için düşük empedanslı sürücü kabiliyetine sahiptir ve 4 ohm hoparlörlerle de uyumludur. Bu arada Eco modu enerji tasarrufu sağlar: Ekrandaki bir Eco metreye sahiptir, aynı zamanda alıcıyı güç tasarrufu modunda da kullanabilir, maksimum çıkış gücünü azaltabilir veya düşük güç stratejilerini daha mütevazı ayarlarla kabul edebilirsiniz. mükemmel ses kalitesi üzerinde herhangi bir etkisi olmadan.

Son HDMI Bağlantısı; HDR, Dolby Vision, HLG ve HDCP 2.2 Uyumlu

Hızlı bağlantılar için ön panelde bir tane olmak üzere sekiz adet HDMI girişi, 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Pure Color alt örnekleme, BT.2020 ve HDR dahil olmak üzere en son HDMI spesifikasyonunu destekleyen NR1608'in gelişmiş video bölümünü besler Her girişte geçiş desteği. Dolby Vision uyumluluğu artık yeni HDR yayın formatı HLG (Hibrid Log Gamma) için gelecekteki bir firmware güncellemesiyle etkinleştirilebiliyor.

4K Ultra HD kopya korumalı içerik için tüm HDMI girişlerinde HDCP 2.2 uyumluluğu, NR1608'in yeni nesil Blu-ray disk oynatıcılar, set üstü kutuları ve 4K Ultra HD akışları ve yüklemeleri için hazır olmasını sağlarken, video işlemcisi Ayrıca 4K Ultra HD'ye yüksek kaliteli SD ve HD video. Görüntüleme Bilim Vakfı tarafından onaylanan NR1608, ISF Day / Night video modları ile birlikte bir ISF teknisyeni tarafından kullanılmak üzere eksiksiz bir video kalibrasyon kontrol seti sunmaktadır.

Dolby Atmos

Dolby Atmos'deki her boyutu hissedin. Dolby Atmos, nefes kesici gerçekçilik ile etrafınızdaki akan hareketli seslerle sizi hikayeye taşıyor. Üst düzey ev sineması deneyimi için 5.1 surround ses hoparlör sisteminin ve 2 ilave üst düzey hoparlörün veya 2 Dolby Atmos yükseltici hoparlörün keyfini çıkarın - eski içerik için Dolby Surround yükseltici de dahil.

DTS: X

Sürükleyici ses alanları, uzayda doğal olarak meydana geleceği yerde ses verir, evde gerçeğe yakın, çok boyutlu bir ses deneyimi yaratır. Gelişmiş daldırma ve yükseltilmiş gerçeklik, sizi en sevdiğiniz filmlerin dünyasına çekiyor. Yerleştirilen mekansal yeniden şekillendirme motoru, DTS Neural: X ™, film, oyun ve müzik koleksiyonlarınıza hayatınızda yeni bir kiralama fırsatı sunuyor! DTS: X tiyatroyu eve getirir.

Yerleşik Bluetooth, Wi-Fi ve AirPlay

NR1608, sıkışık kentsel ortamlarda bile sağlam bir bağlantı için Bluetooth ve Wi-Fi akışı için gelişmiş bir çift anten sistemi ile donatılmıştır. Apple'ın AirPlay'i, iPhone'larınız ve iPad'leriniz gibi iOS cihazlarından en sevdiğiniz parçaları kablosuz olarak dinlemenizi sağlar.

HEOS: Kablosuz Multi-Room Müzik Akışı için Mükemmel Çözüm

Yerleşik HEOS teknolojisi ile NR1608, HEOS kablosuz çoklu oda sisteminin önemli bir bileşeni haline gelir. Daha fazla HEOS hoparlörü ekleyin ve ücretsiz HEOS uygulamasıyla kontrol edilen evinizin her yerinde ve her yerde müziğinizin keyfini çıkarın. Her odada aynı şarkıyı veya her odada farklı bir şarkıyı çalın.

Çoklu akış hizmetleri NR1608'de veya Pandora, Spotify, TuneIn İnternet Radyosu, Amazon Müzik, SiriusXM, iHeartRadio, Ses Bulutu, Tidal, Napster veya Deezer (*) gibi diğer bağlı HEOS cihazlarında çalınabilir. Telefonunuzdan, USB çubuğundan veya yerel ağ sürücülerinden, sık kullanılanlar ve desteklenen çalma listesi işlevleri ile müzik aktarabilirsiniz. 

HEOS + Alexa - Komutlarınızı Söyleyin

En sevdiğiniz müzik hizmetlerini bu HEOS özellikli cihaza aktarmak için sesinizi kullanın. Alexa'dan Pandora, Spotify, Amazon Music'ten ve çok daha fazlasından müzik çalmasını isteyin.

Girişler arasında geçiş yapın (Blu-ray, DVD, Media Player, vb.), Sesi açın veya kapatın, bir sonraki şarkıyı durdurun, kapatın ve çalın - hepsi sesinizle.

Alexa ses komutlarıyla akışa başlamak için Alexa uygulamasını açın ve “Beceriler” i seçin. Etkinleştirmek için HEOS Home Entertainment'ı ekleyin. Ardından, Alexa uygulama menüsünde Akıllı Ana Sayfasına gidin ve Cihazlar'ı seçin ve keşfedin veya “Alexa, cihazlarımı keşfedin.”

HEOS Home Entertainment ve Alexa ile, bu ürüne ve diğer HEOS özellikli bir cihaza akış gerçekleştirebilirsiniz.

Marantz 2016 AVR Uzaktan

IOS ve Android akıllı telefonlar ve tabletler için Marantz 2016 AVR Remote uygulaması, en son Marantz ağı AV Alıcıları üzerinde tam kontrol sağlar. Birçok yeni özellik ile birlikte, grafik ve kullanıcı arayüzü tamamen revize edildi. Müzik içeriğinize ve akış hizmetlerine tam HEOS kablosuz çoklu oda kontrolüyle erişmek için gücü, sesi, girişi ve ayarları kontrol edin veya HEOS Uygulamasına hemen geçin.

Yüksek Çözünürlüklü Ses

NR1608, ön paneldeki USB portu veya ağ kaynakları üzerinden yüksek çözünürlüklü ses parçalarının inanılmaz doğruluğunu, 24 bit / 192 kHz'ye kadar ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosyaları ve DSD 2.8'i çözme kabiliyetini keşfetmenizi sağlar. MHz ve 5.6MHz parçaları (SACD'nin audiophile formatı). MP3 gibi diğer popüler dosya türlerini de dinleyebilirsiniz.

Basit kurulum için Audyssey MultEQ

Ölçüm mikrofonunu ve sağlanan standı kullanarak, Audyssey MultEQ, subwoofer dahil olmak üzere ev sinema sisteminizdeki hoparlörleri ölçer ve ardından markalardan bağımsız olarak en yumuşak, en doğal ton dengesini sağlayan çoklu yüksek hassasiyetli DSP oda akustiği düzeltme filtrelerini uygular. veya hoparlörün modeli (ler).

Audyssey Dynamic EQ, düşük ses seviyelerinde bile net diyalog ve geniş bant tepkisi sunmak için gelişmiş psiko-akustik işleme özelliği sunar, seçtiğiniz dinleme seviyesi ne olursa olsun sinema düzeyinde netlik sağlarken, Audyssey Dynamic Volume, içerik reklamlara geçtiğinde sesi normalleştirerek kötü darbeleri önler veya daha kolay bir dinleme deneyimi yaratan duyurular.

Audyssey MultEQ Editör Uygulaması

NR1608, yepyeni Audyssey MultEQ Editor App'i destekliyor. 'Davlumbazın altında' gidin, ayrıntılı ayar için ayarları görüntüleyin ve ayarlayın, sesi odanızdaki belirli sorunlara daha hassas bir şekilde özelleştirin ve sesi kişisel tercihlerinize göre uyarlayın.

Doğru kurulumu kontrol etmek için hoparlör algılama sonuçlarını görüntüleyin.

Audyssey kalibrasyonunun sonuçlarından önce ve sonra, oda sorunlarını tanımlamayı kolaylaştırın.

Her kanal çifti için Audyssey hedef eğrisini zevkinize göre düzenleyin.

Her kanal çifti için EQ frekansı ayar aralığını ayarlayın.

2 yüksek frekanslı rolloff hedef eğrisi arasında geçiş yapın.

Vokal bölgeyi daha parlak veya daha pürüzsüz hale getirmek için orta kademe telafiyi etkinleştirin / devre dışı bırakın.

Kalibrasyon sonuçlarını kaydedin ve yükleyin.

Android ve iOS için Audyssey MultEQ Editor uygulaması, Apple App Store veya Google Play Store'dan satın alınabilir.

Çift Subwoofer Çıkışı

Çok Kaynak / Çoklu oda

Ailenizin eğlence ihtiyaçları ne olursa olsun, NR1608 aşağıdakileri sunar: ana odada 5.2 kanal surround sesin tadını çıkarabilir ve aynı zamanda evin başka bir yerinde başka bir kaynaktan stereo ses çalabilirsiniz. Çoklu oda güçlendirilmiş çıkışlara bir çift hoparlör bağlayın veya Bölge 2 ön çıkışlarına ayrı bir stereo amplifikatör ve hoparlörler bağlayın.

Akıllı TV Bağlantısı

Bazı Akıllı TV'lerde HDMI CEC (tüketici elektroniği kontrolü) işleviyle, NR1608'in TV'nin uzak el cihazı ile kontrol edilmesi mümkündür. Alıcının "HDMI kontrolü" AÇIK olarak ayarlandığında, "Akıllı Menü" alıcı kontrol işlevlerini ayarlayın ve TV'nin Akıllı Menü ana ekranı kaynak ve çevre modu seçimlerine, ana kurulum menüsüne ve Akıllı Seçim yapılandırma ön ayarlarına doğrudan erişim sağlayacaktır.

Basit Akıllı Seçim Fonksiyonları

Uzaktan kumandadaki 4 Akıllı Seçim fonksiyonu düğmeleri, tercih ettiğiniz kurulum - giriş, ses seviyesi ve Audyssey konfigürasyonunu - özellikle kaynaklar için kaydeder. Sadece tek bir tuşa basmak NR1608'i Blu-ray veya TV set üstü kutunuzdan sevdiğiniz İnternet radyo istasyonuna kadar her şey için mükemmel bir şekilde yapılandırılmış.

Kurulumu 
Kolay , Kullanımı Kolay

Kolay kurulum için, NR1608'in birinci sınıf hoparlör terminalleri yatay sırası, doğru bağlantıyı sağlamak için bir dizi uyumlu kablo etiketi ile birlikte renk kodludur. AVR'nin net grafiksel ekran üzeri ekranı, konfigürasyonunuz ne olursa olsun, mümkün olan en iyi ses kalitesi için kritik ayarlar ve kılavuzluk sağlamak üzere Hızlı Başlangıç ​​kılavuzu ile birleştiren özel bir Kurulum Asistanına sahiptir.

60 Yıllık Sesli Miras

1953 yılında kurulan Marantz, dünya çapında müzikseverlerin ve eleştirmenlerin sesini duyuran ses bileşenlerini tasarlama konusunda uzun ve zengin bir geçmişe sahiptir. Müzik Hayatımızda çok önemli olduğu için NR1608, üstün stereo dinleme ve uzun ev sineması deneyimi sunma konusundaki uzun geleneğimizi sürdürmektedir.

Kapalı kutu, faturalı, garantili

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.