WhatsApp Destek Hattı
Marantz SR14 mkII Genişlet
Marantz SR14 mkII
 • Marantz SR14 mkII
 • Marantz SR14 mkII
 • Marantz SR14 mkII
 • Marantz SR14 mkII
 • Marantz SR14 mkII
 • Marantz SR14 mkII
 • Marantz SR14 mkII
 • Marantz SR14 mkII
 • Marantz SR14 mkII
 • Marantz SR14 mkII
 • Marantz SR14 mkII

Marantz SR14 mkII & IS201 Station

Marantz Marantz

CA2265

Kullanılmış

750 €

SR14MKII

Marantz SRl4mkII ile, Marantz ev sineması sistemlerinin en yüksek bölümüne adım atmıştır.

THX Surround EX gibi en son teknolojiye sahip özellikleri, hoparlörleri muazzam kontrol ve rahatlıkla sürmek için büyük bir güç ile birlikte sunar. 

Ve hepsinden önemlisi, Marantz, Marantz SR14mkII'yi stereo amplifikatör olarak kullanırken bile, odyofil kalitesi konusunda en yüksek standartlara ulaşılmıştır.

THX Surround EX
THX Surround EX, ev sineması sesine yeni bir derinlik, geniş ortam ve ses yerelleştirme boyutu getiriyor. Genel etki, daha önce hiç bir ev sineması ortamında gerçekleşmemiş olan “orada olmak” ın duyulabilir bir duyusal sonic gerçekçilik duygusudur. Yalnızca THX lisanslı Ultra Serisi ürünlerinde bulunan THX Surround EX, özel olarak kodlanmış DVD film sürümlerinde sol ve sağ surround kanallardan gelen bir surround sesin kodunu çözen bir işlemdir. THX Ultra
George Lucas'ın THX Bölümü tarafından geliştirilen Home THX Ses Sistemleri, evde film keyfi için dünya standardı haline geldi. Şimdi, 15. yılında, THX patentli teknolojisini dünyanın önde gelen A / V ve PC üreticilerine lisanslıyor. 

Efsanevi eğitim programı, Home THX ürünlerinin satılması ve kurulması için en yüksek seviye arasından 1300'den fazla bayiyi sertifikalandırdı. THX ayrıca ev video yazılımını THX Dijital Mastering Programı ile sertifikalandırır, DVD yazılımı, lazer diskler ve VHS video kasetlerinin patentli THX teknolojisi ve benzersiz kalite kontrol uzmanlığı kullanımıyla mümkün olan en iyi görüntü ve ses kalitesini sağlamasını sağlar. 

THX Ultra şartnamesi ile yalnızca en yüksek şartlara uygulanan ses sistemleri sertifikalandırılabilir. Felsefemiz doğrultusunda Marantz sadece en yüksek standartlara uygulanır. 

Dolby Digital / DTS

Evde yüksek kaliteli "oditoryum" sesi, Dolby Digital'ın önerdiği şey bu! Dolby Digital veya AC-3 ses bilgisi, Film stüdyosu tarafından karıştırılır ve video bilgisine sıkıştırılmış dijital bilgi olarak eklenir. Tüm dünyadaki sinemalar sistemi destekliyor ve DVD formatına standart olarak Dolby Digital ses bilgileri eklendi. 

Format 5 tamamen bağımsız yüksek kaliteli kanal sunar ve altıncı kanal subwoofer bilgisi sağlanır. Dolby Digital bilgilerinin yanı sıra, DVD yazılımı ayrıca Digital Theater System (DTS) ses bilgisini içerebilir. Sıkıştırılmış dijital bilgi, altıncı bir subwoofer kanalı ile birlikte beş tamamen bağımsız yüksek kaliteli kanal sunar. 

4bit 96 KHz D / A çevirici 24 bit 96 kHz DAC en yüksek ses çözünürlüğünü sağlar. 24 bit niceleme ve 96 kHz örnekleme hızlarıyla, her zamankinden daha ince, daha zengin dokulu ses üretir. Gelişmiş DAC, yüksek çözünürlüklü DVD Video disklerinin oynatılması sırasında benzersiz sinyal-gürültü oranları sağlar. 

RF girişi
DVD tanıtımı olmasına rağmen, Laserdisc hala geniş bir yelpazedeki meraklıları için oldukça popülerdir. Laserdisc'in Dolby Digital AC-3 sesinin keyfini çıkarmak için, dijital bilgilerin bir Dolby Digital kod çözücü tarafından dönüştürülmesi gerekir. 

Çıkıştaki dijital sinyal modüle edildiğinden, özel RF girişine ihtiyaç vardır. 

Evrensel Dokunmatik uzaktan kumanda
Özelliklerin artması, uzaktan kumandanın karmaşıklığını da arttırdı. Sistemini net bir şekilde kontrol etmeyi seven biri için ısmarlama bir uzaktan kumanda çözümü sağlayacaktır. 

Dokunmatik ekran seçeneği en iyi cevaptır. Geniş bir LCD ekran, seçebileceğiniz işlevleri içeren çeşitli menüleri gösterir. Ekrana yumuşakça basmak, komutu etkinleştirmek için yeterlidir. 

Bu menü tamamen kendi taleplerinize göre özelleştirilebilir. Grafikler bile tamamen ayarlanabilir! Tek bir tuşa basıldığında, makro komutunun çoklu komutları aktif hale getirmesi için bir başka büyük olasılık da programlanabilir. Tüm ekipmanlarınızı aynı anda açıp kapatmak istiyorsanız, kolay. Maksimum kullanım kolaylığı! 

Çoklu kaynak Multiroom
Birden fazla odadaki birden fazla kişinin ek bir ses seti takmadan kendi favori müziğinin keyfini çıkarması iyi olmaz mıydı? Bu Çoklu Kaynak Multiroom ile mümkündür! Marantz müzik sistemi evin ana odasına yerleştirildiğinde, ikinci bir hoparlör sistemi ayrı bir odaya yerleştirilebilir. 

Bu odalarda ayrıca, Marantz IR92 ile birlikte tam uzaktan kumandalı fonksiyonelliğe sahip olsa bile, iki farklı ses seviyesinde bir ses kaynağı seçilebilir. Sadece ses değil, video sinyalleri bile ayrı odada OSD özellikli bir video kaynağı seçilebilecek şekilde kullanılabilir. 

5.1 Kanal ön çıkışı
Marantz AV amplifikatörleri veya AV alıcıları standart olarak sağlam bir güç çıkışı sunar. Ancak, gücün yetmeyeceği durumlar her zaman olacaktır. Bu gibi durumlarda daha güçlü amplifikatörler bağlanabilir. 

Bu çıktıların olası bir başka kullanımı, en son teknolojilere geçilmesi durumunda ayrı bir kod çözücü kullanmaktır. 

HDAM
Sadece en iyisi yeterince iyidir! Tek bir sistemde çeşitli markaların ekipmanlarını birlikte kullanmak için, ses endüstrisi bir sinyal ön standardı haline getirdi. Ses sinyalini bu spesifikasyona dönüştürmek için, her ses cihazı, entegre devre yaygın olarak kullanılan Op-amp'lerle (işlemsel yükselteçler) donatılmıştır. 

Ne yazık ki bu IC'ler, Marantz'ın çok yüksek gereklilikleriyle eşleşmiyor. Marantz kendi ayrı devre kartlarını geliştirdi. 

Bu HDAM'ler, kısa ayna görüntü L / R sinyal yollarına sahip ayrı yüzeye monte bileşenlerden oluşur. Bu cihazlar Op-amp'lerle tamamen aynı şeyi yapıyor, ancak Op-amp'lerin normal entegre devresinden daha iyi, daha dinamik, doğru ve ayrıntılı bir ses elde ederek, Dönme Hızı açısından çarpıcı bir şekilde daha iyi performans gösteriyor. 

Röle Anahtarlamalı Giriş Devresi
Ses sinyali anahtarları, toza karşı son derece hassastır ve orijinal sinyalin bozulmasına neden olur. Genelde anahtarlar ve ses kontrolleri genel gürültü kaynaklarıdır. Bu nedenle Marantz özel Relais Anahtarlamalı Giriş Devreleri kullanıyor. 

Bu Relais, tozsuz bir ortamda yüksek kaliteli kontaklara sahip elektronik anahtarlardır. Sonuç, saf ve gürültüsüz bir sesli sinyaldir. 

Simetrik Devre Mimarisi
Mümkün olan en iyi ses performansını elde etmek için sinyal yollarının kısa, doğrudan ve aynalı görüntülenmesi gerekir. 

Devremizin yapısı, ayrı L / R katı soğutucuları da dahil olmak üzere sağ ve sol kanal düzeni arasında simetri sağlayarak gelişmiş stereo görüntü sağlar. Sert döküm kasa ve sağlam metal konstrüksiyon rezonanssız bir ortam yaratıyor. 

Doğrusal sürücü güç kaynağı
Marantz 'Lineer Tahrik Güç Kaynağı (LDPS), hoparlörleri en yüksek dinamiklerde bile sürmek için her zaman yeterli gücün bulunmasını sağlar. LDPS, amplifikatörün zor hoparlör yüklerini sürmesini de sağlar. 

Teknik olarak en küçük kusuru yoktur,

kozmetik olarak üst tarafta bir kaç (yüzeysel) kılcal çizik vardır,

%100 orijinaldir,

Marantz DOC / BLUETOOTH  ünitesi ve (SIFIR) uzaktan kumandası ile birlikte gönderilecektir,

sinema ve stereo için uygundur,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

MADE IN JAPAN

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz