WhatsApp Destek Hattı
Marantz SR6005 Genişlet
Marantz SR6005
  • Marantz SR6005
  • Marantz SR6005
  • Marantz SR6005
  • Marantz SR6005
  • Marantz SR6005
  • Marantz SR6005
  • Marantz SR6005

SATILDI

Marantz SR6005

Marantz Marantz

CA2259

Kullanılmış

0 €

Güç

SR6005'in yedi (7) amplifikatörünün her biri 110 watt sürekli üretir, bu en zorlu hoparlörlerden bile bozulmamış ses üretmek için yeterli güçtür. 

Bu gücü en verimli şekilde kullanmak için, ayrı bir girişi hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz, böylece farklı bir kaynak seçtiğinizde ses seviyesi atlamaz veya azalmaz. 

Güçlü olduğu kadar esnek olduğu gibi, SR6005 olağanüstü yeteneklere sahiptir: hem kulakları hem de hoparlörleri korumak için nihai ses seviyesini sınırlandırın, açılış ses seviyesini belirtin ve sessize alma düzeyini tercihlerinize en iyi şekilde uyacak şekilde ayarlayın. 

Tüm ayarlamalar, Bölge 2 ve Bölge 2 için bağımsız olarak ayarlanabilir.

iPod / iPhone, USB ve Bluetooth

SR6005 de geleneksel fiziksel ortamlarla sınırlı değildir. İPod, iPhone veya USB Sabit Disk Sürücünüzü uygun, ön paneldeki USB jakına bağlayın ve iPad sahipleri , tercih ettikleri müziğe kolay, kablosuz erişim için isteğe bağlı RX101 Bluetooth alıcısı ve M-XPort'u takdir ediyor .

M-DAX, sıkıştırılmış ses sesini daha iyi hale getirir

Özel M-DAX işleme, sıkıştırılmış müzik dosyalarında sıklıkla bulunan yüksek frekanslı içeriği geri yükler. 3 konumlu seçici, rahatsız edici keskinlik eklemeden sık sık eksik olan yüksek frekanslı içeriği geri yüklemek için doğru miktarda işlem seçmenize olanak tanır.

3D ve dönüş kanalı için HDMI 1.4a

SR6005'in altı (6) HDMI 1.4a girişi en kapsamlı sistemi bile zahmetsizce ele alıyor. Ses Dönüş Kanalı ile, bir oyun konsolundan veya akışlı video kaynağından odayı dolduran sesin keyfini çıkarmak için ayrı bir TV-alıcı ses kablosuna ihtiyacınız yoktur. Bekleme modundayken Geçiş, tüm hoparlörleri devreye sokmak istemediğiniz zamanlar için ses sisteminin ekrana bağlanmasını kolaylaştırır.

Dolby Pro Logic IIx ve daha fazlası ile Surround Ses

SR6005'in olağanüstü video yeteneklerini tamamlamak, eksiksiz bir ses modu listesidir. Bunlar arasında Dolby Pro Logic IIz, üç Pro Logic IIx ayarı (film, müzik ve oyunlar) ve Neo: 6 (sinema ve müzik) gibi tamamlayıcı dts modları bulacaksınız.

Ayrıca dts Neural Surround ve Dolby Virtual Speaker'ı da bulacaksınız. Her ikisi de surround ses kaynaklarından beklediğiniz zarfla iki kanallı ses sinyallerini dinlemek için mükemmel.

Ek olarak, SR6005, odanızın akustik özelliklerini analiz eden ve bunlar için düzelten Audyssey Multeeq'in avantajlarını sunar. MultEQ ile sanatçıların ve üreticilerin ne istediğini daima duyacaksınız.

Video işleme dönüştürme

Artık, yüksek çözünürlüklü TV’nizde görüntülenmek üzere video kasetler gibi birleşik ve bileşen tabanlı eski video kaynaklarını HDMI’ye yükseltebilirsiniz. HD olmayan bir kaynak HDMI üzerinden bağlanırsa, SR6005 otomatik olarak ekranınızın görüntüleyebileceği maksimum çözünürlüğe ölçeklendirir.

SR6005'in gelişmiş Anchor Bay video işlemcisi sayesinde, neyin tadını çıkarabileceğinizin ve nasıl tadını çıkarabileceğinizin üzerindeki sınırlamalar geçmişte kaldı.

Renk, ton, gürültü azaltma ve ayrıntı geliştirme gibi video parametrelerini her giriş için bağımsız olarak ayarlayabilir ve ardından bu ayarları belleğe kilitleyebilirsiniz. Her kaynağın sunduğu en iyinin tadını her zaman çıkaracaksınız.

Ekrandaki ekranın grafiksel kullanıcı arayüzü (GUI) ana sistem ekranınızda kolayca görüntülenebilmesi için artık HDMI üzerinden görünmektedir. Ayrıca ses göstergesinin konumunu resimle en az parazit için ayarlayabilirsiniz.

Çift bölge yeteneği

Uzak bölgeyi sadece kolay tanımlama için yeniden adlandırmakla kalmaz, tamamen farklı bir kaynağı da dinleyebilirsiniz. Yatak odasında Brahms'ın tadını çıkarın, başka bir aile üyesi de Hollywood'un en yeni salonuyla duvarlarınızı sallar.

Özel giriş seçenekleri

SR6005'in Giriş Atlama işlevi, sizi sisteminizin kullanılabilir kaynak bileşenlerinde ilerlerken deneyiminizi düzenleyerek en sevdiğiniz kaynaklara daha hızlı bir şekilde götürür.

Çift Subwoofer çıkışı

Orkestra perküsyonunun veya çarpışmasının etkisinden hoşlanan ve günümüzün aksiyon ses kayıtlarından bıkan herkes, iki subwoofer tarafından sağlanan kemik kırma dinamiklerini takdir edecektir. 7.2 kanal SR6005, ikinci bir alt eklemeyi kolaylaştırır.

Her hoparlör için ayarlanabilir geçiş

Bir subwoofer'a bas göndermek için doğru geçiş frekansını ve ana hoparlörlerinize orta / yüksek frekanslı bilgileri göndermek, vasat ve gerçekten çarpıcı ses arasında fark yaratabilir. SR6005 size kesintisiz ses entegrasyonuna izin veren dokuz (9) frekans seçeneği sunar. Ek olarak, her bir konuşmacının yanıtını yeteneklerine ve tercihlerinize en uygun şekilde ayarlayabilirsiniz.

SR6005'in tuneri bile alışılmadık derecede esnek. Başlangıçta, yerleşik HD Radyo, CD'lere benzeyen HD kodlu FM istasyonları sunar ve AM istasyonları, geleneksel FM yayınlarından beklediğiniz kadar iyidir.

Sirius'a hazır radyo (bir Sirius alıcısı ve abonelik gereklidir) size en iyi uydu radyosunu sunar. Bu 56 ön ayarın her biri, bir Sirius kanalını belleğe kaydeder, böylece maksimum eğlence için bir program rehberi olarak görünmenize gerek kalmaz. 56 hazır ayar da vardır (her biri 8 frekanstan oluşan yedi grup), böylece tüm favorilerinizi kolay dinleme için saklayabilirsiniz.

Aydınlatmalı uzaktan kumanda

Elde tutulan uzaktan kumandaya ek olarak, SR6005'in RS-232C konektörü neredeyse tüm “tüm ev” sistemlerine kolay entegrasyon için tamamen Control4 onaylıdır. Arka panel flaşör girişi ve RC5 giriş / çıkış jakları, SR6005'i Marantz veya diğer üreticilerin eski bileşenleriyle tamamen uyumlu hale getirir.

Özel yükleme öğeleri

Yüksek akım 12 volt “tetik” çıkışı, SR6005'in harici bir amplifikatörden perdelik bir motora diğer birçok öğeyi de kontrol edebildiği anlamına gelir. Ayrılabilir 2 pimli bir IEC AC kablosu sınırlı alana kolay kurulum sağlar. İsteğe bağlı RMK6504R raf montaj kitini de unutmayın 

Aradığınızı - yüksek tanımlı video bağlantısı, üstün ses kalitesi, en yeni surround formatları, oda düzeltme, tuner esnekliği - bir kabinde gizlenmiş veya oturma odanızda rafta sergilenmiş olsun, zevkinize hitap etmek için hazır Marantz SR6005, sahip olabileceğiniz hemen hemen her ihtiyaca cevap veriyor.

Teknik ve kozmetik olarak kusuru yoktur, en küçük kullanım izi dahi yoktur,

%100 orijinaldir, 

orijinal uzaktan kumandası ile birlikte gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz