WhatsApp Destek Hattı
Marantz SR6008 7.2-Channel 1080P and 4K Ultra HD Pass Through, Networking Home Theater Receiver with AirPlay Genişlet
Marantz SR6008 7.2-Channel 1080P and 4K Ultra HD Pass Through, Networking Home Theater Receiver with AirPlay
  • Marantz SR6008 7.2-Channel 1080P and 4K Ultra HD Pass Through, Networking Home Theater Receiver with AirPlay
  • Marantz SR6008 7.2-Channel 1080P and 4K Ultra HD Pass Through, Networking Home Theater Receiver with AirPlay
  • Marantz SR6008 7.2-Channel 1080P and 4K Ultra HD Pass Through, Networking Home Theater Receiver with AirPlay
  • Marantz SR6008 7.2-Channel 1080P and 4K Ultra HD Pass Through, Networking Home Theater Receiver with AirPlay
  • Marantz SR6008 7.2-Channel 1080P and 4K Ultra HD Pass Through, Networking Home Theater Receiver with AirPlay
  • Marantz SR6008 7.2-Channel 1080P and 4K Ultra HD Pass Through, Networking Home Theater Receiver with AirPlay

SATILDI

Marantz SR6008 7.2-Channel 1080P and 4K Ultra HD Pass Through, Networking Home Theater Receiver with AirPlay

Marantz Marantz

CA2172

Kullanılmış

EURO0 €
DOLAR0 $
POUND0 £
TÜRK LİRASI0 TL

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

yeni gibidir,

%100 orijinaldir,

orijinal uzaktan kumandası ve güç kablosu ile birlikte gönderilecektir,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SR6008 7.2-Channel 1080P and 4K Ultra HD Pass Through, Networking Home Theater Receiver with AirPlay

Marantz SR6008 7.2 ağ ev Sineması alıcısı, Dolby TrueHD ve DTS-HD Master sesi dahil en yeni yüksek çözünürlüklü ses kod çözücülere sahiptir ve ayrıca Audyssey DSX ve DTS Neo: X'i içerir, böylece ön yüksekliği ve geniş hoparlörleri çarpıcı biçimde genişletilmiş bir ön ses için bağlayabilirsiniz . 

SR6008'i ev ağınıza bağladığınızda, SiriusXM, Pandora ve Spotify gibi abonelik yayın servislerinden binlerce internet radyo istasyonunu dinleyen bir müzik dünyasının tadını çıkaracaksınız. 

SR6008 ayrıca SD'yi (standart çözünürlük) 1080p HD'ye (yüksek çözünürlük) yükselten gelişmiş video işlemine sahiptir ve ayrıca 4K Ultra HD (3840x2160) kaynaklar ve 4K Ultra HD ekranlarla da uyumludur.

marantz-sr-6008_avr_camarossaudio_ (10).

Yüksek Güç, Yüksek Kalite 7 Kanallı Güç Amplifikatörü Tasarımı

7 kanalın her biri için 110 ohm'a 8 ohm olarak derecelendirilen SR6008, yüksek güç ve geniş dinamik aralık sağlar ve 7 güç amplifikatör kanalının tümü de uyumluluk için ayrı yüksek akım güç çıkış cihazlarına sahiptir düşük empedanslı modeller dahil en geniş hoparlör yelpazesi.

Özel HDAM Teknolojisi ve Güncel Geribildirim

Referans Serisi bileşenlerimizden türetilen teknolojiye sahip SR6008, günümüzün yüksek çözünürlüklü ses formatları ile en iyi ses kalitesini sağlamak için ultra hızlı çevirme hızını ve maksimum dinamik aralığı birleştiren özel HDAM (Hiper Dinamik Amplifikatör Modülü) sistemi içerir. .


SR6008 ayrıca tipik voltaj geri besleme yapılandırması yerine Akım Geri Bildirimi özelliğine sahiptir. Current Feedback teknolojisi, üstün ses kalitesi sağlayan, geniş bir kapalı döngü bant genişliği ve çok yüksek bir çevirme hızı sağlar.

Önden Yükseklik ve Geniş Hoparlörler

En son yüksek çözünürlüklü ses kod çözücülerine ek olarak, SR6008, Audyssey DSX ve DTS Neo: X kod çözücüleri ile donatılmıştır; bu nedenle, çarpıcı biçimde genişletilmiş bir ön ses kademesi ile inanılmaz derecede sürükleyici bir çevre deneyimi için ön yüksekliği veya geniş hoparlörleri bağlarsınız.

Geniş Ağ Kaynağı Çeşitleri SR6008, SiriusXM, Pandora ve Spotify (abonelik gereklidir) dahil olmak üzere gerçek zamanlı müzik hizmetleri aracılığıyla binlerce internet radyo istasyonundan çok çeşitli müzik akışı içeriğinin keyfini çıkarmanızı sağlar. SR6008 ayrıca, DLNA 1.5 ve Windows 8 / RT uyumludur, PC'nizden veya Windows tabletinizden ses içeriğine ev ağınız üzerinden erişmenizi sağlar.

7 HDMI Girişi; 2 HDMI Çıkışı; 1080p Dönüştürme ve 4K Ultra HD; HDMI Bekleme Geçişi; Örnek

7 HDMI girişi vardır (ön panelde 1 tane bulunur), böylece çeşitli kaynak bileşenlerini bağlayabilirsiniz. Tüm HDMI girişleri 3D ve 4K Ultra HD uyumludur. Biri ana oda için diğeri başka bir odaya farklı bir program göndermenizi sağlayan ikili HDMI çıkışı vardır. HDMI Bekleme Geçişi, SR6008 bekleme modundayken, TV'nizin rahat programlarını TV'nizin hoparlörleri aracılığıyla (haber yayını gibi) keyfini çıkarmanızı sağlar. InstaPrevue özelliği ile, bağlı tüm HDMI kaynaklarını birden fazla resim penceresinde aynı anda görebilirsiniz

Çeşitli Konfigürasyon Seçenekleri SR6008'i ön yükseklik veya geniş hoparlörler eklemek dahil olmak üzere birçok hoparlör konfigürasyonu için yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, ana odada 5 kanal çalışması için yapılandırabilir ve başka bir odada bulunan bir çift hoparlör bağlayarak, diğer odada farklı bir dijital ses kaynağının keyfini çıkarırken, ana odada film ve müzik surround sesini keyfini çıkarabilirsiniz. . Ayrıca surround arka hoparlörleri bağlamayı da seçebilirsiniz veya SR6008 ön (ana L / R) bi-amp hoparlörler için yapılandırılabilir

Apple AirPlay

SR6008, iPod touch, iPhone ve iPad'inizden kablosuz olarak müzik akışı sağlayan ve PC'nizdeki veya Mac'inizdeki iTunes içeriğine ev ağınız üzerinden erişmenizi sağlayan AirPlay'i içerir.

Audyssey MultEQ XT, Dinamik Ses Seviyesi, Dinamik EQ

Audyssey MultEQ XT, tüm hoparlörler ve subwoofer'lardan gelen sesleri analiz ederek, her kanal için en hassas ve en doğal ton dengesi için bile hassas dijital filtreler üreterek otomatik oda akustik ölçüm ve düzeltme sağlar. hoparlörler farklı markalar ve modeller. 

Audyssey Dinamik Ses Düzeyi, düşük ses seviyelerinde bile eğlenceli dinleme için reklam sesleri gibi aşırı yüksek ses seviyelerinde ses çıkarırken, Audyssey Dinamik EQ herhangi bir dinlenmede yumuşak, doğal bir ton dengesi sağlayan gerçek zamanlı akustik telafi sağlar.

Kolay Kurulum ve Kullanım Kolaylığı

Büyük, net metin ve renkli ikonları ve Marantz Kurulum Asistanını birleştiren ekran grafik ekran ile kurulum hem basit hem de hızlıdır ve tüm gerekli ayarlamaları ve ayarları hızlı ve kolay bir şekilde optimize etmek için kolayca yapmanıza olanak sağlar kendi hoparlör yapılandırmanız ve kaynak ekipmanınız için SR6008. 

Arka paneldeki çok yönlü hoparlör bağlantıları muz fişiyle uyumludur ve hızlı ve kolay bağlantı için renk kodludur ve ürünle birlikte verilen renk kodlu hoparlör kablosu etiketleri, hoparlör kablosunun ilk kez doğru bağlanmasını sağlar. 

Kullanımı kolay uzaktan kumanda, bir düğmeye dokunarak tercih ettiğiniz kaynağı anında seçmenize olanak tanıyan ayrı kaynak seçim düğmelerine sahiptir.

Geniş Kontrol Seçenekleri

Ürünle birlikte verilen uzaktan kumanda ile birlikte, SR6008, SR6008'i, mevcut Marantz Remote App ile en sevdiğiniz iOS veya Android akıllı telefon veya tabletlerle kolayca kontrol etmenize olanak tanır ve SR6008 ayrıca bir RS-232C seri portuna sahiptir. RJ-45 LAN portu üzerinden otomatik ev kontrol sistemi ve I / P kontrolü

Ön Panel USB Girişi

SR6008, dijital müzik çalmayı ve iPod, iPhone, iPad ve USB cihazdan şarj etmeyi destekleyen kullanışlı bir ön panel USB bağlantı noktasına sahiptir

M-DAX Dinamik Ses Genişletici

Özel Marantz M-DAX Dinamik Ses Genişletici işlevi, daha canlı ve dinamik bir dinleme deneyimi için MP3 parçaları gibi sıkıştırılmış müzik kaynaklarına yeni bir hayat katar.

Keyifli alışverişler dileriz
​​​​​​​​​​​​​​​​​

Bir değerlendirme yazın