WhatsApp Destek Hattı
Musical Fidelity Nu-Vista 600 Integrated Amplifier Genişlet
Musical Fidelity Nu-Vista 600 Integrated Amplifier
  • Musical Fidelity Nu-Vista 600 Integrated Amplifier
  • Musical Fidelity Nu-Vista 600 Integrated Amplifier
  • Musical Fidelity Nu-Vista 600 Integrated Amplifier
  • Musical Fidelity Nu-Vista 600 Integrated Amplifier
  • Musical Fidelity Nu-Vista 600 Integrated Amplifier
  • Musical Fidelity Nu-Vista 600 Integrated Amplifier
  • Musical Fidelity Nu-Vista 600 Integrated Amplifier

Musical Fidelity Nu-Vista 600 Integrated Amplifier

Musical Fidelity Musical Fidelity

CA1917

Yeni

5 212 €

Nu-Vista 600’e genel bakış

Yeni NuVista 600 entegre ampli, elektronik cihaz tasarımının birçok farklı dönemine ait teknolojilerin bir araya getirildiği bir ampli.

- Nuvistor teknolojisi

- Yarı iletken teknolojisi

- Yüzeye montaj tasarımı teknolojisi

- CAD/CAM PCB tasarımı

- Kontrol yazılımı

NuVista 600, nuvistor teknolojisini yüzeye montaj tasarımı ve CAD/CAM PCB kavramlarıyla bir araya getiriyor. NuVista 600 sıra dışı bir teknik performans ve ses performansı sergiliyor.   

Musical Fidelity NuVista 600’ü tasarlarken tutku ve sevgiyle yol aldı. Devrenin her kısmından kesinlikle maksimum performansı elde etmeye çalıştık.

NuVista 600 entegre ampli eksiksiz bir high-end performansı hoş, nispeten kompakt bir pakette sunuyor ve kanal başına rahatlıkla 200 watt güç sağlayabiliyor. 

Göze çarpan ilk detaylardan biri, gövdenin estetik tasarımı ve mükemmel tasarım kalitesidir. Üst plakada dört tane Nuvistor'un görülebileceği bir yuva vardır, soğutma kanatları son derece estetikdir, ve çok daha uzun bir mesafeden rahatça okuyabilmek için çözünürlüğü yüksek yeşil aydınlatılan büyük bir ekran kullanılmıştır.

İçeride, preamplifikatör nüans tüplerine sahiptir ve bu segment amplifikatörden bekleyeceğiniz güzelliği ve sıcaklığı sağlar. Valfler tarafından üretilen üstün teknik performans sonucunda renklenme veya aşırı sıcaklık yoktur. 

Özellikle insan sesi ve akustik enstrümanlarI dinlerken sofistike preamplifier nuvistor tüpleri ve güçlü ikili mono transistör güç trafoları son derece gerçekçi, neredeyse  müziğin elle tutulur görüntüsüdür.

Güç amplifikatörü sahnesinde, Musical Fidelity, şimdiye kadar yapılmış en iyi amplifikatörlerden biri olarak kabul edilen amiral gemisi Titan amplifikatöründen  ilham almıştır. Bununla birlikte, mümkün olan her son performans düşüşünü azaltmak için devre tasarımında bir takım iyileştirmeler yapmışlardır. Genel yapılandırma, kanal başına (ayrı-çift mono) bir 1 kW süper sessiz sürücü ana trafosu kullanılmıştır. Musical Fidelity, ilk aşamadan bu yana Nu-Vista 600'ün tasarım ve yapım sürecinin “tutku ve sevginin emeği” olduğu ve sistem üzerinden geçen her notada kanıtlanmıştır. Sonuç olarak, “600'ün entegre amplifikatörlerle çok nadir görülen sınırları vardır.

1959'da RCA, Nuvistor'u tanıttı. O zamana kadar kullanılan elektron tüpünün dezavantajlarına sahip olmayan metal ve seramiklerden yapılmış bir üçlü. Nu Vista televizyonlarının tuner bölümünde kullanıyorlardı. Askeri endüstri ve tıbbi topluluklar nuvistor yapının manyetik etkilere karşı daha düşük duyarlılığa sahip olduklarını gözlemlemişlerdir.

Birkaç yıl önce Nuvistor'u ilk kez Musical Fidelity kullanmıştır. 

Açıkçası, büyük miktarda Nuvistor ve Nuvistor montaj ayaklarının bulunması, Antony Michaelson'un bu üçlemeyi tercih etmesinin tek nedeni değildi. En önemlisi Nuvistor'un kanıtlanmış ses nitelikleriydi. Sadece geniş bant genişliğini kapsamazlar, cam öncüllerinden daha az gürültü üretirler, daha az bozulma gösterirler ve daha iyi ürün eşitliği ve daha uzun ömür ile karakterize edilirler. Onların öncülleri ile ortak olan güzel ses kalitesi ile, güzel bir preamp tasarımında mükemmel bir şekilde ortaya çıkıyorlar. Ve tam olarak Nu-Vista 600'deki dört Nuvistor'un bir yer verildiği yer burası.

Sanken transistörler, bu etkileyici entegre amplifikatörde çift mono yapılı son amplifikasyon için kullanılır. 

NuVista 600 sadece 31 kg net ağırlığından değil aynı zamanda 483 mm genişliğinden, 187 mm yüksekliğinden ve 510 mm derinliğinde nispeten mütevazi bir gövdede bu güçte ve bu sükunette olmasından dolayı son derece etkileyicidir. 

Sol döner kontrolün (Select) altındaki küçük düğmeyi basılı tutun ekran işlevleri için aynı anda ses butonunun altındaki aynı düğmeye basın. Nuvistor tüpü etrafındaki ekranı açmak veya kapatmak için kullanılabilir. 

İlk dinlemede dahi arka planın ne kadar 'temiz olduğunu' anlayabilirsiniz. Amplifikatörün kavramaya, güce, otoriteye, sürücüye, stabiliteye, dinamiğe ne ölçüde yaklaşabileceğini görmek için hiç bir çaba sarf etmek gerekmediğini göreceksiniz. Adeta Nu-Vista 600, farklı şarkıların farklı karakterlerini nasıl vurgulayacağını biliyor gibidir. Bundan sonra duyacaklarınız arındırılmış ipeksi detaylar olacaktır.

Üst sınıf bir entegre amplifikatörün sesini dinlediğimizde, "daha üst sınıf bir cihaz dinleseydim acaba kaçırdığım bir şeyleri fark edermiydim", Musical Fidelity Nu-Vista 600'ü dinlerken, bu düşünce hiçbir zaman akla gelmeyecek, hiç bir zaman, bir şeyi kaçırma hissini ya da bir şeyin daha iyi olabileceği düşüncesine kapılmayacaksınız.

Özellikle insan sesi ve akustik enstrümanlarI dinlerken sofistike preamplifier nuvistor tüpleri ve güçlü ikili mono transistör güç trafoları son derece gerçekçi, neredeyse elle tutulur görüntünün birleşimidir.

Sinema amplifikatörünüzü giriş yapabilirsiniz. HT

 

Kullanım kitabı ve broşürü cihaz beraberinde gönderilecektir

Koruyucu bandı üzerindedir, fotoğraf çekmek için geçici olarak tarafımızdan çıkarılmıştır.

Cihaz kullanılmamıştır,

güç kablosu, uzaktan kumanda, kılıfı, kullanım kitabı ile birlikte gönderilecektir,

liste fiyatı 7500 £ ,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

(Arka plan çok temiz, mikro detaylar belirgin, ayrıntılı ve güç her kademede kendini net olarak hissettiriyor)

İlanda kullanılan fotoğraflar amplifikatörün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

 

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.