WhatsApp Destek Hattı
Pioneer SA-9100 Integrated Amplifier Genişlet
Pioneer SA-9100 Integrated Amplifier
  • Pioneer SA-9100 Integrated Amplifier
  • Pioneer SA-9100 Integrated Amplifier
  • Pioneer SA-9100 Integrated Amplifier
  • Pioneer SA-9100 Integrated Amplifier
  • Pioneer SA-9100 Integrated Amplifier
  • Pioneer SA-9100 Integrated Amplifier
  • Pioneer SA-9100 Integrated Amplifier

SATILDI

Pioneer SA-9100 Integrated Amplifier

Pioneer Pioneer

CA2253

Kullanılmış

Uzaktan kumanda (Ses)

Bluetooth alıcı

Daha Fazla Detaylar

EURO0 €
DOLAR0 $
POUND0 £
TÜRK LİRASI0 TL

SA9100

SA-9100, kategorisinde, Pioneer'in en iyi stereo entegre amplifikatörüdür.

Tüm aşamalı doğrudan bağlı saf tamamlayıcı bir OCL devresine sahiptir, bu da süper geniş bant genişliği ve her kademede bozulmayan temiz güç, benzersiz bir 3 aşamalı doğrudan bağlı ekolayzır, kritik bas ve tiz ayarları yapmak için çift kademeli ton kontrolleri ve seviye ayar hacmi ve ses yüksekliği kontur dinleme tercihini ayarlamak için kontrolleri sağlar.

SA-9100, dengeli, sağlam ve detay kabiliyeti yüksek olan bir modeldir. Bas ve tiz performansı sıkı / kontrollüdür, müzik detayları güçlü ve zengin (çift kademeli) ton kontrolleriyle  kolayca vurgulanabilir veya zayıflatılabilir. 

Diğer  benzerlerinde olduğu gibi, birini vurgularken diğeri zayıflamaz.

Pikap sahnesi inanılmaz ayrıntılı ve mükemmel ses performansı ile sıcak ve geniştir. MM devresine ilaveten, MC devresi (günümüz için dahi oldukça başarılı) çeşitli hassas ve etkili kontroller içerir.

Diğer özellikler 2 yollu bant kopyalama ve izleme, 2 konum yüksek ve düşük filtre ve 3 çift hoparlör çıkış terminalidir. Tüm bunlara ilaveten bir çok ekstra özellikler ile donatılmıştır, sound olarak zamanının oldukça ilerisindedir,  Pioneer firmasının bu güne kadar yaptığı en kaliteli inşa yapısına sahiptir.

Tasarımda bir iyileştirme de sunan amplifikatör, bugünün gelişmiş sistemlerinde bozulmamış ses için gerekli olan profesyonel güvenilirlikten daha fazlasını sunuyor. 

Tüm sirkülasyon aşamalarında ayrı güç kaynağı kullanılır, sonuç; mevcut en pahalı amplifikatörlerin bazılarının özelliklerini aşan olağanüstü derecede güvenilir bir platformdur. 

Örneğin, ekolayzır bölümü, gerçek hi-fi Ses üretimi için 250mV (RMS) ve 0.2dB içinde hassas RAA qization özelliğine sahip bir giriş işleme kabiliyetine sahiptir.  Sinyal-gürültü oranı, bozulma ve dinamik kenar boşluğu da büyük ölçüde iyileştirilmiştir ve güç amplifikatörü bölümü, bir wido frekans tepkisi ve güç bant genişliği ile otomatik elektronik hesaplama devresi sağlamak için tamamlayıcı doğrudan bağlı OCL tasarımını kullanır. 

Ton kontrolü işlevi, Pioneer'in bas ve tiz ayarı için özel alt ton kontrolleri ve sıradan ana kontrolleri kullanan yeni ikiz ton kontrol sistemini içeren benzersiz bir yapıdır.

Bu karmaşık yapı ile son derece yüksek ve düşük ses tayfı düzenlemesi mümkündür, ana ve ub kontrollerini birleştirerek, hoparlör sisteminizin veya fono kartuşunuzun performansını hatta akustik performansını yansıtan daha önceden belirlenmiş ton kontrol karakteri elde edilebilir. 

SA-9100 asgari standart çıktı olarak 60 watt + 60 watt / 8 ohm gibi bir katı garanti verir ve her SA-9100'e dahil olan fabrikada test edilmiş bir veri sayfasıyla bu garantinin arkasında durur. 

OdB-15dB ve -30DB'de dururken ses seviyesi için optimum kontrol aralığını genişleten seviye ayarlı anahtar.  Ses altı filtreler, hem bireysel hem de güç amplifikatörü bölümleri için 12dB / oct ile sağlanmıştır

Profesyonel kalitede ses üretimine yapılan bir yatırım olarak, SA-9100 tamamen ödünsüzdür.  Pioneer'in yüksek standartlarına uygun olarak, paranız için daha fazlasını sunar.  SA-9100, şimdiye kadar yapılan en iyi yüksek güç amplifikatörlerinden biridir.

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

ilk sahibinden, %100 orijinaldir,

en küçük parça değişimi yapılmamıştır,

tüm kriterleri ile koleksiyon standartlarındadır,

uzaktan kumanda (ses için) ve Bluetooth alıcısı cihaza entegre edilmiştir (cihazın hiç bir parçasına müdahale edilmeden, hiç bir işlem yapılmadan),

dilerseniz yine hiç bir işlem yapmadan bu ekleri çıkarabilirsiniz,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

 

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Dilerseniz ilandaki cihazın aynısını (ek ücret ödeyerek) yenilenmiş olarak da satın alabilirsiniz.

Elimizde mevcuttur, mağazamızda her ikisini bir arada dinleyip (etkileyici farkı görerek) kararınızı verebilirsiniz.

CİHAZ YENİLEME (Restorasyon) :

Tüm dahili devre kartlarının tam restorasyonu ve kalibrasyonu ,

Elektrolitik ve tantal kapasitörleri,

Normal / Zener diyotlarını ve bilinen sorunlu dirençleri vb. ,

değiştirmeyi, ilaveten tüm devrelerin - Potların - Trimpot ların bakımı -  temizliği ve yükseltmeyi içerir. 

Ayrıca Preamp ve pikap (MM / MC) aşamalarında her transistörün daha az gürültülü (güncel) parçalara yükseltilmesi sağlanmıştır.

Sonuç ; cihaz tüm kriterleri ile ilk günkü değerlerinde çalışmaktadır.

Tamamen orijinal ve kaliteye odaklı komponentler kullanılmaktadır. Uzak Doğu imalatı parça kullanılmaz.

Teste açıktır, 5 Yıl garantilidir.

Mikrofon girişi vardır

  

Kullanım kitabı ve servis manueli cd olarak gönderilecektir

Giriş ses seviye kontrolü

MC Pikap için empedans kontrolü

Pre veya Power amplifikatör olarak kullanılabilir, Subsonic.

3 Set hoparlör bağlayabilirsiniz ( 2 çiftini aynı anda dinleyebilirsiniz )

Bluetooth 4.0 Alıcısı sayesinde ki Bluetooth özelliği olan herhangi bir PLAYER ile PlugandPlay ( hızlı bağlantı ) bağlantı yapıp analog dinleti yapabilirsiniz.

WAV 24 bit / 96kHz, ALAC, WMA, MP3 formatlı dosyaları, ve Bluetooth  sinyali ile gönderebileceğiniz tüm uygulamaları okumaktadır 

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz

​​​​​​​​​​​​​​​​​