WhatsApp Destek Hattı
Pioneer SA-9900 Genişlet
Pioneer SA-9900
  • Pioneer SA-9900
  • Pioneer SA-9900
  • Pioneer SA-9900
  • Pioneer SA-9900
  • Pioneer SA-9900
  • Pioneer SA-9900
  • Pioneer SA-9900
  • Pioneer SA-9900

Pioneer SA-9900 Amp.

Pioneer Pioneer

CA2915

Kullanılmış

                

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI18 931 TL
EURO2 000 €
DOLAR2 430 $
POUND1 805 £

Teknik ve kozmetik anlamda en küçük kusuru yoktur,

tüm fonksiyonları hatasız ve katalog değerlerinde çalışmaktadır,

kesinlikle hiç bir tamir, değişim ve restorasyon görmemiştir,

%100 orijinaldir,

mağazamızda (test edebilir) dinleyebilirsiniz.

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

SA9900

Pioneer SA-9900'ün alışılmadık bir özelliği, farklı devir frekanslarına sahip iki ayrı tiz ve bas ton kontrol grubuna sahip olmasıdır, tüm kontroller çok konumlu anahtar tipindedir. 50Hz ve 20kHz'de devir frekanslarına sahip aşırı kontroller için yedi konum anahtarı kullanılırken, 100Hz ve 10kHz'de kalan ton kontrolü on bir konum anahtarı kullanır, böylece yeterince küçük artışlarla çok yönlü bir sistem sağlar.

Ton kontrolü iptal değiştirme anahtarına ek olarak, iki yüksek geçiş ve iki düşük geçiş filtresi seçeneği ekleyen iki geçiş anahtarı vardır. Tüm bu filtreler, özellikle düşük frekanslarda arzu edilen oktav başına 12dB zayıflama hızına sahiptir ve devir frekansları iyi seçilmiştir. Dahası, üretici bir ses yüksekliği kontrolünü ihmal etme hissine sahipti.

2dB'lik artışlarla 60dB aralığını kapsayan bir kademeli zayıflatıcı olan ses seviyesi kontrolü, 15 veya 30dB ekstra zayıflama sunan üç konumlu bir zayıflatıcı anahtarla birlikte çalışır, böylece kulaklık veya hoparlör dinleme için fazlasıyla yeterli bir aralık sağlar. Bununla birlikte, kulaklık kullanırken temel amplifikatör gürültüsünün çok yüksek olduğu ve buna ek olarak herhangi bir ses seviyesinde sabit bir uğultu olduğu görüldü.

Alışılmadık derecede iyi bir özelliğe sahip olan denge kontrolü haricinde, diğer amplifikatör kontrollerinin denge üzerinde önemli bir etkisi olmamıştır.

Giriş ucunda, telefon girişlerinden birinin yerine mikrofon kullanma seçeneğiyle birlikte, iki yardımcı giriş, bir tuner ve manyetik kartuşlar için iki fono girişi vardır. Bu, mikrofon jakı soketine bir fiş takılarak kolayca gerçekleştirilir. Ek olarak, iki teyp kaydedici için bağlantı vardır; DIN bağlantısı olmadığından tüm girişler fono fişler üzerinden sağlanır.

Hem teyp izleme hem de teyp dublajı, her iki yöne de iki anahtar tarafından sağlanır ve girişler arasında her iki teyp izlemeyle ilişkili çapraz konuşmanın minimum olduğu bulunmuştur.

Diğer fono konektörleri, ön amplifikatör ile güç amplifikatörü arasındaki amplifikatöre girişe izin verir, ikisi küçük bir kaydırmalı anahtarla ayrılabilir.

Pioneer SA-9900'ün fiziksel düzeni alışılmadık bir durumdur, çünkü tüm bağlantılar amplifikatörün yanlarında düzenlenmiştir, sağ taraftaki yuva girişleri, bir fono giriş empedans seçici anahtarı ve bir 12dB'lik bir kazanç aralığı sağlayan bir fono giriş zayıflatıcı ile birlikte. Sağ tarafta, ön panelden anahtarlanan iki set hoparlör çıkışı ve ayrıca güç / ön yükseltici kesme noktası ve anahtarı bulunur.

Amplifikatörün hem dış görünümü hem de iç düzeni ve düzenliliği, kaliteli kartlar ve yaygın kablo sarma kullanımı ile dönemi için mükemmeldir.

Kusursuz köşeler

pioneer_sa_9900_amp_camarossaudio_blue-

Teknik özellikler

Güç çıkışı: kanal başına 110 watt - 8Ω (stereo)

Frekans tepkisi: 7Hz - 40kHz

Toplam harmonik bozulma:% 0.05

Sönümleme faktörü: 30

Giriş hassasiyeti: 6mV (mikrofon), 2,5mV (MM), 150mV (hat)

Sinyal-gürültü oranı: 65dB (mikrofon), 70dB (MM), 95dB (hat)

Çıkış: 150mV (hat), 2V (Ön çıkış)

Hoparlör yük empedansı: 4Ω ila 16Ω

Yarı iletkenler: 10 x FET, 74 x transistör, 33 x diyot

Boyutlar: 420 x 165 x 403mm

Ağırlık: 20kg

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın