WhatsApp Destek Hattı
Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner Genişlet
Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner
 • Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner

SATILDI

Sansui AU-217 Amp. TU-217 Tuner

SansuiSansui

CA1903

Kullanılmış

455 €

Sansui TU-217, yüksek kaliteli analog tuner. 

İyi inşa edilmiş, iyi görünümlü ve iyi bir sinyal ile mükemmel ses kalitesi sağlar.

 Temiz, Düşük Bozulma Gücü

AU-217, kanal min başına 30 watt sağlar. RMS, her iki kanal da, 20 ila 20.000 Hz arasında 8 ohm'ye, toplamda% 0,06'dan fazla olmayan bir harmonik bozulmaya sahip değildir. 

AU-217'deki devre konfigürasyonu, sabit akım kaynağına sahip bir diferansiyel giriştir, bunu bir akım diferansiyel itmeli-çekme sürücüsü ve son olarak bir Darlington-düzenlenmiş güç çıkışı takip eder. Sürücü devresinde, bir Sansui münhasır olan AU-217, avantajları arasında düşük açık çevrim bozulumu ve voltaj ve termal değişimlere karşı stabilite bulunur. Hem AU-217'de kullanılan Darlington düzenlenmiş güç çıkışı düşük çıkış empedansına sahiptir ve düşük distorsiyona sahiptir.

Talep Üzerine Nominal Watt

Belirtildiği gibi, Sansui AU prototiplerini test etmek için sadece kararlı durum test sinyallerini değil müzikal girişleri kullanır. Tasarım iyileştirmeleri, müzikalliği sağlamak için tekrar seçmelerden sonra yapılır. Kendi kulaklarınız aradaki farkı anlatabilirken, TIM (Geçici İntermodülasyon) distorsiyonunu azaltarak, karışmalarını azaltarak ve Aus mükemmel geçiş tepkisini vererek sesi iyileştirdiğimizi bilmek isteyebilirsiniz.

Sonuç olarak, AU-217 - 30 watt üzerindeki nominal watt'lar talep üzerine tamamen temin edilebilir. Bütün bunların anlamı aşağıdaki çizim tarafından anlaşılabilir.

AU-217 ile aynı özelliklere sahip 30 watt RMS gücüne sahip bir rekabetçi amplifikatör olduğunu varsayalım. ses denetimlerini her iki amplifikatörde maksimum konuma getirin, her iki amper de bir kırpma seviyesi sinyaliyle besleyin. Bağlı bir osiloskop deliği, her iki amperden kırpılmış dalga biçimlerini gösterir. Ancak, ağır bir şekilde modüle edilmiş bir müzik sinyali uygulandığında, AU-217 hala temiz ve net görünürken, rakip amper sesleri çarpık ve serttir. Bunun nedenleri, ilkinin, ikincisinden çok daha fazla geçici inter-modülasyon distorsiyonuna sahip olduğu gerçeğinde yatmaktadır.

 Çok Yönlü Preamp Bölümü

Hassas Fono Ekolayzer

Fono ekolayzırının gerektirdiği en kritik görevlerden biri hassastır. Fono sinyalleri ekolayzırda "renkli" ise, ton kontrolleri veya başka cihazlar tham'ı düzgün "düz" cevaba geri döndüremez. Bu yüzden, AU-217'deki fono ekolayzerlerini 30 ila 15.000 Hz spektrumun tamamı boyunca RIAA dengeleme eğrisinin ± 0,5'inde tutma kabiliyetine sahip olmak için sadece en uygun parçaları kullandık.

Bu model, PNO transistör girişlerini ve ardından güç kaynağından gelen çift voltajlı, düşük-gürültülü bir NPN transistörün doğrudan bağlı amper beslemesini kullanır. AU-217 için 180 mV'a kadar olan aşırı yüklenme, doğru RIAA eşitlemesiyle birlikte, tam güç çalışmasında bile dinamik kesilmemiş kayıtların yeniden üretilmesini sağlar.

Bas / Tiz NF Kontrolleri

AU-217'nin ton kontrol devresi, ayrıntılı düşük bozulma güç amplifikatörünün NF (Negatif Geri Besleme) ağında bulunur. Bu konfigürasyon düşük distorsiyona ve gürültüye karşı yüksek sinyale sahiptir, çünkü tüm girişler - Aux, Tuner ve Tape - doğrudan güç amplifikatörüne gönderilir, (Phono equalizer çıkışı ayrıca doğrudan güç amplifikatörüne gider)

Bas / Tiz kontrollerinin kendileri düzgün ve doğru kullanım için tıklama duraklarına sahiptir. Bas, 50 Hz'de ± 12 dB aralığındadır. Tiz 15 kHz'de ± 11 dB'dir.

Efektif Yüksek ve Subsonik Filtreler

Tüm bu yeni AU modellerinde yüksek filtreden dolayı müzikal içeriklere zarar vermeden cızırtılı kayıtlar, teyp sesleri ve diğer yüksek frekanslı sesler etkili bir şekilde ortadan kaldırılır çünkü 7 dB / oct keskin bir kesme yanıtı 3 dB zayıflama ile 7'dir. kHz. Eğer fono kartuşunuz düşük frekanslarda yüksek bir "Q" faktörü veya rezonansa sahipse veya subsonik intermodülasyona neden olmadan çarpık kayıtları oynatmak istiyorsanız, AU-217'deki Subsonic Filter'ı kullanın.

Ses Seviyesi Anahtarı

İnsan işitme mekanizması, sesin seviyesi veya hacmi azaldıkça duyulabilir spektrumun yüksek ve düşük uçlarına duyarsız hale gelir. Düşük seviyelerde müzik dinlerken AU'nuzdaki Loudness devresini değiştirdiğinizde, tüm frekans aralığında düz reprodüksiyona geri dönebilecek kadar alçak ve yüksek değerleri güçlendirir.

Sağlam Güç Kaynağı

Büyük transformatörler ve elektrolitik kapasitörler, her iki modelde yeni tasarlanan güç kaynaklarını oluşturur. AU-217'deki kapasitörlerin her biri 6,800 µF'dir. Bu güçlü sarf malzemeleri, humo toplayıcısından mümkün olduğunca, humus toplamasını önlemek ve müzikal girdinin doğru şekilde çoğaltılmasını sağlamak için yerleştirilmiştir.

Düşük Profil Tasarımı

 Sansui AU'ların akıllı yeni görünümü de pratik. Amplifikatörünüz eşleşen TU-217 FM / AM Tuner ile birlikte uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Diğer özellikler:

Merkez Saatli Sol / Sağ Dengesi

Teyp Monitör Anahtarı

Stereo Kulaklık Jakı

Büyük Tek Dokunuşla Hoparlör Treminalleri

AC Çıkışlar - Anahtarlamalı ve Unswitched her maksimum 200 watt

  

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir, hiç bir tamirat görmemiştir, tüm fonksiyonları hatasız çalışır,

harici takabileceğiniz Wifi veya Bluetooth alıcı ile kablosuz (tlf. vb.) bağlantı yapabilirsiniz,

dilerseniz bu alıcı takılı satın alabilirsiniz,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

 

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Benzer ilanlarımız için logoyu tıklayınız