WhatsApp Destek Hattı
Yamaha A-S701 Integrated Amplifier ( DAC ) Genişlet
Yamaha A-S701 Integrated Amplifier ( DAC )
  • Yamaha A-S701 Integrated Amplifier ( DAC )
  • Yamaha A-S701 Integrated Amplifier ( DAC )
  • Yamaha A-S701 Integrated Amplifier ( DAC )
  • Yamaha A-S701 Integrated Amplifier ( DAC )
  • Yamaha A-S701 Integrated Amplifier ( DAC )
  • Yamaha A-S701 Integrated Amplifier ( DAC )
  • Yamaha A-S701 Integrated Amplifier ( DAC )

Yamaha A-S701 Integrated Amplifier ( DAC )

YAMAHA YAMAHA

CA2252

Yeni

(26.06.2019 faturalıdır)

Daha Fazla Detaylar

0 €

A-S701

yamaha-as-701_amp_camarossaudio_a-s701_

İnanılmaz saf ses kalitesi ve sıra dışı çalışma gücü. Dijital giriş avantajına sahip entegre amplifikatör.

ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) and high quality parts

- I/O (input to output) Direct Symmetrical Design

- ART (Anti-Resolution and Tough) Base

- Custom-made power transformer / 12,000uF block capacitors / Aluminum-extruded heat sinks

160W x 2 (max), 100W x 2 (RMS) high power output

CD Direct Amplification and Pure Direct

Continuous Variable Loudness Control

Gold-plated speaker terminals and RCA terminals

Digital audio inputs for TV or Blu-ray Player

YBA-11 Bluetooth Kablosuz Adaptör

Simple yet sophisticated design (aluminium front panel and knobs)

Otomatik Power Standby

ToP-ART (Toplam Saflıkta Ses Reprodüksiyon Teknolojisi) konseptine dayalı yüksek ses kalitesi devre tasarımı

ToP-ART Tasarımı ve ART Tabanı Optimum Sesi Sağlayın Ses sinyalinin işlenmesi ve iletilmesi basit ve doğrudan olduğunda, ses ve bozulmadan etkilenme olasılığı daha düşüktür. ToP-ART denilen Yamaha'nın amplifikatör tasarım teknolojisi, en yüksek sinyal saflığı için düz, simetrik bir düzende düzenlenmiş sol ve sağ kanallarla birlikte bir I / O (giriş-çıkış) Doğrudan Simetrik Tasarım özelliğine sahiptir. Ek olarak, ART (Rezonans ve Sertlik) Taban alt şasesi ve sağlam bir merkez çubuk, yüksek sertlik desteği ve titreşim sönümlemesi sağlar. Bu Yamaha tasarım yenilikleri, bu amplifikatörlerin zengin müzikalite ile zengin ses üretimine katkıda bulunur.

Üstün Ses Performansı için Yüksek Kaliteli Parçalar

Ismarlama güç transformatörü, ısmarlama blok kapasitörleri, iki doğrudan sinyal yolu hoparlör rölesi, bir nokta topraklama sistemi, alüminyum ekstrüzyonlu ısı alıcıları ve diğer en kaliteli parçalar zorlu ses sinyali koşullarını zahmetsizce halleder. Her bir parçanın kalitesi ve birlikte nasıl çalıştıkları temel olarak herhangi bir bileşenin ses kalitesini belirler. Yamaha, özenle seçilmiş ve test edilmiş sadece çok kaliteli parçalar kullanır.

Yamaha'nın Zengin Deneyimi ve Geleneği ve Yüksek Teknolojik Uzmanlık tarafından yaratılmıştır

Bir müzik aleti yapımcısı olarak 125 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Yamaha, HiFi bileşenleri için de yüksek bir üne sahiptir. A-S701, bu zengin deneyim ve yüksek teknolojik uzmanlıktan yararlanılarak oluşturulmuştur. “Doğal Ses” kavramına dayanarak, tüm müzikleri gerçekten göründüğü gibi üretmek için ve bir giriş modeli olsa da, yüksek ses kalitesi ve müzik açısından zengin ses üretse bile, devre tasarımından temel ses üretimine kadar titizlikle inşa edilmiştir.

CD Doğrudan Amplifikasyon ve Daha Fazla Ses Saflığı için Saf Doğrudan Mod

CD girişine doğrudan bağlantı yapıldığında, CD Direct Amplification CD kaynağı S / N oranını maksimuma çıkarır. Ek olarak, Pure Direct modunun devreye sokulması müzik sinyallerinin mümkün olan en kısa devre yolunu izlemesine, tampon amplifikatörünü ve tonu, yüksek ses ve denge kontrollerini atlayarak en saf ses kalitesi için herhangi bir sinyal bozulmasını hemen hemen ortadan kaldırmasına neden olur.

Sürekli Değişken Gürültü Kontrolü

A-S701 ayrıca ön panelde yüksek ses kalitesi için elektronik ses seviyesi kullanan ve ses yüksekliği efektini istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlayan yeni bir analog ses yüksekliği kontrolü özelliğine sahiptir. Genel ses seviyesinden ayrı olarak, bu, alçak ve yüksek frekanslı seslerin dengesini kontrol eder, herhangi bir ses seviyesinde tam ton aralığı sağlar, yumuşak seviyelerde yüksek ve düşük frekanslı insan kulağındaki doğal kaybı telafi eder.

Altın Kaplama Terminaller

Altın kaplama terminaller, sinyal kaybını önleyen yüksek kaliteli bir bağlantı sağlar. A-S701, altın kaplama hoparlör terminallerine ve giriş terminallerine sahiptir

TV ve / veya Blu-ray Oynatıcı için Dijital Ses Girişi

A-S701, hem optik hem de koaksiyel terminallere sahip dijital ses girişi için donatılmıştır. Optik, TV'den ses almak için ve Blu-ray oynatıcısından ses almak için koaksiyeldir. Ses, dijital alanda kalır; spor ve diğer programlardan sinema ve konserlere kadar tüm eğlence kaynaklarınız için saf ve el değmemiş dinamik ses sunar.

yamaha-a-s701_amplifier_dac_camarossaudi

YBA-11 Bluetooth Kablosuz Adaptör

YBA-11 ile, Bluetooth özellikli bir cep telefonundan veya bir PC'den Ağ alıcısına kablosuz olarak müzik akışı sağlayabileceksiniz. Dijital bağlantı ve aptX® ses kodlama algoritması sayesinde, optimum ses kalitesiyle kablosuz müzik akışının keyfini çıkaracaksınız. YBA-11'e, amplifikatörün arka panelindeki DC çıkış bağlantısı ile de kolayca güç sağlayabilirsiniz.

İki Sistem İçin Hoparlör A, B veya A + B Seçimi ve Hoparlör Terminalleri

İki ayrı hoparlör sistemini farklı odalara bağlayabilir ve aralarında geçiş yapabilir veya ikisinin aynı anda oynamasını sağlayabilirsiniz. Dört terminal vardır, bu yüzden sadece bir düğmeye basarak hoparlörleri ses kaynağına uygun şekilde değiştirebilirsiniz.

Subwoofer Terminali

Daha düşük bir ses kalitesi için daha güçlü bir ses için sisteminizin bas çıkışını artırmanıza izin veren bir subwoofer bağlamak için bir terminal sağlanmıştır.

Fono MM Terminali

Vinil kayıtları çalmak için bir MM fono kartuşu ile bir döner tabla bağlayabilirsiniz. Bu, yalnızca CD'lerin değil, aynı zamanda en yeni dijital / analog teknolojisine sahip bir amplifikatörden gelen analog kayıt sesinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Basit ama Sofistike Tasarım

Doğrudan Yamaha'nın HiFi ses bileşenlerinden miras alınan, basit ve benzersiz bir tasarıma sahip olan bu amplifikatör, kullanımı kolay bir düğme düzenine de sahiptir. Alüminyum ön panel, zengin dokulu gümüş bir saç çizgisi kaplamasına sahiptir. Kontrol düğmeleri, üst seviye modellerimizde kullanılanlarla aynı lüks yapıya sahiptir.

Temiz, Basit Tasarımlı Uzaktan Kumanda

Uzaktan kumandanın temiz, basit tasarımı, tek elle kolayca anlaşılabilen bir işlem sağlar. Kullanımı kolay tasarım, şarkı ses seviyesini ve sırasını ayarlamanızı kolaylaştırır. Ünite, amplifikatörlerin tasarımına uygun, sofistike bir görünüm çizgisine sahiptir. Yamaha CD çalarını kontrol etmek için uzaktan kumandayı da kullanabilirsiniz.

LED'li Döner Kodlayıcı Giriş Seçicisi

Döner kodlayıcı, giriş kaynaklarını seçmeyi hızlı ve kolay hale getirir. Lüks saç çizgisi kaplama malzemesi hoş bir dokunuş hissi verir. LED'ler hangi kaynağın seçildiğini açıkça gösterir, böylece karanlık bir odada bile kaynakları kolayca değiştirebilirsiniz.

Otomatik Güç Bekleme İşlevi

Amplifikatör, güç açık olmasına rağmen uzun süre kullanılmadığını (yaklaşık 8 saat) algılayan ve otomatik olarak bekleme moduna geçiren bir güç yönetimi işlevine sahiptir. Böylece, kapatmayı unutsanız bile, güç tüketimi en aza indirilecektir.

26.06.2019 Fatura tarihlidir, GARANTİLİDİR, sıfır ürüne eşdeğerdir,

orijinal kutusu yoktur, (remote, kitapları, power kablosu vb.) eksiksiz gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz