WhatsApp Destek Hattı
Denon AVC-X8500H (Black) Genişlet
Denon AVC-X8500H (Black)
  • Denon AVC-X8500H (Black)
  • Denon AVC-X8500H (Black)
  • Denon AVC-X8500H (Black)
  • Denon AVC-X8500H (Black)
  • Denon AVC-X8500H (Black)
  • Denon AVC-X8500H (Black)
  • Denon AVC-X8500H (Black)
  • Denon AVC-X8500H (Black)

Denon AVC-X8500H (Black) 13.2 Channel

DenonDenon

CA2045

Yeni

Denon Amiral Gemisi AVC-X8500H, IMAX Enhanced, Dolby Atmos, DTS: X ve Auro-3D de dahil olmak üzere en etkileyici ses formatlarını destekleyen dünyanın ilk 13.2 kanallı AV Amplifikatörü ile yeni nesil ev sinema sistemine güç veriyor. 

Dahili HEOS teknolojisi Amazon Alexa 'yı destekler ve kablosuz tüm ev ses sistemi ile bir sonraki seviyeye müzik dinler. 
Amazon Alexa, Apple AirPlay 2 ile Siri ve Google Assistant ile ses kontrolü şimdi hazır.

“DENON, AVC-X8500H ile ev sinemasını bir başka seviyeye taşıyor”

"Sektördeki en yenilikçi ve çözüm odaklı ürünlere sahip olduğumuz için Denon'a teşekkür etmek istiyoruz"

"Denon'un amiral gemisi AV amplifikatörü, en üst düzeyde ev eğlencesi arayanlar için mükemmel"

Birkaç hafta sonra Denon'un yeni modelinin entegre AV amplifikatörleri için mevcut göstergeyi belirlediği ve göreceli olarak uygun bir fiyatla yaptığı açıkça ortaya çıktı. Bu işlevsellik seviyesini başka bir yere götürmeye çalışın; daha yüksek bir fatura ve güreşmek için ayrı bir işlemci / güç amplifikatörleri kombinasyonu ile karşılaşacaksınız.

Bu, şimdiye kadar gördüğümüz en teknik özelliklere sahip özellikler seti.
“… X8500 tüm sürükleyici ses formatlarını destekliyor, ancak bir AV amplifikatöründe veya alıcısında duyulmamış bir işlem seviyesi sunuyor.”

AVC-X8500H, harici amplifikasyon olmadan 7.2,6'ya kadar birinci sınıf 3D surround ses elde etmek için 13 kanal dahili amplifikasyon ile en üst düzey ev sinema deneyimini destekliyor ve en yeni 4K Ultra HD resim standartlarını destekliyor.

Dolby Atmos ile çok boyutlu sese dalın. En üst düzey ev sineması deneyimi için, 6'ya kadar baş üstü hoparlörü veya Dolby Atmos yükseltmeli hoparlörü olan 7.1.6 veya 9.1.4 surround ses hoparlör sisteminin keyfini çıkarın.

DTS: X ™ sürükleyici ses, uzayda doğal olarak meydana geleceği sesi yerleştirerek, evde gerçekçi, çok boyutlu bir ses deneyimi yaratır. Gelişmiş daldırma ve yüksek gerçeklik, sizi en sevdiğiniz filmlerin dünyasına çeker. Dahili DTS Neural: X ™, filmlerinize, oyunlarınıza ve müziğinize geleneksel 5.1 surround ses ile benzersiz bir gerçeklik sunar.

Görüntü, ses, ölçek ve içerik kalitesi için yeni bir standart belirleyen IMAX'ın en son teknoloji programı olan IMAX Enhanced ile evde birinci sınıf eğlence deneyimini yaşayın. Daha net fotoğraflar ve daha parlak görüntüler izleyin. DTS tarafından sunulan, etkileyici ve kalp çarpan sesi hissedin. En büyük ekranlarda daha fazla resim görün. Ve IMAX tarafından dijital olarak yenilenen premium içeriği tecrübe edin.

Auro-3D, 13.2'ye kadar bir yapılandırmayı destekleyen geleneksel kanalların yanı sıra, özel yükseklik ve tavan kanalları sayesinde etkileyici bir surround ses deneyimi sunar. Biçimlendirme, ses nesnelerini ayrı ayrı tanımlar ve onları sürükleyici, üç boyutlu bir ses aşaması oluşturarak dinleme ortamınızdaki farklı alanlara yansıtır. Auro-3D, gelecekteki bir üretici yazılımı güncellemesiyle ek bir ücret ödemeden etkinleştirilecektir.

Sekiz HDMI girişinin tümü (biri ön tarafta olmak üzere) ve üç HDMI çıkışı, HDCP 2.2 uyumluluğu ve 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Saf Renkli alt örnekleme, Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ve en son HDMI özelliklerine sahiptir. 21: 9 video, 3D ve BT.2020 geçiş desteği. TV uygulamaları üzerinden 3D ses oynatımı için Geliştirilmiş Ses Dönüş Kanalı (eARC) için bile hazır. EARC özelliği gelecekteki bir üretici yazılımı güncellemesiyle etkinleştirilecektir.

AVC-X8500H mevcut düşük çözünürlüklü videoları herhangi bir analog veya dijital kaynaktan gerçek 4K'ya yükseltmek için gelişmiş bir video işlemcisine sahiptir. Üç HDMI çıkışıyla, ikinci bölge ekranında farklı içerikleri oynatırken ana odaya bir TV ve projektörü bile bağlayabilirsiniz.

AVC-X8500H, Yüksek Dinamik Aralık (HDR) video formatını destekler. Dolby Vision ve HLG (Hybrid Log Gamma) için bile hazır. Dolby Vision, izleme deneyimini şaşırtıcı parlaklık, kontrast ve renkle dönüştürür. HLG, yayın içeriği üzerinden HDR teknolojisi sunar.

Tam Audyssey Platinum gelişmiş DSP algoritma paketi ile donatılmış AVC-X8500H, Audyssey MultEQ XT32 otomatik oda akustik düzeltmesine sahiptir. Verilen ölçüm mikrofonuyla, MultEQ XT32 her konuşmacının çıkışını (subwoofer'lar dahil) sekize kadar ölçüm konumunda analiz eder ve her kanalı doğru frekans ve zaman alanı tepkisi için optimize eden hassas dijital filtreler üretir. Ayrıca, isteğe bağlı mevcut Audyssey MultEQ Editor uygulaması, ayrıntılı ayarlama için ayarları görüntülemenize ve ayarlamanıza ve sesi odanıza ve zevkinize göre daha hassas bir şekilde özelleştirmenize olanak tanır.

Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz akış bağlantısı sunan Denon AVC-X8500H, sıkışık şehir ortamlarında bile güçlü akış için gelişmiş bir çift anten alıcı-verici sistemine sahiptir. Ayrıca, Apple AirPlay uyumluluğu ile, en sevdiğiniz ses içeriğini iPhone veya iPad gibi iOS cihazlarınızdan kablosuz olarak dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dahili HEOS teknolojisi, kablosuz, tüm ev ses deneyimi için evinizin herhangi bir odasında en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar. Her odada aynı şarkıyı çalın veya bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin - seçim sizin. Ayrıca, gelişmiş ses kontrolü sağlayan Amazon Alexa * ile çalışır. 
* Bu özellik Bahar 2018'de kullanıma sunulur. Kullanılabilirlik ülkeye göre değişir.

"Denon 2016 AVR Remote" uygulaması ile alıcının çalışmasını kontrol edebilir ve hatta bağlı olan Denon Blu-ray oynatıcınızı kontrol edebilirsiniz.

HEOS uygulaması içindeki müziğinizi ve çok odalı akışınızı kolayca kontrol edin veya sesinizi Amazon Alexa Ses Kontrolü * için kullanın.

* Bu özellik Bahar 2018'de kullanıma sunulur. Kullanılabilirlik ülkeye göre değişir.

Tercih ettiğiniz kurulum ve ses modunu her kaynak için saklayın - ön paneldeki bir düğmeye basarak veya uzaktan kumandadan onlara doğru zıplayın.

Tercih ettiğiniz kurulum ve ses modunu her kaynak için saklayın - ön paneldeki bir düğmeye basarak veya uzaktan kumandadan onlara doğru zıplayın.

denon_avc_x8500h_avr_camarossaudio_best_

Tercih ettiğiniz kurulum ve ses modunu her kaynak için saklayın - ön paneldeki bir düğmeye basarak veya uzaktan kumandadan onlara doğru zıplayın.

24-bit / 192-kHz ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosyaların yanı sıra DSD 2.8MHz ve 5.6MHz parçaların (SACD'nin audiophile formatı) kodunu çözme özelliği ile yüksek çözünürlüklü ses parçalarının inanılmaz kalitesini keşfedin ön panel USB portu ve ağ kaynakları. Veya MP3 gibi diğer popüler dosya türlerini dinleyin.

AL32 işleme çok kanallı, tüm görüntü kanalları için ultra yüksek çözünürlüklü dijital ses filtrelemesi ve hassasiyet sunarak gelişmiş görüntülemeyle doğal bir ses kaynağı sunar. Blu-ray diskleri gibi çok kanalda kaydedilmiş içerik için, kaydedilen düşük frekans efektleri (LFE) senkronize olmayabilir ve gecikebilir. Bass Sync teknolojisi, mükemmel ses deneyimi için böyle bir düşük frekans efekt gecikmesini düzeltir.

En iyi kalite ve en düşük bozulma ile en geniş dinamik aralık için, Denon AVC-X8500H, tüm kanallar için gelişmiş referans sınıfı 32-bit AKM AK4490EQ stereo D / A dönüştürücülere sahiptir. Toplam sayı sekiz. En üst düzey dinleme deneyimi için tüm kanallarda tutarlı, yüksek kaliteli ve hassas kanal eşleştirmenin keyfini çıkarın.

Evinizin her yerinden ve her yerinden en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarın. Ev ağınızda depolanan müziği paylaşın, HEOS kablosuz hoparlörleri veya hatta diğer HEOS özellikli alıcılarla hizmetleri yayınlayın ve tüm evde dinleyin. Ücretsiz HEOS uygulamasıyla hepsini kontrol edin. TuneIn, İnternet Radyosu ve Spotify®, Amazon Prime Müzik, Soundcloud®, Juke, Tidal, Napster, Deezer veya Mood Mix gibi çeşitli yayın servislerinden gelen müziğin keyfini çıkarın.

Ses, hoparlörleriniz AirPlay 2 kaynaklarıyla mükemmel şekilde senkronize edilirken, Apple Music ve Spotify gibi en sevdiğiniz müzik servislerinden ses akışı alın veya YouTube, Netflix gibi servislerden videoları, iPhone, iPad, Mac veya Apple TV'den izleyin.

AirPlay 2 ayrıca çok odalı sesi de destekler. Bu, pürüzsüz ses çalma sağlamak için içeriği gelişmiş ses tamponlamasıyla aynı anda birden fazla AirPlay 2 uyumlu cihaza kablosuz olarak aktarmanıza olanak tanır. AirPlay 2, Apple Music veya Home uygulaması içindeki uyumlu ses cihazlarının kontrolünü ve gruplandırılmasını sağlar. Airplay 2'yi uygulama içinde veya sesinizle Siri aracılığıyla kullanın.

Dinleme ortamınızdaki içeriği kontrol etmek için Google Ana Sayfanıza, Google uygulamanıza veya Google Asistanlı yerleşik diğer cihazlara sorun. HEOS uygulamasında müzik başlatın, ardından Google Asistanınızdan ses seviyesini kontrol etmesini, çalmasını, duraklatmasını, parçaları atlamasını ve daha fazlasını yapmasını isteyin. 'Google Asistan'la birlikte çalışır' özelliği her zaman iyileştirilir - 2019'da daha fazla geliştirmeler yapılır.

AVC-X8500H içindeki HEOS teknolojisi, favori müziğinizi evinizde kablosuz olarak HEOS hoparlörler gibi diğer HEOS özellikli bir cihaza aktarmanıza olanak tanır.

AVC-X8500H, zengin özelliklere sahip gelişmiş kontrol özellikleri ve üçüncü taraf ve özel entegrasyon çözümleri ile uyumluluk ile donatılmıştır.

AVC-X8500H, üçüncü parti kontrol cihazlarıyla entegrasyon için IP kontrol ve Control4 ev otomasyon ekipmanlarıyla hızlı ve kolay entegrasyon için Control4 SDDP (Basit Cihaz Algılama Protokolü) sertifikasına sahiptir. Harici ev otomasyonu ve kontrol ekipmanına doğrudan bağlantı için, bir RS-232C seri portu ile de donatılmıştır.

Daha basit tümleşik kontrol ayarları için AVC-X8500H, arka panelde IR (kızılötesi) uzaktan kumanda girişine sahiptir ve ev sinema sisteminizdeki diğer bileşenlerle uzaktan kumanda uyumluluğu sağlar.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın