WhatsApp Destek Hattı
Integra DSX-3 Network A/V Receiver Genişlet
Integra DSX-3 Network A/V Receiver
  • Integra DSX-3 Network A/V Receiver
  • Integra DSX-3 Network A/V Receiver
  • Integra DSX-3 Remote control
  • Integra DSX-3 Network A/V Receiver
  • Integra DSX-3 Network A/V Receiver
  • Integra DSX-3 Network A/V Receiver

Integra DSX-3 Network A/V Receiver

INTEGRAINTEGRA

CA4285

Yeni

MART 2023, de... 

  

Daha Fazla Detaylar

              

DSX-3 Network A/V Receiver

Wi-Fi®, Bluetooth®, ve Chromecast 

Taleplerinden ödün vermeden minimalist estetiği önemseyen film tutkunları, ince ve güzel DSX-3, entegrasyona hazır, serin çalışan ve en son müzik yayınlama özelliklerine sahip ince bir şekilde göze batmayan  DSX-3 4K Ultra HD Eğlencenin gerçek ses potansiyelini ve daha fazlasını ortaya çıkarabilir.

 

DSX-3, dinamik hoparlör kontrolü için yüksek akım gücüyle doğru, gürültüsüz sinyal işlemeyi güçlendirir. Sonuç saf, zengin ve özgün bir ses. Integra'nın dinamik ses amplifikasyonu kanal başına 80 Watt sağlar (4 Ohm, 1 kHz, %1 THD, 1 Kanal Tahrikli, IEC).

 dolby-atmos-dts-logo.jpg

Nesne tabanlı film müzikleri, bağımsız olarak karıştırılmış sesin sisteminizdeki herhangi bir hoparlörden çalınmasına izin verir. Efektler gerçek hayatta olduğu gibi her yerde hareket eder, böylece 5.2.2 kanallı Dolby Atmos veya DTS:X formatlarını yönetmenin amaçladığı gibi deneyimlersiniz. DTS Neural:X ™ , 3D oynatma için çok kanallı film müziklerinde ve upmix'lerde uzamsal efektleri tanımlarken, DTS:X filmler için bağımsız diyalog ses kontrolü sunar. Dolby Atmos özellikli bir ortamda oynatmak üzere eski çok kanallı formatları karıştırmak için Dolby Surround da dahil edilmiştir.

 

Altı arka HDMI® girişi, hem HDR10 hem de Dolby Vision ™ formatlarında  4K HDR'nin geçişini  destekler; BT.2020 4K Video Standardı, 4K/60 Hz video oynatma; ve birinci sınıf içerik için HDCP 2.3.

Bu ürün HDCP 2.3 ile uyumludur. Ürün veya Kullanım Kılavuzu, Karton vb. bazı durumlarda “HDCP 2.2” gösterebilir ancak ürün bir HDCP 2.3 cihazı olarak kullanılabilir.

DTS Play-Fi, pazarda en yaygın şekilde benimsenen Tam Ev Ses Teknolojisidir. Müziğinizin tam kontrolünü size verir ve akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya PC'nizden DTS Play-Fi hoparlörlerine ve cihazlarına zahmetsizce akış yapmanızı sağlar. Kurulumu kolay, genişletmesi kolay ve keyfini çıkarması kolay, DTS Play-Fi ve Integra - akıllı bir çözüm.

 

Özel Kurulum için Mükemmel

Integra ürünleri, önde gelen özel montajcıların taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Web Kurulumu, Yerleşik HDMI Tanılama gibi CI Merkezli özellikler ve OVRC Pro ve Domotz gibi Uzaktan İzleme sistemleriyle uyumluluk, Integra AVR'leri modern entegratörün tercihi haline getirir. İsteğe bağlı raf montaj kitleri, raflara ve dolaplara monte edildiğinde temiz, bitmiş bir görünüm sağlarken benzersiz parlak beyaz arka panel, ulaşılması zor alanlarda bağlantıları kolaylaştırır.

 hi-res-audio-logo.jpg

 Yüksek çözünürlüklü ses santrali

Müzik kitaplığınızı daha önce hiç olmadığı kadar kolay kullanın ve duyun. Yüksek Çözünürlük, standart CD'nin kapasitesinin çok ötesinde ek öğeler, nüanslar ve ayrıntılar çıkarmak için stüdyo kalitesinde ses kaydı anlamına gelir ve sizi neredeyse en sevdiğiniz müzisyenle aynı odaya koyar. Integra, ses kalitesinde sıfır kayıpla bir bilgisayarda, medya sunucusunda, ağa bağlı depolamada (NAS) veya USB parmak sürücüde depolanan yüksek çözünürlüklü (192kHz/24-bit'e kadar) ana ses dosyalarına erişmeyi ve bunların keyfini çıkarmayı inanılmaz derecede kolaylaştırır. Hemen hemen her yüksek çözünürlüklü ve kayıpsız format desteklenir, 2,8 veya 5,6 MHz DSD ve ayrıca FLAC, WAV, ALAC ve WMA dosyalarının boşluksuz oynatımı. AKM'den üstün kaliteli 384 kHz/32-bit dijital-analog dönüştürücü, zahmetsiz yüksek kaliteli oynatma ve mükemmel ses kalitesi sağlamak için benzersiz düşük bozulma teknolojilerine sahiptir.

 

Uygulama Kontrolü

iPod touch®/iPhone®, Android® ve Kindle cihazları için Integra Control Pro uygulaması, ev eğlencenizi kablosuz kapsama alanındaki herhangi bir yerden kontrol etmenin uygun bir yoludur. Uygulama, oynatmayı kontrol etmek, ayarları yapmak ve birden fazla bölgede içeriği yönetmek için net bir grafik arayüze sahiptir. Uygulama, mobil cihazlarınızdan alıcıya yüksek çözünürlüklü, kayıpsız ve sıkıştırılmış ses dosyaları (192 kHz/24-bit FLAC, DSD, Apple Lossless, Dolby® TrueHD ve daha fazlası dahil) sunar ve ona çarpıcı bir ses verir.

 

AccuEQ oda kalibrasyonu

Integra'nın Orijinal Oda Düzeltme Yaklaşımı, AccuEQ, subwoofer dahil TÜM hoparlörler için seviyeyi, mesafeyi ve geçişi ayarlamak üzere iki ölçüm gerçekleştirir. Ön sol ve sağ hoparlörler için EQ ölçümünü dahil etmeyi veya atlamayı seçin ve EQ'yu otomatik veya manuel olarak ayarlamayı seçin. Ayrıca, kendi manuel EQ ayarlarınızı mevcut üç ön ayara kaydedebilirsiniz.

AccuReflex teknolojisi, "yüksek" hoparlörlerin sesini yükseltme aşamasını doğrudan diğer hoparlörlerinizden gelen sesle hizalar. Herhangi bir gecikme giderilir, böylece her şey aynı anda kulağınıza gelir. Sonuç, nesne tabanlı film müziklerinin tutarlı bir şekilde yeniden üretilmesidir.

Kolay Akış

Ses için yerleşik Chromecast ve yerleşik Apple AirPlay 2* teknolojilerine sahiptir. Güçlü ses için bir akıllı telefondan, tabletten veya PC'den neredeyse tüm sesleri ev sinema sisteminize aktarın.

Amazon Music, Spotify, Deezer(Deezer HiFi) ve yerleşik TuneIn** ile bir istasyon seçebilir ve cihazınızdaki Integra Control Product uygulaması ve Integra Music Control uygulaması (Amazon Music için) aracılığıyla bu hizmetlerde bulunan müzikleri arayabilirsiniz. Ücretsiz Integra Control Pro uygulaması, ağa bağlı cihazlar yoluyla evrensel Yüksek Çözünürlüklü Sesten internet akış hizmetlerine, akıllı telefonunuzdaki ve tabletinizdeki müziğe kadar çeşitli akış seçeneklerini parmaklarınızın ucuna getirir.

 

İnce gövdeli Ağ A/V Alıcısı

DSX-3, geleneksel bir A/V Alıcının tüm avantajlarını içeren düşük profilli bir tasarıma sahiptir; yerden tasarruf sağlayan bir cihaza ihtiyaç duyan meraklılar için mükemmel hale getirir. Dairelerden mobil evlere, teknelere kadar, DSX-3'ün kompakt boyutu performansından ödün vermez.

 

 

Teknik özellikler

Amplifikatör

Güç Çıkışı (4 Ω, 1 kHz, %1 THD, 1 Kanallı, IEC/JEITA): 80 W / Kanal (4 Ω)

Giriş Hassasiyeti ve Empedans:

200 mV / 47 k-Ω (HAT)

6 mV / 47 k-Ω (Phono MM)

Nominal RCA Çıkış Seviyesi ve Empedans:

1 Vrms / 470 Ω (Subwoofer Ön Çıkışı)

Fono Aşırı Yükü30 mV (MM 1 kHz, %1)

Frekans tepkisi: 10 Hz – 40 kHz / +1 dB-3 dB

Ton Kontrolü:

±10dB, 90 Hz (Bas)

±10dB, 7,5 kHz (Tiz)

Sinyal gürültü oranı:

80 dB (IHF-A, Hat)

70 dB (IHF-A, Fono)

Hoparlör Empedansı: 4 Ω – 8 Ω

Tuner

Ayar Frekans Aralığı:

FM 87,5 MHz–108 MHz

FM 87,5 MHz–107,9 MHz (Tayvan Modeli)

FM Ön Ayarlı Bellek: 40 İstasyon

Genel

Güç kaynağı: AC 100–240 V~, 50 / 60 Hz

Güç tüketimi: 60 W

Beklemede Güç Tüketimi: 0,2 W

Boyutlar (GXYXD): 435x70x325,5mm

Ağırlık: 4,0 kilo

Wi-Fi®, Bluetooth®, and Chromecast built-in

Bir değerlendirme yazın

Integra DSX-3 Network A/V Receiver

Integra DSX-3 Network A/V Receiver