WhatsApp Destek Hattı
Marantz NR1510 Slim 5.2Ch 4k Ultra HD AV Receiver with HEOS Built-in Genişlet
Marantz NR1510 Slim 5.2Ch 4k Ultra HD AV Receiver with HEOS Built-in
  • Marantz NR1510 Slim 5.2Ch 4k Ultra HD AV Receiver with HEOS Built-in
  • Marantz NR1510 Remote control
  • Marantz NR1510 Slim 5.2Ch 4k Ultra HD AV Receiver with HEOS Built-in
  • Marantz NR1510 silver
  • Marantz NR1510 Slim 5.2Ch 4k Ultra HD AV Receiver with HEOS Built-in

Marantz NR1510 Slim 5.2Ch 4k Ultra HD AV Receiver with HEOS Built-in ( Silver )

MarantzMarantz

CA2467

Yeni

TÜRK LİRASI44 036 TL
EURO1 255 €
DOLAR1 341 $
POUND1 061 £

         

Marantz NR1510 Silver

marantz-nr-1510_nertwork-player_camaross

HEOS Dahili İnce 5.2Ch 4k Ultra HD AV Alıcısı

Kompakt bir kasadan yükseltilmiş surround ses ve yüksek kaliteli ses sağlayan Marantz NR1510 5,2 kanal 4K Ultra HD AV alıcısıyla ince ses kalitesinden olağanüstü ses performansı yaşayın. Geleneksel bir AV alıcısının yarısında, NR1510 en son HDMI bağlantı özelliğine sahiptir ve Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio'dan yüksek çözünürlüklü surround ses sunar. Ön panelde bir tanesi de dahil olmak üzere altı HDMI girişi, en yeni video ve resim formatlama ve gelişmiş sesin eARC iletimini destekler. 

Popüler çevrimiçi kaynaklardan müzik akışı yapın ve vinil koleksiyonunuzun keyfini çıkarmak için analog pikapınızı alıcıya kolayca bağlayın. NR1510'u Amazon Alexa, Google Assistant ve Apple Siri üzerinden ses kontrolü uyumluluğu ile kontrol edin.

marantz-nr-1510_nertwork-player_camaross

Bluetooth Kulaklık İletimi: Herhangi bir Bluetooth Kulaklık çiftini alıcıya bağlayın ve saf özgürlükle müzik veya film sesinin tadını çıkarın. Hoparlör açık veya kapalı.

Geleneksel AV alıcısının yarısının yüksekliğine sahip ince profil, olağanüstü performans ve en müzikal ses sunar

5 kanallı ayrı güç amplifikatörü, kanal başına 50W (8-ohm, 20Hz - 20kHz,% 0.08 THD, 2 Ch. Sürücü)

Full HDCP 2.3 desteğine sahip 6 HDMI girişi

Gelişmiş görüntü ve ses için Dolby Vision, Hibrit Log-Gama (HLG), eARC ve ALLM'yi destekler

4K / 60 Hz tam oranlı geçiş, 4: 4: 4 renk çözünürlüğü, HDR10 ve BT.2020

Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio için surround format desteği

Yüksek çözünürlüklü dinleme için 24 bit / 192 kHz'e kadar ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosya kod çözme

Çok odalı akış, müzik akışı ve ses kontrolü için dahili HEOS

2,4 GHz / 5 GHz çift bant desteğine sahip dahili Wi-Fi (çift anten)

Tüm önemli ses kontrol aracılarını ve gerçek zamanlı aktarım servislerini destekler

Döner tablanızı doğrudan bağlamak için entegre fono girişi

marantz-nr-1510_nertwork-player_camaross

Ana Özellikler

Bluetooth Kulaklık İletimi: Herhangi bir Bluetooth Kulaklık çiftini alıcıya bağlayın ve saf özgürlükle müzik veya film sesinin

tadını çıkarın. Hoparlör açık veya kapalı.

Geleneksel bir AV alıcının yarısı yükseklikte olan ince profil, olağanüstü performans ve ses kalitesi sunar

7 kanallı ayrı güç amplifikatörü, kanal başına 50W (8-ohm, 20Hz - 20kHz,% 0.08 THD, 2 kanallı sürücü)

Tam HDCP 2.3 desteğiyle ön panelde bir tane olmak üzere 8 HDMI girişi

Gelişmiş görüntü ve ses için Dolby Vision, Hibrit Log-Gama (HLG), eARC ve ALLM'yi destekler

4K / 60 Hz tam oranlı geçiş, 4: 4: 4 renk çözünürlüğü, HDR10 ve BT.2020

Dolby Atmos, Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, DTS: X ve DTS Virtual: X ile etkileyici surround ses

Yüksek çözünürlüklü dinleme için 24 bit / 192 kHz'e kadar ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosya kod çözme

Çok odalı akış için dahili HEOS

2,4 GHz / 5 GHz çift bant desteğine sahip dahili Wi-Fi (çift anten)

Sorunsuz kontrol için tüm büyük ses kontrol ajanlarını ve gerçek zamanlı aktarım servislerini destekler

Döner tablanızı doğrudan bağlamak için entegre fono girişi

marantz-nr-1510_nertwork-player_camaross

İnce Profil

Kompakt, ince bir şasiden en yüksek performansın keyfini çıkarın. Geleneksel bir AV alıcısının yarısında Marantz NR1510, Marantz ile eşanlamlı olan müzik sesini verir.

Güçlü 5 Kanallı Ayrık Amplifikatör

Yüksek akım ayrık güç amplifikatörü bölümüne sahip, beş empeğin hepsinde aynı güce sahip filmler ve müzik için yüksek sesin tadını çıkarın (kanal başına 50W: 8-ohm, 20Hz - 20kHz,% 0.08 THD, 2 Ch. Sürücü) düşük empedanslı Üstün hoparlör kontrolü için sürücü kapasitesi.

En Müzikal Ses

Enfes bir ses imzası vermek için Marantz ses ustaları tarafından kapsamlı bir şekilde ayarlanmıştır. Hiçbir bileşen, Marantz ses ustalarının titiz testlerden geçene kadar elinden çıkmaz. Kendinizi herhangi bir kaynaktan en müzikal sesle kuşatın.

Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, sistemlerinde tavanda veya yukarı doğru ateşleme hoparlörleri olmayanlar için Atmos deneyimini ileriye dönük sürücülerle simüle eder. İki tavan içi hoparlörün etkisini çoğaltmak için beş adede kadar hoparlör yapılandırın veya dört havai hoparlörün güçlü etkisini simüle etmek için yedi kanalın tümünü kullanın.

Bağlantı, Akış ve Çok Odalı Dinleme

Bluetooth, AirPlay 2 veya HEOS uygulamasıyla Spotify, Pandora, Tidal ve daha pek çok şey gibi en popüler müzik hizmetlerini yayınlayın.

Kablosuz, tam ev ses deneyimi için evinizin herhangi bir odasında en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmak için HEOS Yerleşik çok odalı akış veya AirPlay 2 teknolojisini kullanın. Her odada aynı şarkıyı çalın veya her bağlantılı odada farklı bir şarkı seçin - seçim sizin.

Başlıca Sesli Kontrol Ajanlarını Destekler

Önde gelen ses aracılarından ve HEOS Yerleşik'ten zahmetsiz ses kontrolünün ve toplam esnekliğin tadını çıkarın. Amazon Alexa, Google Asistan, Apple Siri ve ileri teknoloji akıllı ev otomasyonu Josh.ai ile komutlar söyleyin. En sevdiğiniz müziği çalmanızı, sesi açmanızı, bir sonraki parçaya geçmenizi, girişleri değiştirmenizi ve daha fazlasını isteyin. Ses aracıları arasında geçiş yapın veya kullanmak için bir favori seçin - seçim sizin. İşlevsellik ses aracısına göre değişir.

AirPlay 2 + Apple Siri Ses Kontrolü

Apple Music ve Spotify gibi favori müzik servislerinizden ses akışı gerçekleştirin veya herhangi bir iPhone, iPad, Mac veya Apple TV'den YouTube ve Netflix gibi servislerden videolar izleyin. AirPlay 2 kaynaklarından hoparlörlerinizle mükemmel şekilde senkronize edilmiş sesi dinleyin.

Çok odalı ses için, sorunsuz ses çalma sağlamak üzere içeriği gelişmiş AirPlay 2 uyumlu cihaza eşzamanlı olarak birden fazla AirPlay 2 uyumlu cihaza kablosuz olarak aktarın. AirPlay 2, Apple Music veya Home uygulamasında uyumlu ses cihazlarının kontrolünü ve gruplanmasını sağlar. AirPlay 2 uygulama içi veya sesinizle Siri aracılığıyla kullanın.

Amazon Alexa Ses Kontrolü

En sevdiğiniz müzik servislerini bu HEOS Yerleşik cihaza aktarmak için sesinizi kullanın. Alexa'dan Pandora, Spotify, Amazon Music ve çok daha fazlasından müzik çalmasını isteyin. Girişler (Blu-ray, DVD, Media Player, vb.) Arasında geçiş yapın, ses seviyesini yukarı veya aşağı çevirin, duraklatın, sessize alın ve bir sonraki şarkıyı sesinizle çalın.

HEOS ve Alexa ile HEOS Built-in ile bu ürüne ve diğer tüm ürünlere akış gerçekleştirebilirsiniz.

Google Asistan Ses Kontrolü

Google Asistan, yerleşik veya diğer cihazlarınızı Google Asistan ile dinleme ortamınızdaki içeriği kontrol etmesini isteyin. HEOS uygulamasında müzik başlatın, ardından Google Asistanınızdan ses seviyesini kontrol etmesini, çalmasını, duraklatmasını, parçaları atlamasını ve daha fazlasını isteyin.

Bluetooth-LOGO_.jpg

Çift Yönlü Antenlerle Dahili Wi-Fi ve Bluetooth Kablosuz Akış

Çift çeşitlilikli antenlere sahip NR1510, en sevdiğiniz ses parçalarını Wi-Fi ve Bluetooth ile kablosuz olarak yayınlamanızı sağlar. Çift çeşitlilikli anten sistemi, sıkışık kentsel ortamlarda bile dengeli akış sağlar ve Wi-Fi işlevi, en geniş akıllı cihaz yelpazesiyle uyumluluk için 2.4GHz (11b / g / n), 5GHz (11a / n) teknolojisine sahiptir. NR1510, hızlı ve kolay basmalı düğme Wi-Fi korumalı kurulum ve basit iOS Wi-Fi paylaşımı sunar.

Yüksek Çözünürlüklü Ses Desteği

Müziğin tam olarak sanatçının istediği gibi tadını çıkarın. NR1510, 24-bit / 192-kHz'e kadar yüksek çözünürlüklü ses ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosyaların yanı sıra DSD 2.8MHz ve 5.6MHz parçaların (SACD'in audiophile formatı) kodunu çözer. Müziğinizi ön panel USB bağlantı noktası üzerinden veya ağ kaynakları üzerinden dinleyin.


Entegre Pikap Girişi

Analog pikapınızı alıcıya kolayca bağlayın ve vinil koleksiyonunuzdaki her kaydın saf amacının tadını çıkarın.

Marantz AVR Remote Uygulaması

İOS ve Android için Marantz AVR Remote uygulaması, en son Marantz ağı AV alıcıları üzerinde tam kontrol sağlar. Açmak / kapatmak, ses seviyesini, girişi ve ayarları ayarlamak veya anında HEOS uygulamasına geçmek için kullanın.

En Yeni HDMI Bağlantısı

Her biri HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Saf Renk alt örnekleme, Dolby Vision, HLG, Yüksek Dinamik Aralık (HDR10) destekleyen altı HDMI girişi - hızlı bağlantı için ön panelde bir HDMI girişi ile birlikte ) ve 21: 9 video, 3D ve BT.2020 geçişi. eARC (Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı), en basit kurulum için tek bir HDMI bağlantısıyla TV uygulamalarınızdan Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio'nun iletimini destekler.

Xbox One için Otomatik Düşük Gecikme Modu

Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM), Xbox One kullanıcılarının ALLM'yi de destekleyen belirli TV modelleriyle bağlandıklarında daha duyarlı ve sürükleyici bir oyun deneyimine sahip olmalarını sağlar.

Kurulumu Kolay, Kullanımı Kolay

NR1710, doğru bağlantıyı sağlamak için bir dizi eşleşen kablo etiketi içeren renk kodlu, birinci sınıf hoparlör terminallerinin yatay sırasına sahiptir. Birlikte verilen Kurulum Yardımcısı, ekran üzerinde net, grafiksel bir yön sunar ve Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu tüm yapılandırmalar için en uygun kurulumu sağlar.

Çift Subwoofer Çıkışı

Dinleme ortamınızda eşit, düşük frekanslı bas tepkisi için çift subwoofer'ı destekler. Subwoofer'ınızı nereye yerleştirirseniz yerleştirin, duyulabilir pikler veya düşüşler olmadan doğru basların tadını çıkarın.

Akıllı TV Bağlantısı

Smart TV'nizle ilişkili HDMI CEC işlevselliği aracılığıyla Smart TV uzaktan kumandanızla alıcıyı kolayca kontrol edin. TV alıcınızla NR1510'u kontrol etmeye başlamak için sadece “HDMI Kontrolü” nü AÇIK olarak ayarlayın, ardından “Akıllı Menü” yi AÇIK olarak ayarlayın. Akıllı Menü ana ekranı, kaynak ve surround modu seçimlerine, AVR kurulum menüsüne ve dört Akıllı Seçime hızlı erişim sağlar.

Basit Kurulum ve Oda Kalibrasyonu için Audyssey MultEQ

Dinleme ortamınızın kusursuz kurulumu için Audyssey MultEQ, Dinamik Ses Seviyesi ve Dinamik EQ ile ses deneyiminizi optimize edin. Birlikte verilen ölçüm mikrofonuyla, MultEQ her hoparlör çıkışını (subwoofer dahil) analiz eder ve her kanalı doğru frekans ve zaman etki alanı yanıtı için optimize eden hassas dijital filtreler üretir. Azaltılmış ses seviyelerinde bile net diyalog ve geniş bant tepkisi sağlamak için Audyssey Dynamic EQ'yu veya içerik reklamlar, duyurular ve TV programları arasında geçiş yaparken şokları önlemek ve sesi normalleştirmek için Audyssey Dynamic Volume'u kullanın.

Audyssey MultEQ Editör Uygulaması

NR1710, yepyeni Audyssey MultEQ Editor Uygulamasını destekler. Ayrıntılı ayarlama ayarlarını görüntülemek ve ayarlamak, sesi odanızdaki belirli sorunlara göre daha hassas bir şekilde özelleştirmek ve sesi aşağıdakiler dahil olmak üzere kişisel tercihlerinize göre uyarlamak için "başlık altına" gidin.

Doğru kurulumu kontrol etmek için hoparlör algılama sonuçlarını görüntüleyin

Audyssey kalibrasyonunun sonuçlarından önce ve sonra görüntüleme, oda sorunlarını kolayca belirleme

Her kanal çifti için Audyssey hedef eğrisini zevkinize göre düzenleyin

Her kanal çifti için EQ frekans aralığını ayarlayın

İki yüksek frekanslı kalkış hedef eğrisi arasında geçiş yapma

Vokal bölgesini daha parlak veya pürüzsüz hale getirmek için orta kademe telafisini etkinleştirme / devre dışı bırakma

Kalibrasyon sonuçlarını kaydedin ve yükleyin

Android ve iOS için Audyssey MultEQ Editor uygulaması Apple App Store veya Google Play Store'dan satın alınabilir.

Basit Akıllı Seçim İşlevleri

Birlikte verilen uzaktan kumandadaki dört Akıllı Seçim işlevi düğmesi, belirli kaynaklar için giriş, ses düzeyi ve Audyssey yapılandırması dahil olmak üzere tercih ettiğiniz kurulumu saklar. Bir düğmeye basarak alıcı, Blu-ray'den TV set üstü kutusuna, en sevdiğiniz İnternet radyo istasyonuna ve daha fazlasına kadar herhangi bir kaynağı mükemmel şekilde yapılandırır.


Gelişmiş Özel Kurulum Desteği

Tüm Marantz AV alıcıları, kolay özel kurulum entegrasyonu için genişletilmiş destek sunar. AV alıcıyı aynı ağdaki bir bilgisayardan kontrol etmek ve ayarlamak için özel web arayüzü ile “ihiji Invision” uzak sistem yönetim teknolojisi, “Domotz Pro” uzaktan izleme ve yönetim teknolojisine sahiptir. Yükleyiciniz bağlı ürünlerin durumunu kolayca izleyebilir ve ayrı bir konumdan veya hareket halindeyken uzaktan sorun giderebilir.

Akıllı ECO Modu

Entegre ECO modu, enerji tasarrufu ve ekran üzerindeki ECO ölçüm cihazı sağlar. Maksimum çıkış gücünü azaltmak için alıcıyı güç tasarrufu modunda kullanın veya ayarlar arasında düşük güç stratejileri uygulayın. Her iki durumda da, Marantz'ın mükemmelliğini tanımlayan ses kalitesi değişmeden kalır.

Bir değerlendirme yazın

Marantz NR1510 Slim 5.2Ch 4k Ultra HD AV Receiver with HEOS Built-in ( Silver )

Marantz NR1510 Slim 5.2Ch 4k Ultra HD AV Receiver with HEOS Built-in ( Silver )