WhatsApp Destek Hattı
NAD T 758 V3i Genişlet
NAD T 758 V3i
  • NAD T 758 V3i
  • NAD T 758 V3i
  • NAD AVR4 , ZR7 Remote controller
  • NAD T 758 V3i
  • NAD T 758 V3i inbox

NAD T 758 V3i

NadNad

CA4393

Yeni

TÜRK LİRASI62 362 TL
EURO1 799 €
DOLAR1 915 $
POUND1 540 £

                     

nad-logo.jpg

T 758 V3i

MDC Donanımlı A/V Alıcısı

Ödüllü T 758 A/V Surround Ses Alıcımızın performans güncellemesi olan T 758 V3i, akıcı bir kullanıcı dostu deneyim sunarak NAD'ın "basit olan daha iyidir" tasarım felsefesini sürdürüyor.

Gerçeğe yakın surround ses performansından nabzı atan güce kadar, T 758 V3i duyular için gerçek bir zevktir. NAD'ın tescilli MDC teknolojisini kullanan T 758 V3i, gelecekteki yükseltmeler ve özellikler için hazırdır.

4K UltraHD video ile T 758 V3i, en son dijital video teknolojisi söz konusu olduğunda canlı ve ilgi çekici bir sunum sunar. Kişiselleştirebileceğiniz AV ön ayarlarıyla tamamlanan T 758 V3i, ne işittiğiniz ve onu nasıl gördüğünüz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Akıllı telefonunuzu uzaktan kumanda yapmak için NAD AV Remote iOS uygulaması ücretsiz olarak indirilebilir. 

MDC—En Belirgin Özellik

Burada, NAD'da, orijinal yatırımımızı silmeden sürekli değişen AV teknolojisi dünyasını kucaklıyoruz. RedDot Tasarım Ödüllü Modüler Tasarım Yapısı, eskimeye karşı cevabımız oldu. MDC ile dijital ses ve video devreleri değiştirilebilir modüller üzerindedir ve T 758 V3i'yi gelecekteki dijital formatları içerecek şekilde sorunsuz bir şekilde yükseltme yeteneği benzersiz ve benzeri görülmemiştir.

 Önce Müzik

HD biçimleri Dolby Atmos ® , DTS:X ve DTS Master Audio dahil olmak üzere popüler surround ses biçimlerinin kodu, en son nesil yüksek hızlı çok çekirdekli DSP kullanılarak çözülür. BluOS® Oynatıcıda bulunan Master Quality Authenticated (MQA) gibi Yüksek Çözünürlüklü Ses formatları için tam destek ile T 758 V3i harika bir şekilde benzersizdir. Bu NAD'a, ev sinema sisteminiz için seçebileceğiniz herhangi bir hoparlörde en iyiyi ortaya çıkarmak için yüksek dinamik güçle birleştirilmiş yüksek akım özelliğine sahip özel PowerDrive™ amplifikatörünü ekleyin. Hem müzik hem de filmlerle T 758 V3i'nin ödüllü mirası, muazzam derinlik, netlik ve inanılmaz ayrıntılarla gücünü ortaya koyuyor.

 Saf ve Basit Video

T 758 V3i, 4:4:4 renk gamı ​​ve Yüksek Dinamik Aralık desteği ile saniyede 60 kare hızında 3840 x 2160 piksele kadar çözünürlüklerde UltraHD video da dahil olmak üzere en son dijital video teknolojisiyle mükemmel performans sunar. Analog video kaynakları da düz ekranınıza veya projektörünüze basit 'tek kablolu' bağlantı için HDMI'ya dönüştürülür. Diğer AVR'leri etkileyen çoklu format dönüştürmelerinden kaçınarak, video işlemeyi ekranınızda ait olduğu yerde bırakıyoruz.

 Kolay Esneklik

İnanılmaz derecede esnek ancak kullanımı basit olan çok basit bir kullanıcı arayüzü oluşturduk. Her kaynak bileşen, görüntülenmek üzere her seçildiğinde aynı özel ayarları korur ve karıştıracak veya karıştıracak "boş girişler" yoktur. Ek olarak, güçlü AV Ön Ayarları, performansı zevkinize göre uyarlayan farklı program malzemesi türleri (drama, aksiyon, müzikal vb.) için özel kurulumlara izin verir. Girişler, bileşenlerinizle eşleşecek şekilde yeniden adlandırılabilir. İkinci bir bağımsız bölge dahildir ve dahili arka kanal amplifikatörlerinden güç alabilir. Gelişmiş çok odalı sistemler, ev otomasyon sistemleri için eksiksiz bağlantı paketi sayesinde kolayca yerleştirilebilir.

 

Son Teknoloji Oda Düzeltme*

Dirac Live ® günümüzde mevcut olan en gelişmiş dijital oda düzeltme sistemidir ve genellikle T 758 V3i'nin birkaç katına mal olan ultra üst düzey bileşenlerde kullanım için ayrılmıştır Dirac Live® ile her ikisini de düzelten mükemmel dinleme ortamını oluşturabilirsiniz. verilen kalibre edilmiş mikrofonu ve güçlü yazılımını kullanarak sesteki zamanlama ve renklenmeler. Dirac Live hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın .

BluOS Akışı Yüksek Çözünürlüklü Ses Dahil

T 758 V3i, yerleşik BluOS kablosuz akış teknolojisine sahiptir ve yerel kitaplıklardan ev sinema sisteminize kayıpsız müzik akışı yapmanıza, İnternet radyo istasyonlarını ayarlamanıza ve popüler müzik akışı hizmetlerine erişmenize olanak tanır. Her odayı müzikle doldurmak için diğer BluOS uyumlu kablosuz hoparlörleri ve müzik çalarları T 758 V3i ile gruplama özelliği dahil olmak üzere mobil cihazlar için BluOS Denetleyici uygulamasını kullanarak müziği evin herhangi bir yerinden kontrol edebilirsiniz.

 Daha Fazla Müzik Alın

Sıradan AVR'lerin aksine, T 758 V3i, piyasadaki en müzikal bileşenlerden bazılarını üretme konusundaki 45 yıllık mirasımızdan yararlanır. Bu gelişmişlik, her müzik dinlediğinizde veya en sevdiğiniz video programlarını izlediğinizde açıkça görülür. T 758 V3i, kompakt ve çalıştırması basit bir pakette olağanüstü performans ve esneklik sunar. Bu çok kanallı güç merkezi, en sevdiğiniz müzik ve filmleri minimum telaş ve maksimum eğlence ile hayata geçirecek.

 Ana Kalite Doğrulandı

Master Quality Authenticated (MQA), MQA müziğini en saf kalitede yakalayıp hoparlörlerinize iletmek için her BluOS Özellikli amplifikatörde yerleşik, devrim niteliğinde uçtan uca bir teknolojidir. Tüm BluOS Özellikli oynatıcılar ve sistemler, MQA kodlu milyonlarca şarkı için güçlü bir kod çözücü ve ses oluşturucu içerir. BluOS uygulamasında gösterilen MQA logosu, birimin bir MQA akışını veya dosyasını çözdüğünü ve oynattığını belirtir ve size sanatçının stüdyoda kaydettiği ve onayladığı şeyi tam olarak duyuyor.

*Not: T 758 V3i, ileri düzey kullanıcıların tam özellikli bir sürüme yükseltme seçeneğiyle birlikte bir Dirac Live lisansı içerecektir. Dirac Live'ı etkinleştirmek için ürün yazılımı sürümü 2.12.9 veya üzeri gereklidir.

  

Teknik özellikler

Amplifikatör

Güç çıkışı Stereo Modu: 110 W (nominal bozulma dahilinde 8Ω)

Tam Açıklama Gücü (tüm kanallar aynı anda çalıştırılır): 7 x 60W (%0,05 THD, 20-20kHz)

IHF Dinamik Güç: 8 ohm / 137W  /  ohm / 243W

Nominal güçte Toplam Harmonik Bozulma: <%0,08

Nominal güçte IM bozulması: <%0,08

Sönümleme Faktörü, 8 ohm: >60

Giriş Hassasiyeti ve Empedans: 50mV/50 kilohm

Frekans tepkisi: ±0,8dB (ref. 1kHz, 20Hz-20kHz)

Sinyal/Gürültü Oranı: >100dB (8 Ohm'da ref. nominal güç, A-Ağırlıklı)
>90dB (8 Ohm'da ref. 1W, A-Ağırlıklı)

Genel Özellikler

Boşta Güç: 3W

Hazırda bekleme gücü: <0,5 W

Birim Boyut (GxYxD) – Brüt (ayaklar, düğmeler ve terminaller dahil): 435x172x397mm17 1/8 x 6 13/16 x 15 11/16”*

Net ağırlığı: 15,4 kg (33,9 lb)

Kargo ağırlığı: 18,0 kg (39,6 lb)

Bir değerlendirme yazın

NAD T 758 V3i

NAD T 758 V3i