WhatsApp Destek Hattı
Onkyo TX-NR5100 Genişlet
Onkyo TX-NR5100
  • Onkyo TX-NR5100
  • Onkyo TX-NR5100
  • Onkyo TX-NR5100 REMOTE CONTROL
  • Onkyo TX-NR5100
  • Onkyo TX-NR5100

SATILDI

Onkyo TX-NR5100

OnkyoOnkyo

CA4092

Yeni

     

      

Daha Fazla Detaylar

ONKYO TX-NR-5100 

7.2-Channel 8K AV Receiver

Geleceğin Sesi

Onkyo TX-NR5100 7.2-Kanal 8K AV Alıcısı, filmleriniz, müziğiniz ve yeni nesil oyun sistemleriniz için sınıfının en iyisi bir eğlence deneyimi sunmak üzere tasarlanmış uygun fiyatlı ve çok yönlü bir ev sineması merkezi parçasıdır.

 

 

SMART AV Alıcımız™, en son HDMI 2.1 ve 8K teknolojisini, yüksek çözünürlüklü sesi ve bağlı medya oynatıcılarınız, oyun konsollarınız aracılığıyla etkileyici sesi ve eARC aracılığıyla TV uygulamalarınızdan gelen gelişmiş sesi benzersiz bir ev sineması deneyimi için birleştirir.

 

Hey Google, Alexa veya Siri ile müziği işaretleyin ve kontrol edin; veya aptX HD iletim teknolojisine sahip birinci sınıf Bluetooth ® ile kablosuz kulaklıklarda AVR aracılığıyla ne çaldığını duyun. Seçenekler neredeyse sınırsız.

 

8K/4K eğlenceye hazır

Gelişmiş Oyun:   Oyuncular için HDMI 2.1 geliştirmeleriyle rakiplerinize sahip olun: 4K/120Hz HDR geçişi ultra hızlı hareket sağlar – VRR (Değişken Yenileme Hızı), akıcı oyun için gecikmeyi, takılmayı ve çerçeve yırtılmasını ortadan kaldırır. – ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu), kaynaktan ekrana gecikmeyi optimize eder – QFT (Hızlı Çerçeve Aktarımı) daha sorunsuz bir deneyim için gecikmeyi sınırlar.

TV Uygulamalarınızdan Sürükleyici Ses : eARC (Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı) bağlantıyı basitleştirir ve Dolby Atmos®, DTS-HD Master Audio™, DTS: X®, Dolby® TrueHD dahil olmak üzere en yeni yüksek bit hızlı ses formatlarını destekler.

En sevdiğiniz müziğin akışını gerçekleştirin: Works with Sonos 1, Chromecast yerleşik™, AirPlay 2 ve DTS Play-Fi® kullanın; Spotify®, Amazon Music, Pandora®, TIDAL, Deezer veya TuneIn akış hizmetlerini içerir

Sesle Kontrol: Kolay Google ve Amazon Alexa SMART ev ekosistemi entegrasyonlarıyla herhangi bir odada dijital asistanınızla çalışın

Roon , binlerce USB, Airplay ve Chromecast cihazında oynar, ancak Roon tarafından test edilmiş cihazlar, basit kurulum ve zahmetsiz günlük kullanım sağlamak için Roon ekibi tarafından profillendirilir. Roon Tested bir cihazınız varsa, onunla mümkün olan en iyi deneyimin tadını çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz.

165 watt x 7 kanal (6 ohm, 1 kHz, %10 THD, 1 kanallı)

5.2.2-kanal Dolby Atmos®

Dolby Atmos Height Virtualizer ve DTS Virtual: X™ 3D ses sanallaştırma teknolojileri

5 GHz/2,4 GHz çift bantlı Wi-Fi® üzerinden akış

Bluetooth® kablosuz teknolojisi aracılığıyla ses gönderin veya alın

Apple AirPlay 2

Yerleşik Chromecast ile müzik artık daha kolay

 

Öne çıkanlar

165 watt x 7 kanal

5.2.2-ch Dolby Atmos® ve DTS: X® oynatma

Dolby Atmos Height Virtualizer ve DTS Virtual:X™ 3D ses sanallaştırma teknolojileri

AKILLI AV Alıcısı: Sonos (ayrı satılır), Chromecast yerleşik™, AirPlay 2 ve DTS Play-Fi® ile çalışır; Spotify®, Amazon Music HD, Alexa, Pandora®, TIDAL, Deezer ve TuneIn akış hizmetlerini içerir

Hey Google veya Alexa* ile çalışır

Dijital Ses Asistanı Ayrı Satılır

Akış Yeteneği: 802.11ac standardını destekleyen 5 GHz/2,4 GHz çift bantlı Wi-Fi®

HDMI® 2.1

Destekler: 4K120AB ve 8K60B, HDR10+, Dolby Vision ve BT.2020 color; VRR (Değişken Yenileme Hızı), ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu) ve QFT (Hızlı Çerçeve Aktarımı); eARC (Ana Çıkış) ve HDCP 2.3

HDMI Alt Çıkışı: Bir projektöre, oyun monitörüne veya TV'ye medya aktarımı için

Bluetooth® kablosuz teknolojisi aracılığıyla ses gönderin veya alın (RX modu: SBC/AAC, TX modu: SBC/Qualcomm® aptX™/aptX HD)

B Bölgesi ön/hat çıkışı, MAIN Zone sesini uyumlu bir kulaklık yuvasına çalar

Vocal Enhancer, medya bilgisi ve oynatma durumu ekranı ve tek dokunuşla ses hafızası ön ayar işlevleri

AccuReflex™ ve subwoofer EQ ile AccuEQ

 

Teknik özellikler

Amplifikatör

Güç çıkışı (Tüm kanallar): 165 W/Ch (6 ohm, 1 kHz, %10 THD, 1 kanal tahrikli) 80 W/Ch (8 ohm, 20 Hz–20 kHz, %0,08 THD, 2 kanal tahrikli, FTC)

Dinamik güç: 160W (3 ohm, Ön) 125W (4 ohm, Ön) 85W (8 ohm, Ön)

THD+N (Toplam Harmonik Bozulma + Gürültü): %0,08 (20 Hz–20 kHz)

Giriş hassasiyeti ve empedansı: 200mVrms/32k-ohms (Hat)

Nominal RCA çıkış seviyesi ve empedansı: 1Vrms 200m Vrms/2.2k-ohms (Bölge B Ön Hat çıkışı)

Frekans tepkisi: 10 Hz–100 kHz/+1 dB, -3 dB (Doğrudan/Saf Ses)

Ton kontrolü: ±10 dB, 20 Hz (Bas) ±10 dB, 20 kHz (Tiz)

Sinyal gürültü oranı: 106 dB (Hat, IHF-A)

Hoparlör empedansı: 4-16 ohm

Tuner

FM: 87,5 MHz–107,9 MHz

AM: 530 kHz–1.710 kHz

FM/AM ön ayar belleği: 40 istasyon

Genel

Güç kaynağı: AC 120 V~, 60 Hz

Güç tüketimi (çalışma): 490W

Güç tüketimi (boşta): 45W

Güç tüketimi (bekleme): 0.1W

Boyutlar (G x Y x D): 17 1/8˝ x 6 5/16˝ x 12 15/16˝ (435 x 160 x 328 mm)

Ağırlık: 18,5 libre (8,4 kg)

Kutu içeriği

İç mekan FM anteni

AM döngü anteni

Hoparlör kurulum mikrofonu

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Uzaktan kumanda

İki adet AAA (R03) pil

KLIPSCH OPTİMİZE MODU

Klipsch Optimize Modu, Klipsch Reference ve Reference Premiere hoparlörlerinizi Onkyo AV alıcınızla sorunsuz bir şekilde entegre etmenize olanak tanır. Klipsch ve Onkyo, belirli yeni Reference Premiere hoparlörleri için kesin geçiş değerlerini uygulamak üzere bir araya geldi. Artık her bir kanal için kullanacağınız model hoparlörleri kolayca seçebilirsiniz ve optimize edilmiş geçiş ayarı otomatik olarak uygulanacaktır.

8K İLE HDMI® 2.1

HDMI® 2.1, HDMI® özelliklerinin en son güncellemesidir ve eARC'yi, 8K60 ve 4K120 dahil olmak üzere bir dizi daha yüksek video çözünürlüğünü ve yenileme hızını ve Dinamik HDR formatlarını destekler. 8K, 4K'nın yatay ve dikey çözünürlüğünün 2 katı ve piksel sayısının 4 katı ile süper sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sunar; ve 60 Hz yenileme hızıyla birleştiğinde, içeriğin yüksek hızlı aksiyonla pürüzsüz ve keskin bir şekilde görüntülenmesini sağlar.

8K ve eARC özellikli HDMI 2.1, sisteminizin hem şimdi hem de ileride mevcut olan en net ve en temiz görüntü için hazır olmasını sağlar.

ÜSTÜN 4K OYUN DENEYİMİ

4K/120, ultra hızlı hareketli UHD görüntülerin keskin ve keskin olmasını sağlar; ve spor, aksiyon filmleri ve yüksek performanslı oyun önemli ölçüde fayda sağlar.

SES KONTROLÜ İLE UYUMLU AKILLI EV

Onkyo TX-NR5100 7.2-Kanal 8K SMART AV Alıcısı, Apple Airplay, Alexa, Google uygulamaları ve daha fazlası dahil olmak üzere mevcut Akıllı Ev ekosisteminize kolayca entegre olur. Çok odalı ekosisteminizde sorunsuz bir şekilde çalışabilen, son derece yetenekli ve uyumlu bir ağ cihazına sahip olursunuz.

Üçüncü taraf AI uyumlu, mikrofonlu akıllı ev cihazı gerektirir

AccuEQ Kalibrasyona Hazır

AccuEQ, ev sinema sisteminizin ilk kurulumunu kolaylaştırır ve dinleme alanınızda en iyi performans için alıcınızın ve hoparlörlerinizin uygun şekilde kalibre edilmesini sağlar. AccuEQ, dinleme konumundan hoparlör mesafesini hesaplar, hoparlör ses basınç seviyesini ayarlar ve hoparlör geçişini ayarlar. İkincisi, düşük frekanslı sesi subwoofer'a göndermek için doğru noktayı seçer. Sonuç, net ve dengeli tam spektrumlu surround sestir.

Dolby Atmos® ve DTS:X® – sesi serbest bırakır

Dolby Atmos® ve DTS:X® formatları, mühendislerin sesi 3D uzayda herhangi bir yere, odanın her yerinde hoparlörden hoparlöre hareket eden efektlerin ve izleyicilerinizi en yeni film ve oyunlarla sarmalamasına olanak tanır. Ayrıca klasik başlıklarla 3D hoparlör düzeninizin keyfini çıkarabilirsiniz. Dolby Surround® ve DTS® Neural:X, harika mekansal gerçekçilik için eski film müziklerinde ve upmixlerde genel ipuçlarını bulur.

Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırıcısı

Herhangi bir Dolby® formatını çalarken, Dolby Atmos Height Virtualizer'ı kullanmak, ilave surround veya yükseklik hoparlörleri kullanmadan geleneksel hoparlör düzenlerinden sanal bir surround ve yükseklik efekti oluşturarak daha sürükleyici bir dinleme deneyimi sağlar.

SONOS SERTİFİKALI İLE ÇALIŞIR

Bu alıcı, yalnızca bir Sonos Bağlantı Noktası ile eşleştirerek mevcut Sonos Ev Ses Sisteminize katılabilir veya yeni bir sistemin başlangıcı olabilir.

Bu Sonos Sertifikalı AVR İle Çalışır, Sonos ekosistemine sınıfının en iyisi bir bağlantı sunar , uyanma, girişleri değiştirme ve Sonos uygulamasındaki Sonos Volume-Pass Through özelliğini kullanarak istediğiniz ses seviyesinde çalma sağlar.

Sonos Bağlantı Noktası gereklidir ve ayrıca satılır

DAHİLİ AKIŞ HİZMETLERİ

Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn ve Pandora® erişimi sistemde yerleşiktir. Müzik bulmak ve çalmak için özel uygulamaları (varsa) veya Apple ve Android cihazlar için ücretsiz Onkyo Control Uygulamasını kullanın.

DTS PLAY-FI® İÇİN HAZIR

DTS Play-Fi, iPad, iPhone ve Android akıllı telefonlar için Onkyo Music Control Uygulamasını kullanarak Wi-Fi® üzerinden bağlı çevrimiçi hizmetlerden, ağ bağlantılı medya sunucularından ve cihaz kitaplığınızdan istediğiniz sayıda uyumlu ürüne yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar. /tabletler. DTS Play-Fi, müziği her odada senkronize edebilir.

Ailenizin her üyesi, bir odada veya oda grubunda kendi müziklerini dinlemek için kendi cihazlarını kullanabilir. DTS Play-Fi, neredeyse tüm ihtiyaçları karşılayan kapsamlı bir çok odalı ekosistem yapılandırmanıza olanak tanır.

Dinamik Ses Amplifikasyonu

Duyguları yüksek sadakatle sunmak için 70 yılı aşkın bir süredir rafine edilen DAA, özel bir Yüksek Akım Düşük Gürültülü Güç Transformatörü, özelleştirilmiş kapasitörler ve ayrı amfi çıkış aşamaları içerir. Eşsiz topoloji, faz kaymasını önlerken yüksek akım, gerçek dinamik hız için hoparlör kontrolünü iyileştirir. Tüm kanallardan 4 ohm'luk yükleri süren DAA, hareket etme gücüne sahiptir.

Bir değerlendirme yazın

Onkyo TX-NR5100

Onkyo TX-NR5100