WhatsApp Destek Hattı
Onkyo TX-NR6100 Genişlet
Onkyo TX-NR6100
  • Onkyo TX-NR6100
  • Onkyo TX-NR6100 BOX
  • Onkyo TX-NR6100
  • Onkyo TX-NR6100 REMOTE CONTROL
  • Onkyo TX-NR6100
  • Onkyo TX-NR6100
  • Onkyo TX-NR6100

Onkyo TX-NR6100

OnkyoOnkyo

CA4091

Yeni

TÜRK LİRASI55 851 TL
EURO1 598 €
DOLAR1 735 $
POUND1 370 £

                

TX-NR-6100 

7.2-Channel THX Certified AV Receiver

Muazzam THX® ses ve Film  8K çözünürlük

Gıpta edilen THX Select Sertifikasını almak için titizlikle test edilen Onkyo TX-NR6100 7.2-Kanal AV Alıcısı, hassas ses ve görüntüler sunar.

Gelişmiş bir oyun deneyimine vurgu yaparak, oyuncular için HDMI 2.1 geliştirmeleriyle rakiplerinize sahip olun: 4K/120Hz HDR geçişi ultra hızlı hareket sağlar.

VRR (Değişken Yenileme Hızı), akıcı oyun için gecikme, takılma ve kare yırtılmasını ortadan kaldırır .

ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu), kaynaktan ekrana gecikmeyi optimize eder – QFT (Hızlı Çerçeve Aktarımı) daha sorunsuz bir deneyim için gecikmeyi sınırlar.

8K videoyu HDMI® 2.1 üzerinden uyumlu ekranınıza getirirken referans ses için çıtayı ayarlayarak, yüksekliği etkin surround sisteminiz aracılığıyla Dolby Atmos® ve DTS: X® film müziklerinin keyfini çıkarabilir veya herhangi bir düzenden bir 3D ses alanı oluşturmak için DTS® ve Dolby®'den upmixing ve sanallaştırma çözümlerini kullanabilirsiniz.

Üç HDMI çıkışı ve kanal başına 100 watt güce sahip olan TX-NR6100 AV alıcısı, 40 gbps'nin üzerinde HDR ile sıkıştırılmamış HDMI 2.1 8K 60Hz ve 4K/120Hz sunar ve bant genişliğini öncekilere göre artırır. Bu SMART AV Receiver™ oturma odanıza benzersiz bir film, müzik ve oyun deneyimi sunar.

 

Öne çıkanlar

210 W/Ch THX® Sertifikalı Seçili Dinamik Ses Amplifikasyon sistemi

5.2.2-kanal Dolby Atmos® ve DTS:X oynatma

Atmos özellikli hoparlörler için AccuReflex faz eşleştirme çözümü

 

AKILLI AV Alıcısı: Sonos, Chromecast yerleşik™, AirPlay 2 ve DTS Play-Fi® ile çalışır; Spotify®, Amazon Music HD, Pandora®, TIDAL, Deezer ve TuneIn akış hizmetlerini içerir

Hey Google veya Alexa ile çalışır ayrı satılır

802.11ac standardını destekleyen 5 GHz/2,4 GHz çift bantlı Wi-Fi® üzerinden akış

HDMI® girişleri: Girişler 1-3 ve Ana/Alt çıkış 8K/60AB ve 4K/120AB'yi destekler. Girişler 4-6, 4K/60'a kadar ve HDMI 2.0 özelliklerini destekler.

HDMI 2.1: HDMI 2.1 özellikleri, VRR, ALLM, QFT (Hızlı Çerçeve Aktarımı), DSC (Ekran Akışı Sıkıştırma), QMS (Hızlı Medya Değiştirme) dahil olmak üzere Alt Mod çıkışında HDMI girişleri 1–3, Ana Çıkış ve Alt/Bölge 2 Çıkışında desteklenir ve eARC (Ana Çıkış).

İkinci bir ekrana medya aktarımı için HDMI Alt/Bölge 2 Çıkışı

Bluetooth® kablosuz teknolojisi aracılığıyla ses gönderin veya alın

RX modu: SBC/AAC, TX modu: SBC/Qualcomm® aptX™/ aptX HD

İyileştirilmiş kasa, HDMI kartı, DAC, Dijital/Analog girişler, güç amplifikatörü toprakları ve güç hatları

5.2 kanallı Ana + Güçlendirilmiş Bölge 2 hoparlörler, senkronize/bağımsız D/A ses çalmayı destekler

Bölge 2/Bölge B hat çıkışı*7 (analog RCA), uyumlu ses sistemlerinde veya kulaklık yuvalarında senkronize veya bağımsız D/A oynatmayı*8 destekler

Teknik özellikler

Amplifikatör

Güç çıkışı (Tüm kanallar): 210 W/Ch (6 ohm, 1 kHz, %10 THD,1 kanal tahrikli) 100 W/Ch (8 ohm, 20 Hz–20 kHz, %0,08 THD, 2 kanal tahrikli, FTC)

Dinamik güç: 240 W (3 ohm, Ön) 210 W (4 ohm, Ön) 120 W (8 ohm, Ön)

THD+N (Toplam Harmonik Bozulma + Gürültü): %0,08 (20 Hz–20 kHz, yarım güç)

Giriş hassasiyeti ve empedansı: 200 mV rms/47 k-ohms (Hat) 3.5 mV rms/47 k-ohms (Phono MM)

Nominal RCA çıkış seviyesi ve empedansı: 1 V rms/470 ohm (Subwoofer ön çıkışı) 200 mV rms/470 ohm (Bölge 2/Bölge B hat çıkışı)

Frekans tepkisi: 10 Hz–100 kHz/+1 dB, -3 dB (Doğrudan/Saf Ses)

Ton kontrolü: ±10 dB, 20 Hz (Bas) ±10 dB, 20 kHz (Tiz)

Sinyal gürültü oranı: 106 dB (Hat, IHF-A) 80 dB (Fono, IHF-A)

Hoparlör empedansı: 4-16 ohm

Tuner

FM: 87,5 MHz–107,9 MHz

AM: 530 kHz–1.710 kHz

FM/AM ön ayar belleği: 40 istasyon

Genel

Güç kaynağı: AC 220 V~, 60 Hz

Güç tüketimi (çalışma): 635W

Güç tüketimi (boşta): 65W

Güç tüketimi (bekleme): 0.1W

Boyutlar (G x Y x D): 17 1/8˝ x 6 13/16˝ x 14 15/16˝ (435 x 173,5 x 379,5 mm)

Ağırlık: 21,7 lb (9,8 kg)

Kutu içeriği

Güç kablosu

İç mekan FM anteni

AM döngü anteni

Hoparlör kurulum mikrofonu

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Uzaktan kumanda

İki adet AAA (R03) pil

KLIPSCH OPTİMİZE MODU

Klipsch Optimize Modu, Klipsch Reference ve Reference Premiere hoparlörlerinizi Onkyo AV alıcınızla sorunsuz bir şekilde entegre etmenize olanak tanır. Klipsch ve Onkyo, belirli yeni Reference Premiere hoparlörleri için kesin geçiş değerlerini uygulamak üzere bir araya geldi. Artık her bir kanal için kullanacağınız model hoparlörleri kolayca seçebilirsiniz ve optimize edilmiş geçiş ayarı otomatik olarak uygulanacaktır.

8K İLE HDMI® 2.1

HDMI® 2.1, HDMI® özelliklerinin en son güncellemesidir ve eARC'yi, 8K60 ve 4K120 dahil olmak üzere bir dizi daha yüksek video çözünürlüğünü ve yenileme hızını ve Dinamik HDR formatlarını destekler. 8K, 4K'nın yatay ve dikey çözünürlüğünün 2 katı ve piksel sayısının 4 katı ile süper sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sunar; ve 60 Hz yenileme hızıyla birleştiğinde, içeriğin yüksek hızlı aksiyonla pürüzsüz ve keskin bir şekilde görüntülenmesini sağlar. 8K ve eARC özellikli HDMI 2.1, sisteminizin hem şimdi hem de ileride mevcut olan en net ve en temiz görüntü için hazır olmasını sağlar.

ÜSTÜN 4K OYUN DENEYİMİ

Oyuncular için HDMI 2.1 geliştirmeleriyle rakiplerinize sahip olun: 4K/120Hz HDR geçişi, ultra hızlı hareket sağlar -VRR (Değişken Yenileme Hızı), akıcı oyun için gecikme, takılma ve kare yırtılmasını ortadan kaldırır. - ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu), kaynaktan ekrana gecikmeyi optimize eder - QFT (Hızlı Çerçeve Aktarımı) daha sorunsuz bir deneyim için gecikmeyi sınırlar.

THX® SERTİFİKALI

1993 yılında Onkyo, THX sertifikalı ilk tüketici elektroniği markası oldu. Kelimenin tam anlamıyla binlerce testle, THX sertifikası logosunu kazanmadan önce: Hangi giriş kullanılırsa kullanılsın, AVR, ön yükseltici veya yükseltici için birçok yerleşik özelliğin kombinasyonu ne olursa olsun, kesinlikle hiçbir şey eklenemez, hiçbir şey alınamaz. kaynak materyalden uzak tutun.

YERLEŞİK AKIŞ HİZMETLERİ

Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn ve Pandora® erişimi sistemde yerleşiktir. Müzik bulmak ve çalmak için özel uygulamaları (varsa) veya Apple ve Android cihazlar için ücretsiz Onkyo Control Uygulamasını kullanın.

Ayrık Bölge 2 HDMI Anahtarlama

Onkyo alıcınızdan iki farklı odada 8K60 çözünürlüğe* kadar farklı Ultra Yüksek Çözünürlüklü eğlence seçenekleri ayarlayın. Çocuklar oyun odalarında çizgi film izlerken ev sinema sisteminde bir film izleyin.

8K60 yalnızca Bölge 1/Bölge 2 için geçerlidir, iki ayrı HDMI kaynağı kullanıldığında yalnızca 4K120 çözünürlük üretecektir.

SES KONTROLÜ İLE UYUMLU AKILLI EV

Onkyo alıcıları, Apple Airplay, Alexa, Google uygulamaları ve daha fazlası dahil olmak üzere mevcut Akıllı Ev ekosisteminize kolayca entegre olur. Çok odalı ekosisteminizde sorunsuz bir şekilde çalışabilen, son derece yetenekli ve uyumlu bir ağ cihazına sahip olursunuz.

Üçüncü taraf uyumlu, mikrofonlu akıllı ev cihazı gerektirir

ÇİFT YÖNLÜ BLUETOOTH® KABLOSUZ TEKNOLOJİSİ

Bu Onkyo AVR, Bluetooth kablosuz teknolojisi aracılığıyla ses gönderip alabilir. SBC veya AAC codec bileşenlerini kullanarak cihazınızdan alıcıya akış yapın veya aptX HD üzerinden 24 bit ses dahil olmak üzere SBC, aptX™ veya aptX HD codec bileşenlerini kullanarak AVR üzerinden çalınan sesi uyumlu kablosuz kulaklıklara iletin. En yeni nesil Bluetooth'un gelişmiş veri aktarım yetenekleri, en sevdiğiniz şarkıları tıpkı kayıt mühendisinin amaçladığı gibi duymanız için net ve güvenilir ses üretimi sağlar.

DTS PLAY-FI® İÇİN HAZIR

DTS Play-Fi, iPad, iPhone ve Android akıllı telefonlar için Onkyo Music Control Uygulamasını kullanarak Wi-Fi® üzerinden bağlı çevrimiçi hizmetlerden, ağ bağlantılı medya sunucularından ve cihaz kitaplığınızdan istediğiniz sayıda uyumlu ürüne yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar. /tabletler. DTS Play-Fi, müziği her odada senkronize edebilir. Ailenizin her üyesi, bir odada veya oda grubunda kendi müziklerini dinlemek için kendi cihazlarını kullanabilir. DTS Play-Fi, neredeyse tüm ihtiyaçları karşılayan kapsamlı bir çok odalı ekosistem yapılandırmanıza olanak tanır.

SONOS SERTİFİKALI İLE ÇALIŞIR

Bu alıcı, yalnızca bir Sonos Bağlantı Noktası ile eşleştirerek mevcut Sonos Ev Ses Sisteminize katılabilir veya yeni bir sistemin başlangıcı olabilir.* Bu, Sonos Sertifikalı AVR ile çalışır, Sonos ekosistemine sınıfının en iyisi bir bağlantı sunar , uyanma, giriş değiştirme ve Sonos uygulamasındaki Sonos Volume-Pass Through özelliğini kullanarak istediğiniz ses seviyesinde çalma.

Sonos Bağlantı Noktası gereklidir ve ayrıca satılır

Bir değerlendirme yazın

Onkyo TX-NR6100

Onkyo TX-NR6100