WhatsApp Destek Hattı
Onkyo TX-NR7100 Genişlet
Onkyo TX-NR7100
  • Onkyo TX-NR7100
  • Onkyo TX-NR7100
  • Onkyo RC972R
  • Onkyo TX-NR7100
  • Onkyo TX-NR7100

SATILDI

Onkyo TX-NR7100

OnkyoOnkyo

CA4090

Yeni

     

       

 

Daha Fazla Detaylar

TX-NR-7100 

9.2-Channel THX Certified AV Receiver

Seride hem 9 kanal hem de yerleşik, kullanıma hazır DIRAC Live® Oda Düzeltme sunan ilk ürün olan Onkyo TX-NR7100 9.2 Kanal THX® Sertifikalı AV Alıcısı, “ev sinema gecesi” ifadesine yeni bir anlam getiriyor. ” DIRAC Live® Oda Düzeltme, gelişmiş müzikal sahneleme, netlik, diyalog ve daha derin bas sunarken, ek iki kanal 5.1.4 Dolby Atmos® sürükleyici surround ses deneyimi yaratır.

 

Üç HDMI çıkış seçeneğine sahip olan TX-NR7100 AV alıcısı, 40 Gbps'de sıkıştırılmamış HDMI 8K/4K aktarımı sağlayarak öncekilere göre bant genişliğini artırır. Gıpta edilen THX Sertifikasyonunu elde etmek için binlerce testten geçen bu SMART AV Receiver™, evinize benzersiz bir film, müzik ve oyun deneyimi sunar.

Öne çıkanlar

DIRAC Canlı Oda Düzeltme: Dahili , son teknoloji dijital oda düzeltme teknolojisi, genel ses performansını iyileştirir. Dirac Live, akıllı telefon uygulamamızı ve dahili mikrofonu veya Dirac Live masaüstü veya dizüstü bilgisayar uygulamasını* ve bir 3. taraf USB mikrofonunu (dahil değildir) kullanarak odanızdaki sesi otomatik olarak kalibre eder. Dirac Live, herhangi bir dinleme alanında hoparlörlerinizin tüm potansiyelini ortaya çıkarır ve benzersiz bir şekilde bozulmamış bir dinleme deneyimi sunar.

* Cihaz internete ve AVR'niz ile aynı ağa bağlı olmalıdır.

Ayrık Bölge 2 HDMI Anahtarlama: 8K60'a kadar çözünürlükle farklı yüksek tanımlı eğlence seçenekleri ayarlayın

IMAX Enhanced: Yaşamdan daha büyük bir ev getirin. DTS: X® teknolojisini kullanan IMAX Modu, film yapımcılarının amaçladığı gibi lMAX Gelişmiş içerik sunar. IMAX Enhanced filmler, Ultra HD Blu-ray™ üzerinden akışa alınabilir veya sahip olunabilir

Gelişmiş Oyun:   Oyuncular için HDMI 2.1 geliştirmeleriyle rakiplerinize sahip olun: 4K/120Hz HDR geçişi, ultra hızlı hareket sağlar -VRR (Değişken Yenileme Hızı), akıcı oyun için gecikme, takılma ve kare yırtılmasını ortadan kaldırır. – ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu), kaynaktan ekrana gecikmeyi optimize eder – QFT (Hızlı Çerçeve Aktarımı) daha sorunsuz bir deneyim için gecikmeyi sınırlar.

En sevdiğiniz müziğin akışını gerçekleştirin: Works with Sonos 1, Chromecast yerleşik™, AirPlay 2 ve DTS Play-Fi® kullanın; Spotify®, Amazon Music, Pandora®, TIDAL, Deezer veya TuneIn akış hizmetlerini içerir

THX ® Sertifikalı Seçili Sinema-Referans Sesi: Ekran-koltuk mesafesinin yaklaşık 12 ft. (3,5 m) olduğu odalarda ticari bir sinema salonunun aynı referans hacmini garanti eder.

Roon , binlerce USB, Airplay ve Chromecast cihazında oynar, ancak Roon tarafından test edilmiş cihazlar, basit kurulum ve zahmetsiz günlük kullanım sağlamak için Roon ekibi tarafından profillendirilir. Roon Tested bir cihazınız varsa, onunla mümkün olan en iyi deneyimin tadını çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz.

TV Uygulamalarınızdan Sürükleyici Ses : eARC (Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı) bağlantıyı basitleştirir ve Dolby Atmos®, DTS-HD Master Audio™, DTS: X®, Dolby® TrueHD dahil olmak üzere en yeni yüksek bit hızlı ses formatlarını destekler.

Sesle Kontrol: Kolay Google ve Amazon Alexa SMART ev ekosistemi entegrasyonlarıyla herhangi bir odada dijital asistanınızla çalışın

Stereo Yükseklik Kanalı Esnekliği: Sesin odaya eşit bir şekilde dağılmasını sağlamak için yükseklik veya surround hoparlörler kullanarak bir sonraki toplantınızın havasını ayarlayın. Stereo sesi yüksek hoparlörlere taşıyarak alanı daha eşit bir şekilde kaplar ve herkese daha iyi bir deneyim sunar.

220 W/Ch Seçilmiş Dinamik Ses Amplifikasyonu (DAA) sistemi (6 ohm, 1 kHz, %10 THD, 1 kanal tahrikli), 100 W/Ch (8 ohm, 20 Hz–20 kHz, %0,08 THD, 2 kanal tahrikli, FTC)

5.2.4 kanal/7.2.2 kanal Dolby Atmos® ve DTS: X oynatma

Dolby Atmos Height Virtualizer ve DTS Virtual: X™ 3D ses sanallaştırma teknolojileri

5 GHz/2,4 GHz çift bantlı Wi-Fi® üzerinden akış

Çift yönlü Bluetooth ® kablosuz teknolojisi ile ses gönderin veya alın

Apple AirPlay 2

Yerleşik Chromecast ile Müzik Kolaylaştı

 

Teknik özellikler

220 W/Ch THX® Sertifikalı Seçili Dinamik Ses Amplifikasyon sistemi

DTS:X® tarafından sürükleyici imza sesi için IMAX® Enhanced sertifikalı

5.2.4 kanal/7.2.2 kanal Dolby Atmos® ve DTS:X oynatma

Dirac Live® Oda Düzeltmesini destekler - 20Hz - 20kHz

Atmos özellikli hoparlörler için AccuReflex faz eşleştirme çözümü

AKILLI AV Alıcısı: Sonos, Chromecast yerleşik™, AirPlay 2 ve DTS Play-Fi® ile çalışır; Spotify®, Amazon Music HD, Pandora®, TIDAL, Deezer ve TuneIn akış hizmetlerini içerir

Hey Google veya Alexa ile çalışır Ayrı satılır

802.11ac standardını destekleyen 5 GHz/2,4 GHz çift bantlı Wi-Fi® üzerinden akış

HDMI® girişleri: Girişler 1-3 ve Ana/Alt çıkış 8K/60AB ve 4K/120AB'yi destekler. 4-6 girişleri 8K/60B ve 4K/120AB'yi destekler. Ön HDMI Girişi, 4K/60'a (HDMI 2.0) kadar destekler.

HDMI 2.1: VRR, ALLM, QFT (Hızlı Çerçeve Aktarımı), DSC (Ekran Akışı Sıkıştırma), QMS (Hızlı Medya Değiştirme) dahil olmak üzere Alt Mod çıkışında HDMI girişleri 1–6, Ana Çıkış ve Alt/Bölge 2 Çıkışında desteklenen HDMI 2.1 özellikleri ) ve eARC (Ana Çıkış).

İkinci bir ekrana medya aktarımı için HDMI Alt/Bölge 2 Çıkışı

Bluetooth® kablosuz teknolojisi aracılığıyla ses gönderin veya alın

RX modu: SBC/AAC, TX modu: SBC/Qualcomm® aptX™/ aptX HD

İyileştirilmiş kasa, HDMI kartı, DAC, Dijital/Analog girişler, güç amplifikatörü toprakları ve güç hatları

5.2 kanallı Ana + Powered Zone 2 + Powered Zone 3 hoparlörler, senkronize/bağımsız D/A ses çalmayı destekler

Bölge 2/Bölge B hat çıkışı*7 (analog RCA), uyumlu ses sistemlerinde veya kulaklık yuvalarında senkronize veya bağımsız D/A oynatmayı*8 destekler

Amplifikatör:

Güç çıkışı (Tüm kanallar): 220 W/Ch (6 ohm, 1 kHz, %10 THD,1 kanallı) 100 W/Ch (8 ohm, 20 Hz–20 kHz, %0,08 THD, 2 kanallı, FTC)

Dinamik güç: 250 W (3 ohm, Ön) 220 W (4 ohm, Ön) 130 W (8 ohm, Ön)

THD+N (Toplam Harmonik Bozulma + Gürültü): %0,08 (20 Hz–20 kHz, yarım güç)

Giriş hassasiyeti ve empedansı: 200 mV rms/47 k-ohms (Hat) 3.5 mV rms/47 k-ohms (Phono MM)

Nominal RCA çıkış seviyesi ve empedansı: 1 V rms/470 ohm (Subwoofer ön çıkışı) 200 mV rms/470 ohm (Bölge 2/Bölge B hat çıkışı)

Frekans tepkisi: 10 Hz–100 kHz/+1 dB, -3 dB (Doğrudan/Saf Ses)

Ton kontrolü: ±10 dB, 20 Hz (Bas) ±10 dB, 20 kHz (Tiz)

Sinyal gürültü oranı: 106 dB (Hat, IHF-A) 80 dB (Fono, IHF-A)

Hoparlör empedansı: 4-16 ohm

Tuner:

FM: 87,5 MHz–107,9 MHz

AM: 530 kHz–1.710 kHz

FM/AM ön ayar belleği: 40 istasyon

Genel:

Güç kaynağı: AC 120 V~, 60 Hz

Güç tüketimi (çalışma): 750W

Güç tüketimi (boşta): 75W

Güç tüketimi (bekleme): 0.1W

Boyutlar (G x Y x D): 17 1/8˝ x 6 13/16˝ x 14 15/16˝ (435 x 173,5 x 379,5 mm)

Ağırlık: 22,9 libre (10,4 kg)

Kutu içeriği:

Güç kablosu

İç mekan FM anteni

AM döngü anteni

Hoparlör kurulum mikrofonu

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Uzaktan kumanda

İki adet AAA (R03) pil

KLIPSCH OPTİMİZE MODU

Klipsch Optimize Modu, Klipsch Reference ve Reference Premiere hoparlörlerinizi Onkyo AV alıcınızla sorunsuz bir şekilde entegre etmenize olanak tanır. Klipsch ve Onkyo, belirli yeni Reference Premiere hoparlörleri için kesin geçiş değerlerini uygulamak üzere bir araya geldi. Artık her bir kanal için kullanacağınız model hoparlörleri kolayca seçebilirsiniz ve optimize edilmiş geçiş ayarı otomatik olarak uygulanacaktır.

DIRAC LIVE ® ODA DÜZELTME

Son teknoloji ürünü dijital oda düzeltme teknolojisi, ek yükseltme gerekmeden tam frekans bandında genel ses performansını iyileştirir. Dirac Live, akıllı telefonunuzu ve ürünle birlikte verilen kablolu mikrofonu kullanarak odanızdaki sesi otomatik olarak kalibre eder veya Dirac Live PC veya MacOS* uygulaması ve bir 3. taraf USB mikrofonu (dahil değildir) ile neredeyse kablosuz hale gelir. Dirac Live, herhangi bir dinleme alanında hoparlörlerinizin tüm potansiyelini ortaya çıkarır ve benzersiz bir şekilde bozulmamış bir dinleme deneyimi sunar. Artık, 20 milisaniyeden 50 milisaniyeye yükseltilmiş gecikme süresi üst sınırı ile daha iyi bir sonuç sağlamak için daha hassas ve dengeli olmak için Surround Ses sisteminizin konumlarının daha doğru bir ölçümünü alacaksınız.

* Cihaz internete ve AVR'niz ile aynı ağa bağlı olmalıdır.

ÜSTÜN 4K OYUN DENEYİMİ

Oyuncular için HDMI 2.1 geliştirmeleriyle rakiplerinize sahip olun: 4K/120Hz HDR geçişi, ultra hızlı hareket sağlar -VRR (Değişken Yenileme Hızı), akıcı oyun için gecikme, takılma ve kare yırtılmasını ortadan kaldırır. - ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu), kaynaktan ekrana gecikmeyi optimize eder - QFT (Hızlı Çerçeve Aktarımı) daha sorunsuz bir deneyim için gecikmeyi sınırlar.

THX® SERTİFİKALI

1993 yılında Onkyo, THX sertifikalı ilk tüketici elektroniği markası oldu. Kelimenin tam anlamıyla binlerce testle, THX sertifikası logosunu kazanmadan önce: Hangi giriş kullanılırsa kullanılsın, AVR, ön yükseltici veya yükseltici için birçok yerleşik özelliğin kombinasyonu ne olursa olsun, kesinlikle hiçbir şey eklenemez, hiçbir şey alınamaz. kaynak materyalden uzak tutun. TX-NR7100, dört farklı THX dinleme modu sunar: sinema, oyun, müzik ve surround EX.

IMAX® GELİŞTİRİLMİŞ MOD

IMAX'ın ev ortamı için dijital olarak yeniden düzenlenmiş içeriği, film yapımcısının amaçladığı gibi aynı keskin 4K HDR görüntüleri ve güçlü sesi sağlamak için yaratıldı. Onkyo'nun IMAX Modu, dünyadaki en iyi görüntüleme ve dinleme deneyimini sunmak için dijital olarak yeniden düzenlenmiş içeriği oynatmak için titizlikle optimize edilmiştir.

onkyo-tx-nr-7100 (7).jpg

Ayrık Bölge 3 HDMI Anahtarlama

Çocuklar canınız ne istiyorsa onu almak istemiyorsa veya tam tersi durumdayken, Onkyo alıcınızdan iki farklı odada 8K60'a kadar* çözünürlüğe* sahip farklı yüksek çözünürlüklü eğlence seçenekleri ayarlayın.**

 

*8K60 yalnızca Bölge 1/Bölge için geçerlidir . 2, yalnızca iki ayrı HDMI kaynağı kullanıldığında 4K120 çözünürlük üretecektir

**Yalnızca analog ve Net kaynaklar için Bölge 3

8K İLE HDMI® 2.1

HDMI® 2.1, HDMI® özelliklerinin en son güncellemesidir ve eARC'yi, 8K60 ve 4K120 dahil olmak üzere bir dizi daha yüksek video çözünürlüğünü ve yenileme hızını ve Dinamik HDR formatlarını destekler. 8K, 4K'nın yatay ve dikey çözünürlüğünün 2 katı ve piksel sayısının 4 katı ile süper sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sunar; ve 60 Hz yenileme hızıyla birleştiğinde, içeriğin yüksek hızlı aksiyonla pürüzsüz ve keskin bir şekilde görüntülenmesini sağlar. 8K ve eARC özellikli HDMI 2.1, sisteminizin hem şimdi hem de ileride mevcut olan en net ve en temiz görüntü için hazır olmasını sağlar.

SES KONTROLÜ İLE UYUMLU AKILLI EV

Onkyo TX-NR7100 9.2-Kanal THX® Sertifikalı AV Alıcısı, Apple Airplay, Alexa, Google uygulamaları ve daha fazlası dahil olmak üzere mevcut Akıllı Ev ekosisteminize kolayca entegre olur. Çok odalı ekosisteminizde sorunsuz bir şekilde çalışabilen, son derece yetenekli ve uyumlu bir ağ cihazına sahip olursunuz.*

 

*Üçüncü taraf AI uyumlu, mikrofonlu akıllı ev cihazı gerektirir

SONOS SERTİFİKALI İLE ÇALIŞIR

Bu alıcı, yalnızca bir Sonos Bağlantı Noktası ile eşleştirerek mevcut Sonos Ev Ses Sisteminize katılabilir veya yeni bir sistemin başlangıcı olabilir.* Bu, Sonos Sertifikalı AVR ile çalışır, Sonos ekosistemine sınıfının en iyisi bir bağlantı sunar , uyanma, giriş değiştirme ve Sonos uygulamasındaki Sonos Volume-Pass Through özelliğini kullanarak istediğiniz ses seviyesinde çalma. TX-NR7100, her biri Sonos Radio'dan tamamen farklı bir akış hizmeti çalan üç bağımsız bölgenin her biri için bir tane olmak üzere üç adede kadar Sonos Bağlantı Noktası ile çalışabilir.

ÇİFT YÖNLÜ BLUETOOTH® KABLOSUZ TEKNOLOJİSİ

Bu Onkyo AVR, Bluetooth kablosuz teknolojisi aracılığıyla ses gönderip alabilir. SBC veya AAC codec bileşenlerini kullanarak cihazınızdan alıcıya akış yapın veya aptX HD üzerinden 24 bit ses dahil olmak üzere SBC, aptX™ veya aptX HD codec bileşenlerini kullanarak AVR üzerinden çalınan sesi uyumlu kablosuz kulaklıklara iletin. En yeni nesil Bluetooth'un gelişmiş veri aktarım yetenekleri, en sevdiğiniz şarkıları tıpkı kayıt mühendisinin amaçladığı gibi duymanız için net ve güvenilir ses üretimi sağlar.

DAHİLİ AKIŞ HİZMETLERİ

Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn ve Pandora® erişimi sistemde yerleşiktir. Müzik bulmak ve çalmak için özel uygulamaları (varsa) veya Apple ve Android cihazlar için ücretsiz Onkyo Control Uygulamasını kullanın.

DTS PLAY-FI® İÇİN HAZIR

DTS Play-Fi, iPad, iPhone ve Android akıllı telefonlar için Onkyo Music Control Uygulamasını kullanarak Wi-Fi® üzerinden bağlı çevrimiçi hizmetlerden, ağ bağlantılı medya sunucularından ve cihaz kitaplığınızdan istediğiniz sayıda uyumlu ürüne yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar. /tabletler. DTS Play-Fi, müziği her odada senkronize edebilir. Ailenizin her üyesi, bir odada veya oda grubunda kendi müziklerini dinlemek için kendi cihazlarını kullanabilir. DTS Play-Fi, neredeyse tüm ihtiyaçları karşılayan kapsamlı bir çok odalı ekosistem yapılandırmanıza olanak tanır.

Bir değerlendirme yazın

Onkyo TX-NR7100

Onkyo TX-NR7100