WhatsApp Destek Hattı
Onkyo TX-RZ50 Genişlet
Onkyo TX-RZ50
  • Onkyo TX-RZ50
  • Onkyo TX-RZ50 BOX
  • Onkyo TX-RZ50 REAR
  • Onkyo RC-972R
  • Onkyo TX-RZ50
  • Onkyo TX-RZ50
  • Onkyo TX-RZ50
  • Onkyo TX-RZ50

Onkyo TX-RZ50

OnkyoOnkyo

CA4089

Yeni

  

    

    

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI105 000 TL
EURO3 004 €
DOLAR3 227 $
POUND2 539 £

ONKYO TX-RZ-50 

9.2-Channel THX Certified AV Receiver

11.2 kanala kadar işleme, DIRAC Live® Oda Düzeltme ve gıpta edilen THX Sertifikası ile Onkyo TX-RZ50 AV Alıcısı, sınıfının en iyisi bir ev sineması santralidir. TX-RZ50, sevdiğiniz müzik, film ve oyunların her nüansını öne çıkarmak için isteğe bağlı olarak muazzam bir güç sunar.

 

Çığır açan DIRAC Live® Oda Düzeltme teknolojisi, kutudan çıkar çıkmaz gelişmiş müzikal sahneleme, netlik, diyalog ve daha derin bas sunarak, sürükleyici surround deneyiminizin en yüksek doğrulukla sunulmasını sağlar.

 

Üç HDMI çıkış seçeneğine sahip olan TX-RZ50 AV alıcısı, 40 Gbps'de sıkıştırılmamış HDMI 8K/4K aktarımı sağlayarak bant genişliğini öncekilere göre artırır ve Yeni Nesil oyun konsollarının tüm özelliklerinden yararlanır. Gıpta edilen THX Sertifikasını almak için binlerce testten geçen bu SMART AV Receiver™ evinize akıllara durgunluk veren bir film, müzik ve oyun deneyimi sunar.

 

Öne çıkanlar

250 W/Ch THX® Sertifikalı Select RZ Serisi Dinamik Ses Amplifikasyonu

DTS:X® tarafından sürükleyici imza sesi için IMAX® Enhanced sertifikalı

7.2.4 düzenleri için 11.2 kanallı işleme ve ön çıkışlar

Dirac Live® Oda Düzeltmesini destekler 20Hz - 20kHz

Atmos özellikli hoparlörler için AccuReflex faz eşleştirme çözümü

AKILLI AV Alıcısı: Sonos, Chromecast yerleşik™, AirPlay 2 ve DTS Play-Fi® ile çalışır; Spotify®, Amazon Music HD, Pandora®, TIDAL, Deezer ve TuneIn akış hizmetlerini içerir

Hey Google veya Alexa ile çalışır: Ayrı satılır

802.11ac standardını destekleyen 5 GHz/2,4 GHz çift bantlı Wi-Fi® üzerinden akış

HDMI® girişleri: Girişler 1-3 ve Ana/Alt çıkış 8K/60AB ve 4K/120AB'yi destekler. 4-6 girişleri 8K/60B ve 4K/120AB'yi destekler. Ön HDMI Girişi, 4K/60'a (HDMI 2.0) kadar destekler.

HDMI 2.1: VRR, ALLM, QFT (Hızlı Çerçeve Aktarımı), DSC (Ekran Akışı Sıkıştırma), QMS (Hızlı Medya Değiştirme) dahil olmak üzere Alt Mod çıkışında HDMI girişleri 1–6, Ana Çıkış ve Alt/Bölge 2 Çıkışında desteklenen HDMI 2.1 özellikleri ) ve eARC (Ana Çıkış).

İkinci bir ekrana medya aktarımı için HDMI Alt/Bölge 2 Çıkışı

Bluetooth® kablosuz teknolojisi aracılığıyla ses gönderin veya alın

RX modu: SBC/AAC, TX modu: SBC/Qualcomm® aptX™/ aptX HD

İyileştirilmiş kasa, HDMI kartı, DAC, Dijital/Analog girişler, güç amplifikatörü toprakları ve güç hatları

5.2 kanallı Ana + Powered Zone 2 + Powered Zone 3 hoparlörler, senkronize/bağımsız D/A ses çalmayı destekler

Bölge 2/Bölge B hat çıkışı*7 (analog RCA), uyumlu ses sistemlerinde veya kulaklık yuvalarında senkronize veya bağımsız D/A oynatmayı*8 destekler

Teknik özellikler

Amplifikatör

Güç çıkışı (Tüm kanallar): 250 W/Ch (6 ohm, 1 kHz, %10 THD, 1 kanal tahrikli) 120 W/Ch (8 ohm, 20 Hz–20 kHz, %0,08 THD, 2 kanal tahrikli, FTC)

Dinamik güç: 250 W (3 ohm, Ön) 220 W (4 ohm, Ön) 130 W (8 ohm, Ön)

THD+N (Toplam Harmonik Bozulma + Gürültü): %0,08 (20 Hz–20 kHz, yarım güç)

Giriş hassasiyeti ve empedansı: 200 mV rms/47 k-ohms (Hat) 3.5 mV rms/47 k-ohms (Phono MM)

Nominal RCA çıkış seviyesi ve empedansı: 1 V rms/470 ohm (Subwoofer ön çıkışı) 200 mV rms/470 ohm (Bölge 2/Bölge B hat çıkışı)

Frekans tepkisi: 5 Hz–100 kHz/+1 dB, -3 dB (Doğrudan Mod)

Ton kontrolü: ±10 dB, 20 Hz (Bas) ±10 dB, 20 kHz (Tiz)

Sinyal gürültü oranı: 106 dB (Hat, IHF-A) 80 dB (Fono, IHF-A)

Hoparlör empedansı: 4-16 ohm

Tuner

FM: 87,5 MHz–107,9 MHz

AM: 530 kHz–1.710 kHz

FM/AM ön ayar belleği: 40 istasyon

Genel

Güç kaynağı: AC 220 V~, 60 Hz

Güç tüketimi (çalışma): 850W

Güç tüketimi (boşta): 75W

Güç tüketimi (bekleme): 0.1W

Boyutlar (G x Y x D): 17 1/8˝ x 7 15/16˝ x 15 11/16˝ (435 x 201.5 x 398 mm)

Ağırlık: 30,9 lb. (14.0 kg)

Kutu içeriği

Güç kablosu

İç mekan FM anteni

AM döngü anteni

Hoparlör kurulum mikrofonu

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Uzaktan kumanda

İki adet AAA (R03) pil

KLIPSCH OPTİMİZE MODU

Klipsch Optimize Modu, Klipsch Reference ve Reference Premiere hoparlörlerinizi Onkyo AV alıcınızla sorunsuz bir şekilde entegre etmenize olanak tanır. Klipsch ve Onkyo, belirli yeni Reference Premiere hoparlörleri için kesin geçiş değerlerini uygulamak üzere bir araya geldi. Artık her bir kanal için kullanacağınız model hoparlörleri kolayca seçebilirsiniz ve optimize edilmiş geçiş ayarı otomatik olarak uygulanacaktır.

DIRAC LIVE ® ODA DÜZELTME

Son teknoloji ürünü dijital oda düzeltme teknolojisi, ek yükseltme gerekmeden tam frekans bandında genel ses performansını iyileştirir. Dirac Live, akıllı telefonunuzu ve ürünle birlikte verilen kablolu mikrofonu kullanarak odanızdaki sesi otomatik olarak kalibre eder veya Dirac Live PC veya MacOS* uygulaması ve bir 3. taraf USB mikrofonu (dahil değildir) ile neredeyse kablosuz hale gelir.

Dirac Live, herhangi bir dinleme alanında hoparlörlerinizin tüm potansiyelini ortaya çıkarır ve benzersiz bir şekilde bozulmamış bir dinleme deneyimi sunar. Artık, 20 milisaniyeden 50 milisaniyeye yükseltilmiş gecikme süresi üst sınırı ile daha iyi bir sonuç sağlamak için daha hassas ve dengeli olmak için Surround Ses sisteminizin konumlarının daha doğru bir ölçümünü alacaksınız.

* Cihaz internete ve AVR'niz ile aynı ağa bağlı olmalıdır.

ÜSTÜN 4K OYUN DENEYİMİ

4K/120, ultra hızlı hareketli UHD görüntülerin keskin ve keskin olmasını sağlar; ve spor, aksiyon filmleri ve yüksek performanslı oyun önemli ölçüde fayda sağlar. TX-RZ50, en yeni Apple TV gibi akışlı cihazlardan daha yüksek performansı destekler.

11.2-Kanal İşleme

TX-RZ50, 7.2.4 sistem düzenleri için 11,2'ye kadar kanal işleme ve ön çıkışlara sahiptir ve bu da onu birinci sınıf ev sinema sistemi kurulumunuz için ideal bir seçim haline getirir.

THX® SERTİFİKALI

1993 yılında Onkyo, THX sertifikalı ilk tüketici ev sineması elektroniği markası oldu. Kelimenin tam anlamıyla binlerce testle, THX sertifikası logosunu kazanmadan önce: Hangi giriş kullanılırsa kullanılsın, AVR, ön yükseltici veya yükseltici için birçok yerleşik özelliğin kombinasyonu ne olursa olsun, kesinlikle hiçbir şey eklenemez, hiçbir şey alınamaz. kaynak materyalden uzak tutun. TX-RZ50 dört farklı THX dinleme modu sunar: sinema, oyun, müzik ve surround EX.

IMAX® Gelişmiş Mod

IMAX'ın ev ortamı için dijital olarak yeniden düzenlenmiş içeriği, film yapımcısının amaçladığı gibi aynı keskin 4K HDR görüntüleri ve güçlü sesi sağlamak için yaratıldı. Onkyo'nun IMAX Modu, dünyadaki en iyi görüntüleme ve dinleme deneyimini sunmak için dijital olarak yeniden düzenlenmiş içeriği oynatmak için titizlikle optimize edilmiştir.

Ayrık Bölge 2 HDMI Anahtarlama

Onkyo alıcınızdan iki farklı odada 8K60 çözünürlüğe* kadar farklı Ultra Yüksek Çözünürlüklü eğlence seçenekleri ayarlayın. Çocuklar oyun odalarında çizgi film izlerken ev sinema sisteminde bir film izleyin.*

 

*8K60 yalnızca Bölge 1/Bölge 2 için geçerlidir, iki ayrı HDMI kaynağı kullanıldığında yalnızca 4K120 çözünürlük üretecektir.

8K İLE HDMI® 2.1

HDMI® 2.1, HDMI® özelliklerinin en son güncellemesidir ve eARC'yi, 8K60 ve 4K120 dahil olmak üzere bir dizi daha yüksek video çözünürlüğünü ve yenileme hızını ve Dinamik HDR formatlarını destekler. 8K, 4K'nın yatay ve dikey çözünürlüğünün 2 katı ve piksel sayısının 4 katı ile süper sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sunar; ve 60 Hz yenileme hızıyla birleştiğinde, içeriğin yüksek hızlı aksiyonla pürüzsüz ve keskin bir şekilde görüntülenmesini sağlar. 8K ve eARC özellikli HDMI 2.1, sisteminizin hem şimdi hem de ileride mevcut olan en net ve en temiz görüntü için hazır olmasını sağlar.

DAHİLİ ÇOK BÖLGELİ AKIŞ VE SES KONTROLÜ

Onkyo TX-RZ50 9.2-Kanal THX® Sertifikalı AV Alıcısı, Apple Airplay, Alexa, Google uygulamaları ve daha fazlası dahil olmak üzere mevcut Akıllı Ev ekosisteminize kolayca entegre olur. En sevdiğiniz içerikleri 8K60'a kadar çözünürlükle evinizde istediğiniz yerde yayınlayabilen son derece yetenekli ve uyumlu bir ağ cihazına sahip olursunuz.**

*Sesli komutlar için üçüncü taraf bir AI cihazı gerekir - ayrı satılır

***8K60 yalnızca Bölge 1/Bölge 2, iki ayrı HDMI kaynağı kullanıldığında yalnızca 4K120 çözünürlük üretecektir

Sonos Certified'da çalışıyor

Bu Onkyo alıcı, mevcut Sonos Ev Ses Sisteminize katılabilir veya yalnızca bir Sonos Bağlantı Noktası ile eşleştirerek yeni bir sistemin başlangıcı olabilir* Bu Sonos Sertifikalı AVR İle Çalışır, Sonos ekosistemine sınıfının en iyisi bir bağlantı sunar , uyanma, girişleri değiştirme ve Sonos uygulamasındaki Sonos Volume-Pass Through özelliğini kullanarak istediğiniz ses seviyesinde çalma*. TX-RZ50, her biri Sonos Radio'dan tamamen farklı bir akış hizmeti çalan üç bağımsız bölgenin her biri için bir tane olmak üzere üç adede kadar Sonos Bağlantı Noktası ile çalışabilir.

*Sonos Bağlantı Noktası gereklidir ve ayrıca satılır.

ÇİFT YÖNLÜ BLUETOOTH® KABLOSUZ TEKNOLOJİSİ

Bu Onkyo AVR, Bluetooth kablosuz teknolojisi aracılığıyla ses gönderip alabilir. SBC veya AAC codec bileşenlerini kullanarak cihazınızdan alıcıya akış yapın veya aptX HD üzerinden 24 bit ses dahil olmak üzere SBC, aptX™ veya aptX HD codec bileşenlerini kullanarak AVR üzerinden çalınan sesi uyumlu kablosuz kulaklıklara iletin. En yeni nesil Bluetooth'un gelişmiş veri aktarım yetenekleri, en sevdiğiniz şarkıları tıpkı kayıt mühendisinin amaçladığı gibi duymanız için net ve güvenilir ses üretimi sağlar.

DAHİLİ AKIŞ HİZMETLERİ

Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn ve Pandora® erişimi sistemde yerleşiktir. Müzik bulmak ve çalmak için özel uygulamaları (varsa) veya Apple ve Android cihazlar için ücretsiz Onkyo Control Uygulamasını kullanın.

DTS PLAY-FI® İÇİN HAZIR

DTS Play-Fi, iPad, iPhone ve Android akıllı telefonlar için Onkyo Music Control Uygulamasını kullanarak Wi-Fi® üzerinden bağlı çevrimiçi hizmetlerden, ağ bağlantılı medya sunucularından ve cihaz kitaplığınızdan istediğiniz sayıda uyumlu ürüne yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar. /tabletler. DTS Play-Fi, müziği her odada senkronize edebilir. Ailenizin her üyesi, bir odada veya oda grubunda kendi müziklerini dinlemek için kendi cihazlarını kullanabilir. DTS Play-Fi, neredeyse tüm ihtiyaçları karşılayan kapsamlı bir çok odalı ekosistem yapılandırmanıza olanak tanır.

Bir değerlendirme yazın

Onkyo TX-RZ50

Onkyo TX-RZ50