WhatsApp Destek Hattı
Primare SPA25 Genişlet
Primare SPA25
  • Primare SPA25
  • Primare SPA25 inputs
  • Primare SPA25
  • Primare SPA25
  • Primare SPA25 Black
  • Primare SPA25 Remote control

Primare SPA25

PrimarePrimare

CA4413

Yeni

TÜRK LİRASI226 186 TL
EURO6 490 €
DOLAR7 010 $
POUND5 521 £

               

SPA25 

SPA25 Prisma Ev Sineması Entegre Amplifikatör

SPA25 Prisma, Audiophile seviyesinde hem sinema tutkunları hem de ses tutkunları için tasarlanmış, çok sayıda insan için en iyi ev sineması deneyimini sağlamak üzere özenle düşünülmüş ve hazırlanmış özellikler ve işlevlerden oluşan çok kanallı entegre bir amplifikatör ve işlemcidir.

Sinema tutkunları için SPA25 Prisma, maksimum toplam çıkış gücü 900 watt olan dokuz kanallı amplifikasyon, 4K dinamik HDR anahtarlama, eARC, Dirac Live ve on bir kanallı Atmos/DTS X işleme içerir. stereo amplifikatör, 7.1.4 sinema konfigürasyonlarına izin verir

Müzik tutkunları için

SPA25 Prisma, geliştirilmiş stereo performansı için ön sol ve sağ kanal çıkışına dört kanal dönüştürme tahsis eden benzersiz bir dijitalden analoğa dönüştürme devresine izin veren ikili sekiz kanallı DAC yongaları kullanır. Bu, stereo modda 8 ohm'a 145 watt ve 4 ohm hoparlör yüklerine 250 watt güç dağıtımı sağlayan uyarlanabilir güç kaynağının yanı sıra 8'e 290 watt sağlayan ana sol ve sağ kanalları bi-amp yapma yeteneği ile birleştiğinde. kanal başına 4 ohm'a ohm ve 405 watt, SPA25 Prisma'yı Primare'nin şimdiye kadar ürettiği en güçlü "stereo" entegre amfi yapıyor.

Primare'nin kanıtlanmış Prisma ağ oynatıcı platformu, AirPlay2, Bluetooth, Chromecast, Roon* ve Spotify Connect (HiFi için hazır) ile eksiksiz akış özellikleri ve işlevselliğinin yanı sıra çok odalı / çok bölgeli seçenekler sunar. İlgili Prisma uygulamasıyla, ekran kurulum menüsüyle birleşerek, dinleme konumundan kolay sistem özelleştirmesi sunar. Ek olarak Prisma, en çok kullanılan bu müzik kaynaklarına basitleştirilmiş erişim için ağa bağlı sabit sürücülerin yanı sıra yerleşik Prisma Radio, Tidal HiFi* ve Qobuz* hizmetlerinin kapsamlı kontrolünü sağlar.

*Gelecekteki güncellemeyle, uç nokta olarak AirPlay ve Chromecast'e sahip Roon'un, gelecekteki güncellemeyle artık Roon Ready ile kullanılabileceğini dikkate alarak.

Dirac Live® Room Correction, hem sinema tutkunu hem de müzik tutkunu için, odanın etkisini analiz etmek ve dijital olarak azaltmak için en son teknoloji ürünü, patentli algoritmaları kullanır ve herhangi bir ses sisteminin performansını artırır. Dirac, sesi yalnızca frekansa göre değil, aynı zamanda faza göre de optimize ederek yalnızca doğrusal frekans yanıtı değil, hem iki hem de çok kanallı dinleme için daha önce duyulmamış ayrıntı ve netlikle kesin varış zamanı sağlar.

Kişiselleştirilmiş kontrol ve bağlantı, dijital ve analog, video ve ses giriş konfigürasyonlarının hemen hemen her türlü kombinasyonu için on yedi özelleştirilebilir giriş ön ayarı ve her türlü görüntülemeye uygun çeşitli hoparlör ve DSP konfigürasyonları için beş özelleştirilebilir hoparlör kurulum ön ayarı ile sağlanır. dinleme gereksinimleri

 

Ana Özellikler

Dolby Atmos, DTS X ve türetilmiş sürükleyici ses işleme

Maksimum toplam güç çıkışı 810 watt olan 9 kanal amplifikasyon

En iyi sistem etkileşimi ve performansı için eARC gelişmiş yüksek çözünürlüklü ses ve video HDMI bağlantı sistemi.

Dirac Live Room Correction teknolojisi, herhangi bir odadaki herhangi bir sistemle mümkün olan en iyi ses performansını sağlar

Qobuz, Spotify ve Tidal HiFi gibi yüksek çözünürlüklü platformlar da dahil olmak üzere yüzlerce müzik hizmetini yayınlamak için Prisma ağ oynatıcısı

Roon Ready gelişmiş medya yönetimi yazılımı, gelecekteki ücretsiz güncellemelerle birlikte

Sistem yapılandırması

SPA25 Prisma, özelleştirilebilir ön ayarlar ve atanabilir amplifikatör kanal tahsisi ve Ön Sol / Sağ analog çıkışları ile 11 kanal Atmos ve DTS X sürükleyici ses işleme sunar:

5.1.4 ve 7.1.2 yapılandırmaları

5.1.2 çift kablolamaya izin veren hoparlörlere sahip çift amfili Ön Sol/Sağ kanallarla yapılandırma

7.1.4 Ön hoparlörler için bir stereo amplifikatörün eklenmesiyle yapılandırma

Sofistike uyarlanabilir güç kaynağı, her bi-amfili hoparlöre 8/4 ohm'da 145/250 watt ve 8/4 ohm'da 290/450 watt kanal başına maksimum çıkış gücü sağlayarak SPA25 Prisma'yı Primare'nin sahip olduğu şimdiye kadar üretilen en güçlü entegre amfi yapar.

Ek olarak, bu kanallara harici güç amplifikatörleri eklemek için Sol Ön, Sağ Ön ve Merkez kanal RCA çıkışları mevcuttur.

On yedi özelleştirilebilir giriş ön ayarı, dijital ve analog giriş yapılandırmalarının hemen hemen her türlü kombinasyonuna izin verir; beş özelleştirilebilir hoparlör kurulum ön ayarı, çeşitli hoparlör ve DSP yapılandırmalarına izin verir.

SPA25, ŞİMDİ DIRAC LIVE İLE

Primare sisteminiz ile odanızın fiziksel düzeni arasındaki etkileşimin ses kalitesi üzerinde büyük etkisi vardır. Dirac Live® Room Correction ile, Primare sisteminiz aracılığıyla oda etkisini analiz etmek ve dijital olarak azaltmak ve hoparlör performansını artırmak için en son teknolojiye sahip, patentli algoritmaları uygulayabilirsiniz. Dirac Live, başka türlü mümkün olmayan daha geniş bir tatlı nokta, doğru sahneleme, netlik, ses anlaşılırlığı ve daha derin, daha sıkı bir bas sunar. Tamamen tercihinize göre ayarlanabilir.

 

PRISMA Uzaktan Kumanda

SPA25 Prisma, geçmişteki ve günümüzdeki tüm Primare modelleri için IR kontrolü sağlayan yeni PRISMA sistemi uzaktan kumandasını içeren ilk model olacak:

Temel TV kontrolü

OTA güncelleme desteği

Arkadan aydınlatmalı

 

Teknik özellikleri

Çıkış gücü: 9 x 90 W 4/8 ohm, 810 W maksimum toplam güç

Azami çıkış: Kanal başına 145 W/250 W 8/4 ohm

Bi-Amp Çıkışı: Hoparlör başına 290 W/450 W 8/4 ohm

DAC: 2 adet ESS 9026PRO

RCA: 7.1 çok kanallı giriş ile x 5 analog giriş

RCA: 7x 1 dijital giriş

Toslink: x 1 dijital giriş

USB B: 1 adet dijital giriş

HDMI: 4 adet HDMI 2.0b girişi

HDMI: 2 x HDMI çıkışı, 1 x eARC / 1 x Yardımcı

HDCP: 2.2

İşleme: Dolby Atmos, 11 kanal

İşleme: DTS X, 11 kanal

Dirac Canlı: Oda düzeltme

Prizma ağ oynatıcı bağlantısı ve kontrolü

Ethernet: 2 adet giriş/çıkış

Wifi

USB x 1

AirPlay2

Bluetooth

Chromecast yerleşik

Roon Hazır

gelecekteki güncelleme ile

Spotify Bağlantısı

HiFi Hazır

PRISMA uzaktan kumanda

Primere evrensel sistem uzaktan kumandası

IR

3,5 mm giriş/çıkış

12V Tetik

1 adet 3,5 mm çıkış

RS232

Dıştan takma sistem kontrol portu

Boyutlar: 430 x 400 x145 mm (gxdxy)

Ağırlık: 12 Kg

Finiş : Siyah veya Titanyum

 

Tasarım felsefemiz

Primare ürünleri, İskandinav tasarım ideali lagom tarafından somutlaştırılan pratik tasarım yaklaşımımız tarafından bilgilendirilir, çok fazla veya çok az değil, tam olarak doğru; her şey denge, orantı ve uyum içindedir.

 

SPA25 Prisma Kullanım Kılavuzu

Arka panel bağlantıları

PRISMA uzaktan kumandayı kullanma

SPA25'i kullanma

Kaynak seçenekleri

SPA25'i yapılandırma

Kaynakları ayarlama

Hoparlör yapılandırmaları

Hoparlörlerin ayarlanması

Dirac Canlı

Diğer ayarlar

Teknik özellik

Ek Bilgiler

Bir değerlendirme yazın

Primare SPA25

Primare SPA25