WhatsApp Destek Hattı
Rega Osiris Genişlet
Rega Osiris
  • Rega Osiris
  • Rega Osiris Remote control
  • Rega Osiris inside
  • Rega Osiris
  • Rega Osiris Detail

Rega Osiris

RegaRega

CA4132

Yeni

Sipariş ile getirilir

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI375 143 TL
EURO10 532 €
DOLAR11 416 $
POUND8 850 £

            

OSIRIS

Osiris, katı hal amplifikatör geliştirmede 32 yıllık deneyimin doruk noktasıdır. Ödün vermeyen, süper yüksek performanslı, 162 W - 8 Ω (250 W, 4 Ω), özel Rega CNC ile işlenmiş alüminyum kasaya yerleştirilmiş çift mono amplifikatör.

 

Rega'nın amiral gemisi entegre amplifikatörü

“Minimalist” yüksek kazançlı güç amplifikatörü ve “pasif ön amplifikatör” devre topolojisi, pasif ses kontrolü ve giriş ile hoparlörler arasında tek aşamalı güç yükseltmesi etrafında tasarlanan Osiris, rakipsiz performans ve yapı kalitesi sunar. Osiris, Isis CDP, Valve Isis CDP ve Aura MC fono aşaması gibi referans aralığının geri kalanı için mükemmel bir ortak olarak tasarlanmıştır.

 

Öne çıkanlar

8 Ω içine kanal başına 162 W

4 hat girişi

XLR üzerinden 1 dengeli giriş

Referans CNC uzaktan kumanda

Doğrudan giriş

Kaydet

Referans ana güç kablosu ( Dahil )

Üretim hatalarına karşı ömür boyu garanti

 

TEKNOLOJİ

Osiris, düşük distorsiyonlu yüksek doğrusallık ve bant genişliği ortak temel voltaj yükseltici sürücü aşaması kullanır. Bu tür simetrik devre topolojisi, Osiris'in herhangi bir hoparlör sistemini minimum bozulma ile sürmesini sağlamak için gerekli voltaj dalgalanmalarını sağlayacaktır.

8 adet Sanken 200 W çıkış transistörü, Osiris'in en garip hoparlör sistemlerini bile kolaylıkla sürmesini sağlayan "üçlü" yüksek akım çıkış aşamasında kullanılır.

rega-osiris-uzaktan-kumanda.jpg

Kademeli diferansiyel giriş amplifikatörü, iki düşük gürültülü LED referanslı akım üreteci kullanır. Açık ve kapalı döngü geri besleme seviyeleri ve kazanç bant genişliği ürün bileşenleri, özellikle ses aralığının düşük frekans ucunda sıkı ve kontrollü bir ses aşaması sağlamak için optimize edilmiştir. Nichicon ses sınıfı kapasitörler, baypas ve ayırma konumlarında kullanılır. Elektrolitik kapasitörler, gerektiğinde polyester kapasitörler ile atlanarak HF performansı iyileştirildi. Çıkış aşamasında düşük endüktanslı film SM güç dirençleri kullanılır.

 

GÜÇ KAYNAĞI

Osiris, yüksek kaliteli, tamamen bağlı çekirdek malzeme kullanan iki adet düşük gürültülü, amaca yönelik tasarlanmış 400 VA toroidal transformatör kullanır. Transformatörler, yüksek düzeyde asimetrik şebeke (hat) bozulması ile zorlu şebeke (hat) koşullarında çalışırken transformatörden kasaya aktarılan gürültüyü ortadan kaldıran Rega'nın yenilikçi montaj tekniği kullanılarak şasiye monte edilir.

Kanal başına 40.000 Mikro Farad Rega K-Power yumuşatma kapasitörü ile birleştirilen bu transformatörler, en zorlu yükleri sürmek için fazlasıyla yeterli akım sağlar. Tüm güç kaynakları, baştan sona hızlı kurtarma doğrultucu diyotları kullanır. (Hızlı diyotlar daha az yüksek frekanslı anahtarlama gürültüsü üretir, bu nedenle daha temiz bir DC'ye yol açar).

Giriş ve düşük seviyeli sürücü aşamaları, tamamen stabilize edilmiş düşük gürültülü bir voltaj sağlayan ve en yüksek seviyede sonik saflık sağlayan düşük gürültülü voltaj referanslı, düzenlenmiş simetrik izleme güç kaynağından beslenir. Tüm özel ses güç kaynakları yalnızca ses devrelerini besler. Giriş anahtarlama, ekran ve mikro kontrolör ve koruma devreleri, ses sinyali yolunu olabildiğince saf tutan kendi özel sarf malzemelerine sahiptir.

 

Teknik özellikleri

Güç çıkışı: 8 Ω'a kadar kanal başına 162 W

Giriş Hassasiyeti: 160 W - 8 Ω, 250 W - 4 Ω

Kazanç :44 dB

Kayıt Çıkışı: 215 mV - 100 k

Frekans tepkisi: 10 Hz (-1,7 dB noktası)

THD ve Gürültü: %0.05'ten az

Güç tüketimi: 1125/230 V'de 560 W

Boyutlar (G x Y x D): 434 x 122 x 350 mm

Ağırlık: 25,6 kg

Bir değerlendirme yazın