WhatsApp Destek Hattı
Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier Genişlet
Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier
 • Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier
 • Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier
 • Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier
 • Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier
 • Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier
 • Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier
 • Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier
 • Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier

Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier ( Pure Class "A" )

SUGDENSUGDEN

CA2640

Yeni

TÜRK LİRASI232 292 TL
EURO6 522 €
DOLAR7 069 $
POUND5 480 £

Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier ( Pure Class "A" )

sugden-masterclass-anv-50_anv50_50-th-an Masterclass ANV-50, Sugden Audio'nun ellinci yıl dönümünü kutlamak için piyasaya sürülen yeni bir entegre amplifikatördür.Bir çok yenilikçi özelliği ve özel olarak geliştirilmiş ses devreleri ile eşsiz bir tasarımdır.1967'de Sugden dünyanın ilk katı hal saf A sınıfı amplifikatörü A21'i piyasaya sürdü. 

sugden-masterclass-anv-50_anv50_50-th-an

ANV-50, günümüzün ses meraklılarının ve müzik tutkunlarının talep ve tercihlerine odaklanan bir tasarımla, İngiliz ses mühendisliğinin bu altın çağını tekrar ziyaret etmeyi vaat ediyor.​ ANV-50'nin kalbinde saf bir A sınıfı amplifikatör bulunur ve bu gelişmiş bir 'ideal' son çıkış aşamasına bağlanır. Bu eşsiz iki aşamalı amplifikasyon sistemi, hoparlör sistemlerinin büyük çoğunluğunu sürdürebilen eşsiz saf A sınıfı sesimizi garanti eder. 

Gelişmiş son çıkış aşaması, bir karşılaştırıcı ve düzeltme devresine sahiptir, böylece değişen yükler ve bozulmalar nedeniyle güç çıkışı bölümünde oluşabilecek hatalar, yüksek empedans giriş amplifikatörünün çıkışına uyacak şekilde düzeltilir. Sinyal orijinalliğini korurken, aynı zamanda yük stabilitesini arttırır ve çıkış empedansını sıfıra zorlar. 

Sugden hata düzeltme özelliğine sahip bu özel çıkış kademesi, oldukça yüksek frekanslarda ortaya çıkan yüksek sönümleme faktörü ile son derece düşük açık çevrim çıkış empedansına sahiptir. Ayrıca genel akım geri bildirimi'nden de faydalanır. 

Güç amplifikatörü ve ön amplifikatör tamamen DC bağlanmıştır, bu nedenle sinyal yolunda ses kalitesine müdahale edecek veya bozacak kapasitörler yoktur. Sugden Sınıf A amplifikatörlerin temel özelliklerinden biri güç kaynağıdır. Yüksek bir akım ve güç rezervlerine sahip oldukları için, çıkış her zaman herhangi bir sinyale anında hareket etmeye hazırdır. Bu, bir transformatör ve bir köprü doğrultucu yoluyla güç almayı bekleyen geleneksel bir AB sınıfı amplifikatörden farklıdır. 

ANV-50, saf sınıf A amplifikatör bölümü her zaman açık olduğu için gücü anında ileten 1 MHz anahtarlamalı güç kaynağı kullanarak bunu bir adım ileri götürür.

Güç kaynakları yüksek akım, hızlı ve inanılmaz derecede kararlıdır. 100 yıllık MTBF (Arızadan önce ortalama süre) ile uzun ömürlülük ve güvenilirlik için tasarlanmıştır. 

ANV-50 entegre bir amplifikatör olduğundan, bu amplifikatör için özel olarak geliştirilmiş dahili bir ön amplifikatöre sahiptir. Devre bir hat tahrik tasarımıdır ve hepsi yüksek kalitede olan minimum sayıda bileşen kullanır. Bu çok açık ve doğal bir ses sağlar ve dikkatle tasarlandığında daha azının daha fazla olabileceğini gösterir. 

ANV-50 bir giriş sinyali almadığında, sadece 20 Watt gibi çok düşük bir güç tüketimine sahiptir, bu da onu son derece verimli hale getirir. Soğutucular, dış kasaya minimum temasla dahili olarak monte edildiğinden, dokunuşa sadece biraz sıcak geçer.   

ANV-50 ile eşleşen hoparlör hiçbir zaman sorun oluşturmamalıdır. Daha düşük empedansları ikiye katlayabilen 8 ohm'a 50 Watt'lık bir çıkışla, oda büyüklüğü ve hoparlör hassasiyeti daha az sorun haline gelir, böylece çok daha geniş bir hoparlör yelpazesinin keyfini çıkarabilirsiniz

ÖZELLİKLER

Girişler : Röleler tarafından işletilen beş hat seviyesi

Çıkışlar : 1 ön çıkış (değişken), bir bant çıkışı, 1 çift stereo çok yönlü bağlama 

Hat Giriş Hassasiyeti : Tam çıkış için 110mV @ sıfır zayıflama

Güç çıkışı :  Her iki kanalda 50W/8 Ohm, her iki kanalda da 100W/4 ohm, çalışıyor

Frekans tepkisi : +/- 1dB 12Hz-45kHz

Bant genişliği : 8Hz-86kHz

Gürültü sinyali : > 85dB

Ağırlık : 11 Kgs

Boyutlar : 143 x 430 x 370 mm (hwd)

(Bilgiler CAN HIFI sitesinden alınmıştır)

Tüm Sugden ürünleri gibi her Masterclass, Yorkshire, İngiltere'deki fabrikamızda uzun yıllara dayanan deneyime sahip tek bir yetenekli teknisyen tarafından el yapımıdır.

Derece 
2020-06-16

Sugden ANV-50

The sound is all about hearing the textures and the harmonics of the music. It’s about hearing the decay of the notes from instruments. It’s about how the music blooms and experiencing the sound like real music and how it makes me feel.

  Değerlendirmenizi yazın! !

  Bir değerlendirme yazın

  Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier ( Pure Class "A" )

  Sugden Masterclass ANV-50 Integrated Amplifier ( Pure Class "A" )