WhatsApp Destek Hattı
Unison Research P70 Genişlet
Unison Research P70
  • Unison Research P70
  • Unison Research P70
  • Unison Research P70
  • Unison Research P70
  • Unison Research P70

SATILDI

Unison Research P70

Unison ResearchUnison Research

CA3659

Kullanılmış

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, mağazamızda dinleyebilirsiniz.

       

Daha Fazla Detaylar

P70 Integrated Amplifier

( Push-pull )

Ön panelin alt kısmı Unison geleneğinde zarif sert ağaçtan yapılırken, üst yarısı kalın, şekilli ve renkli yarı saydam Murano camıdır. Sadece çok çekici görünmekle kalmayıp aynı zamanda şirketin Venedik'e ve orta çağdan beri birinci sınıf cam yapımıyla ünlü açık deniz adası Murano'ya coğrafi yakınlığını vurgulayan akıllı bir tasarımdır.

 

Oldukça saf bir tasarımcı olan Sacchetti, son on yılda yalnızca Single Ended tasarımlara odaklandı, ancak en son eseri P70, daha Push-pull yaklaşımını benimseyerek bu gelenekten bir kopuşu işaret ediyor.

Lambalı amfi tasarımına yönelik Single Ended ve Push-pull yaklaşımları arasındaki farklar, lambalı anfi uzmanları arasında uzun süredir bazı tartışmalara konu olmuştur. Single Ended yaklaşımın daha tatlı ses verdiği iddia edilse de, teknik ayrıntılara derinlemesine girmeden, Push-pull tasarımı, benzer bileşenlerden daha fazla güç çıkışı ve üstün verimlilik sunar.

 Bu amfiyi Unison'un single ended Performance'ı ile karşılaştırın. P70, 35 kg ağırlığındadır ve dört KT88 çıkış lambasından 2x 70 watt sağlarken, çok daha büyük olan 50 kg ağırlığında Performans, altı KT88'den kanal başına sadece 40 watt sağlar.

Her kanala hizmet veren tek bir çift hoparlör çıkış terminali, altı ohm yük için optimize edilmiştir. Özel bir arka panel soketi, Unison'un uyumlu PhonoOne veya Simply Phono için gerekli gücü sağlayabilir.

 Dahili olarak bir çift mono amplifikatör olarak inşa edilmiş, her kanal için giriş aşaması, ikiz KT88 güç çıkışından önce iki ECC83 çift triyot ve bir ECC82 çift triyot içerir. Ayrıca Alps Blue edition potans benimsenmiştir.

 

Unison'un özel tasarlanmış çıkış transformatörlerinin 30 kHz'de tam güç sağlarken, tescilli devre harmonik bozulmayı yüzde 0,2'nin altında tutar. Çıkış lambası bias,ı soğuktan veya lambalar değiştirilse bile her koşulda otomatik ve doğru bir şekilde kontrol edilir ve dengelenir.

unison-research-murano-p70 (6).jpg

Teknik özellikler

Güç: Kanal başına 70 watt

Frekans yanıtı: 10Hz - 40kHz

Toplam harmonik bozulma: %0,3

Giriş hassasiyeti: 500mV (hat)

Sinyal gürültü oranı: 83dB (hat)

Lambalar: 4 x ECC83, 2 x ECC82, 4 x KT88

Boyutlar : 460 x 460 x 205mm

Ağırlık: 35 kg

Aksesuarlar: Kızılötesi uzaktan kumanda

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın