WhatsApp Destek Hattı
Unison Research S9 Genişlet
Unison Research S9
  • Unison Research S9 RC2
  • Unison Research S9
  • Unison Research S9
  • Unison Research S9
  • Unison Research S9 Dimensions
  • Unison Research S9

Unison Research S9

Unison ResearchUnison Research

CA4049

Kullanılmış

   

Teknik ve kozmetik anlamda en küçük kusuru yoktur,  yeni ile eşdeğerdir, (kısa süre özenle kullanılmıştır), içeriği (güç kablosu ve uzaktan kumandası) ile birlikte gönderilecektir,

(Lambaların Emisyon ölçümleri yapılmıştır) 

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI235 247 TL
EURO6 750 €
DOLAR7 291 $
POUND5 742 £

Unison Research S9

Klasik S9 entegre amplifikatörün en son versiyonu, etkileyici ton özelliklerinden veya güçlü performans-fiyat oranından ödün vermeden daha fazla güç ve yeni bir estetik biçim sunar. Unison Research'ün entegre amplifikatörlerin tasarımı ve üretimindeki kapsamlı deneyiminin sonucu olan S9, bu iki öğe arasında mükemmel bir senfonidir. S9'un çıkış aşamaları önceki modele benzer ancak işlevsel estetik ve farklı tüplerin kullanılması S9'u yeni bir performans düzeyine taşıyor.

Unison Research S9 modern tüm tüp tasarımlı entegre amfilerde bir ilerlemedir ve tüm ses spektrumunda mükemmel müzik performansı sunar.

Uygun kalitede hoparlörlerle tanımlandığında, en zorlu audiophile veya müzik severi tatmin etmek için ikna edici bir dinleme deneyimi sağlar.

 

Öne çıkanlar

Tek uçlu A Sınıfı entegre lambalı amplifikatör

Ayarlanabilir Bias

İtalya'da el yapımı

Kanal başına 30W çıkış

4 Hat girişi

RC2 uzaktan kumanda dahildir

 

Organik Ses

Unison S9'un büyüsü, kulağa son derece organik gelen bir ses üretmesidir. Çok az sayıda amplifikatör, bu çözünürlüğü böyle kendi kendini yok eden bir sesle birleştirir. Üst frekanslar tatminkar ve  katmanlıdır, birkaç rakibin yaklaştığı üç boyutlu tiz üretir. S9'un saf kalitesi, daha geleneksel alternatiflere geri döndüğünüzde kendini hissettirir.

Bileşenler

Bu amplifikatörün çıkış güç lambaları, Rus Svetlana'dan SV572'dir. SV 572'nin temel özellikleri şunlardır: Yumuşak ışıltı ve sıcak ses için doğrudan ısıtılmış toriated tungsten filament. Beyaz seramik tabanlı sert cam yuva.

Seramik iç ara parçalarla düşük mikrofonik yapı. Son derece yüksek güç kapasitesi ve küçük bir fiziksel boyut için titanyum kaplamalı grafit plaka. Çıkış aşamasının Bias ayarları her tüp için manuel olarak kontrol edilir ve hassas bir analitik mA metre yardımıyla kullanıcı tarafından kolayca ve anında yapılabilir. Kısacası dilediğiniz gibi Bias ayarlarınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Çıkış Performansı

Çıkış transformatörleri, SV572'nin olağanüstü ses özelliklerini maksimum seviyede çıkartmak için fabrikada incelenmiş, tasarlanmış ve üretilmiştir. S9'un toplam negatif geri bildirimi çok düşük, yaklaşık 9dB, ancak bant genişliği son derece düşük THD ile 30Hz ila 50kHz arasındadır.

 

1kV'dan fazla olan anodik güç kaynağı, 8.000 uF kapasitör filtresiyle desteklenmiştir. Her güç valfinin filamentleri, Shotky diyotlu özel bir güç kaynağı tarafından sağlanmıştır.

 

Teknik özellikler

Tip: Stereo Entegre Valf Amplifikatörü

Çıkış Aşaması: Tek Uçlu Paralel A Sınıfı

Çıkış Gücü (kanal başına): 30W

Çıkış empedansı: 6 Ohm

Geribildirim Faktörü: 14dB

Frekans tepkisi:20Hz - 50kHz

Lambalar : 4 x SV572-10, 4 x ECC82

Güç tüketimi: 700W maks.

Girişler:4 x Line

Çıkışlar:1 x Bant - Hoparlör

Boyutlar (G x Y x D): 40,89 x 56,89 x 25,15 cm

Net ağırlık: 49.90kg

 

Bir değerlendirme yazın

Unison Research S9

Unison Research S9