WhatsApp Destek Hattı
Vincent SV-228 Genişlet
Vincent SV-228
 • Vincent SV-228
 • Vincent SV-228
 • Vincent SV-228
 • Vincent SV-228
 • Vincent SV-228
 • Vincent SV-228
 • Vincent SV-228
 • Vincent SV-228
 • Vincent SV-228
 • Vincent SV-228
 • Vincent SV-228

Vincent SV-228

VincentVincent

CA4163

Yeni

TÜRK LİRASI82 212 TL
EURO2 460 €
DOLAR2 659 $
POUND2 107 £

VINCENT SV228

vincent-sv-228-black.jpg

VU metreli,  DAC ve Kulaklık çıkışı ile Hibrit Entegre Amplifikatör

Yeni Vincent SV-228 hibrit entegre amplifikatör, SV-226'dan SV-227MK'ye kadar PowerLine serisinin ardılındaki doğal evrimsel adımdır. Bu seride şimdiye kadarki en iyi sese sahip model ve aynı zamanda kesinlikle en çekici görünüşe sahiptir. SV-228, ön panele şık bir şekilde yerleştirilmiş bir VU metre ile yeni ve modern bir estetiğe sahiptir. Renkli arka aydınlatma, arka panel kontrolü kullanılarak değiştirilebilir.

Girişler, SV-227MK'ye kıyasla yükseltildi ve artık kablosuz akış için bir Bluetooth girişi içeriyor. Ev sineması meraklıları için Vincent, isterseniz SV-228'i kendi AV preamplifikatörünüzle bir güç amplifikatörü olarak kullanmanıza izin veren bir giriş ekledi. Bu, TV, Blu-ray diskler veya diğer sinematik ortamların keyfini çıkarırken SV-228'i sisteminize entegre olmasını sağlar.

SV-228, performans açısından emsallerinden güçlüdür. İki çift hoparlörü çalıştırmak ve kontrol etmek için yeterli gücü sağlar. Diğer özellikler arasında bir kulaklık çıkışı, baypas edilebilir ton kontrolleri, bir Ses Yüksekliği işlevi, güzel tasarlanmış bir uzaktan kumanda ve aynı anda veya ayrı ayrı iki hoparlör çiftini dinlemenizi sağlayan bir düğme bulunur. SV-228 bir Vincent olduğu için, en yüksek üretim kalitesi ve paranın mükemmel değerini size yansıtır.

Sadece Vincent'ın yapabileceği Hibrit tasarım

Odyofiller, vakum tüplerinin sesini sever. Bu nedenle Alman üretici Vincent Audio, mümkün olduğu kadar çok ürününe tüp yerleştirmektedir. Bununla birlikte, tüplerle ilgili temel sorun, büyük yüksek çıkışlı güç tüplerinin strese girdiklerinde arızalanabilmeleridir. Bu nedenle Vincent Audio, "melezler" adı verilen özel bir amplifikatör sınıfı yaratmıştır. En iyi yaptıkları yerlerde - preamp aşamalarında - vakum tüplerini ve hoparlörlere güç çıkışı için SS cihazlarını kullanırlar.

SV-228'deki hibrit tüp ve transistör tasarımı, SS, in sunduğu güç ve kontrolden ödün vermeden tüplerin sıcaklığını ve ayrıntılarını tercih eden müzik tutkunları için mükemmeldir. Lamba ve SS devresinin bu kazanan kombinasyonu cennette yapılmış bir evliliktir. Gerçekten her iki dünyanın da en iyisidir. SV-228'in geniş ses alanı, size her tür müzik için mükemmel olan gücü ve ince ayrıntıları verir.

İyileştirilmiş Dinamikler ve İyi Çözünürlük

Ses kalitesi açısından SV-228, saygın öncüllerini kolayca geride bırakır. Dinamikler ve ince çözünürlük, doğal ve sıcak özelliklerden ödün verilmeden iyileştirildi. Giriş aşamasında dahili olarak lamba (1 x 6N4, 2 x JJ ECC82), müzik sinyalini çıkış aşamasına geçirmeden önce yalnızca tüplerin sağlayabileceği zengin, lüks 'lezzeti' ekler. SV-228'in JJ ECC82 tüplerini kullanması, selefinin iki adet 12AU7 tüp kullanmasına göre güzel bir yükseltmedir.

Son amplifikasyon aşamasında, Toshiba A1941 transistörleri 8 ohm'da kanal başına 100 watt ve 4 ohm'da kanal başına 180 watt sağlar. Bu, zorlu hoparlörlerle mükemmelleşmek için bol miktarda güç sağlar.

Analog ve Dijital Girişler

Vincent SV-228, dört analog ve iki dijital olmak üzere altı giriş sunan tam özellikli bir stereo entegre amfidir. Dijital girişler, CD çalarlarla mükemmel ses için özel olarak üretilmiş Burr-Brown PCM 5102 DAC'ye bağlanır.

 

Gerçekten de dijital çağ için yapılmış bir hibrit amfi. Koaksiyel ve dijital girişlerin yanı sıra Bluetooth sürüm 5.0 ile uyumlu yerleşik Bluetooth alıcısı, dijital müzik dosyalarının çalınmasını destekler. Burr-Brown DAC, WAV, FLAC, APE, LPCM, MP3, AAC, AC3 ve WMA dosyalarını çalacaktır.

Daha fazla özellik

Harika özellikler arasında bağımsız bas ve tiz kontrolleri, ön panel kulaklık jakı, sessize alma ve kızılötesi uzaktan kumanda bulunur. Metal uzaktan kumanda, son derece şıktır. Sağlam bir hissi, ince profili ve doğru düğmeleri var ama asla kullanmayacağınız fazladan düğmelerin hiçbiri yoktur. Arka panelde, SV-228'i harici bir amfi ile bağımsız bir lambalı preamp olarak kullanmak istemeniz durumunda, iki çift mükemmel beş yollu hoparlör terminalleri ve kayıt ve preamp çıkışları bulunur.

Bypass edilebilir ton kontrolleri, sesi zevklerinize ve oda akustiğine göre şekillendirmenize olanak tanırken, ses yüksekliği anahtarı düşük amplitüd seviyelerinde bile müziğinizin dinamiklerini korumaya yardımcı olur. Ses yüksekliği anahtarı, dünkü 'Altın Çağ' hi-fi donanımında ortak bir özellikti ve Vincent'ın müzik keyfinizi hiçbir şekilde kesintiye uğratmayan kusursuz bir entegrasyonla onu dijital çağa geri getirdiğini görmek güzel.

Ön Panel VU metre

SV-228'in zarif tasarımının en dikkat çekici özelliği ön panel VU metresidir. Bu iki kanallı ölçüm cihazı, ayrı bir CPU tarafından kontrol edilir. Gerçek zamanlı güç çıkışını doğru bir şekilde görüntüleyebilir ve kullanışlı bir arka panel kaydırma anahtarı aracılığıyla dört seviyeli arka ışık renk ayarını destekler.

 

Öne çıkanlar

Hibrit lambalı/SS entegre amfi

Lambalı preamplifikatör aşaması

SS güç amplifikatörü aşaması

Dahili Burr-Brown PCM 5102 DAC

Kulaklık çıkışı

Girişler: 2 x Stereo RCA, 1 x Koaksiyel, 1 x Optik, 1 x Stereo Ana Giriş, Bluetooth (sürüm 5.0)

Çıkışlar: 1 x Stereo Ön Çıkış, 1 x Stereo Kayıt Çıkışı, 4 x 2 Hoparlör Terminali

Lambalar: 1 x 6N4, 2 x ECC82

Oynatılabilir Dijital Formatlar: WAV, FLAC, APE, LPCM, MP3, AAC, AC3, WMA

Dört çift ağır hizmet tipi, altın kaplama beş yollu hoparlör terminalleri

Kablosuz kumanda

Sigorta korumalı

IEC güç kablosu

Renk: Siyah, Gümüş

 

Teknik özellikler

Frekans Tepkisi: 20 Hz – 20 kHz (+/- 0,5 dB); 20 Hz – 50 kHz (+/- 2 dB)

Nominal Çıkış Gücü RMS / 8 Ohm: 2 x 100 Watt

Nominal Çıkış Gücü RMS / 4 Ohm: 2 x 180 Watt

Toplam Harmonik Bozulma: < %0,1 (1 kHz, 1 W)

Giriş Hassasiyeti: 560 mV

Sinyal Gürültü Oranı: > 90 dB

Giriş Empedansı: 47 kOhm

Maks. Güç Tüketimi: 350 Watt

Ağırlık: 15,5 kg

Boyutlar (G x Y x D): 430 x 152 x 450 mm

Bir değerlendirme yazın

Vincent SV-228

Vincent SV-228