WhatsApp Destek Hattı
Advance Paris Smart DX1 Genişlet
Advance Paris Smart DX1
  • Advance Paris Smart DX1
  • Advance Paris Smart DX1 Preamplifier DAC Headphones Amplifier USB
  • Advance Paris Smart DX1 white
  • Advance Paris Smart DX1 box
  • Advance Paris Smart DX1 Preamplifier DAC Headphones Amplifier USB
  • Advance Paris Smart DX1 Preamplifier DAC Headphones Amplifier USB
  • Advance Paris Smart DX1 Preamplifier DAC Headphones Amplifier USB
  • Advance Paris Smart DX1 Preamplifier DAC Headphones Amplifier USB

SATILDI

Advance Paris Smart DX1 Preamplifier DAC Headphones Amplifier USB

Advance AcousticAdvance Acoustic

CA1659

Kullanılmış

Advance Paris Smart DX1 Preamplifier DAC Headphones Amplifier USB

advance_dx_1_dac_dx1dac_xlr_camarossaudi

Neden bazı ürünlerimiz şimdi Advance Paris markası altında ?

Amacımız, dünya çapında müzik severlere daha yüksek bir kalite düzeyi sunmaktı ; bu nedenle, kaliteli ses çoğaltımında 20 yıllık tecrübenin sonucunda Advance Paris markasını başlatmaya karar verdik. Advance Paris markası sadece " High End ürünlerimiz " e ithaf edilmiştir . 

20 yıllık Avans Akustik markası için, yeni Avans Paris markamızı birleştiren yeni Akıllı serimizi sunmaktan gurur duyuyoruz .
DX1, PCM sinyallerini 768 kHz'e ve DSD 2.8,5.6 ve 11.2'ye kadar çekebilen olağanüstü bir DAC'den daha fazlasını ve ayarlarıyla ön yükseltici / DAC ve mükemmel bir kulaklık amplifikatörü haline geliyor.

DX1, metaakrilat ön paneli ile ergonomik olarak tasarlanmış olan Smart Line serisinin bir bileşenidir. Her şeyi kontrol etmek için bekleme açık / kapalı ve bir döner kodlayıcı yeterlidir! Cihaz açıldığında, bekleme butonu kırmızı renkte yanar. Bekleme düğmesinin açılması beyaza dönüşür, hazırdır! Dönen kodlayıcı, beyaz bir LED ile çalınır. Bu tek komut, çok sayıda dijital girişi seçmenize olanak tanır: altı optik S / PDIF, 3 koaks, 1 BNC, 1 AES, XLR , 2 USB (bir Appl cihazında iPhone, iPod, iPad veya iPod için yapılmış diğer ürünler olarak bağlanacak bir USB A ve bilgisayara bağlanacak bir USB B) ve hatta şaşırtıcı fiş konektörümüzle BT aptX girişi ( isteğe bağlı) X-FTB01, saf dijital! Menü, DX1'i doğrudan sabit seviye çıkışlı saf bir DAC olarak veya değişken hacimi etkinleştirmek için kullanmasına izin verir, böylece DX1'i bir Preamplifikatör / DAC olarak kullanırsınız.

Bu kodlayıcı, stereo hat çıkışlarının ses kontrolüne (Cinch ama aynı zamanda XLR'de dengelenmiş) erişmenizi sağlar, aynı zamanda kulaklık çıkış ayarlaması için (iki) 3,5 mm stereo jak fişi ile sağlar. DX1 mevcut enerji standartlarını karşılar ancak aynı zamanda varsayılan olarak, herhangi bir sinyal olmadan yaklaşık 30 dakika sonra DAC'ın bekleme modunu etkinleştiren APD işlevini (Otomatik Güç Kapatma) serbest bırakma olasılığı. Parametreler üzerindeki her eylem ekranda gösterilir. ergonomi! PCM sinyali 32 bit altında 768 kHz'e kadar işlenir ve DX1 DSD'yi 64 (2.8 MHz) ila 256 (11.2 MHz) arasında da kabul eder! İç tasarım, tedarik düzenlemeleri için son nesil bileşenler ve dönüştürme için ünlü AKM 4490 ile yapılır. Premium dönüştürücü olan bu DAC, Kadife ses konsepti sunar. Kadife ses konsepti, saf teknik önlemlerin dinleme testlerine birleştirilmesiyle olduğu gibi ses kalitesini yenilemektedir.

Senkronizasyon, artık kullanılmayan bir kuvars kristali yerine, çok modern ve gerçekten hassas bir devre tarafından yapılmaktadır. Sonuç, en zorlu audiophiles insanlarının, düşük frekanslı güç ve ağırlığı olmayan orta frekanslarla, sesler için gerçek bir varlığı ve yüksek seviyede netlik sağlayan beklentilerini ve nihayetinde doğru ve dengeli tiz for hayranlık uyandırıyor.

Dinamik menzil, şeffaflık ve mekansallaştırma var! Bu fiyat seviyesinde, DX1 artık referans olarak kabul edilmektedir 

Tasarımıyla gerçekten zarif Seri, Smart Line teknik olarak ve akustik olarak günümüzde bulabildiğimiz en iyi ürünlerin keskin kenarlarındadır. Bu birisi, herhangi bir ödün vermemek isteyen, gerçekten de talep eden ses seven insanlar için geliştirildi. Smart serie Advance Paris markası altında pazarlanmaktadır. Bu ürünler premium ticari markadır. Mikro değil küçük seri ürünler. 

Digital ve analog ses bölümleri yüksek kaliteli elektronik komponentler kullanılarak üretilmiştir. Birbirinden ayrılmış ve izole edilmiştir.

Advance Acoustic kullandığı bütün elektronik komponentler dahil her parçayı çok özenle seçer ve kullanır, birçok özelliğine göre belirlenmiş ve seçilmiş komponentleri kullanır. 

Bu yapı sayesinde müzikteki sahne oluşumu ve kanal ayrımının mükemmelleştirilmesi, kayıtlarda varolan detayların maksimum olarak üretmek hedeflenir. Tam izolasyon ve maksimum çözünürlükte 3 boyutlu sahne oluşturmasını sağlar.

Her marka, model ampli ile uyumludur

İstenirse ayrıca volume kontrollü pre amp çıkışı mevcuttur, power ampli veya aktif hoparlörler ile beraber kullanılabilir. Volume control özelliği devre dışı bırakılabilir.

Kulaklık amfisi mevcuttur.

Bütün çözünürlükte (yüksek çözünürlük studio master - en yüksek müzik kayıt kalitesi dahil) dosyaları gerçek anlamda kayıpsız olarak dinleyebilirsiniz.  

iphone, ipad, vb. ürünler ile direkt çalışır. Apple digital sertifikası vardır, telefon, tablet içindeki, bütün ses bölümlerini iptal eder, direkt olarak DX 1 içindeki DAC bölümleri ses üretir.

Flac, Dsd, Wav, ALAC, Apple Lossless, vb. diğer bütün formatlardaki dosyaları çalıştırabilir.

Advance DX1 içerisindeki özel ses bölümleri sayesinde bilgisayardan bağımsız çalışır. Bilgisayardaki müzik programları, Windows Media player, Foobar, Amarra, vb. sesi etkilemez.

RCA ve XLR altın kaplamalı analog ses çıkışları mevcuttur.

Optik, koaksiyel, USB, BNC olarak digital ses girişleri vardır.

Opsiyonel olarak, ayrıca bluetooth giriş modülü eklenebilir.

Torodial sarımlı elektrik trafosu ve yüksek kalitede üretilmiş elektrik kaynağı vardır. Bütün ses bölümleri için birbirlerinden bağımız olarak filtre edilmiş ve temizlenmiş elektrik sunar.

Ön gövdesi akustik olarak düzenleyici etki yapan tek parça akrilik bölümden oluşur. Kendi gövdesi komple aluminyum metalden üretilmiştir, hassas ses devrelerini mekanik titreşimlerden ve elektronik gürültülerden korur.

Studio Master FLAC ve DSD, Wav, Alac, Apple Lossless, vb. yüksek çözünürlük dahil bütün müzikler ile uyumludur.

24 bit 192 kHz, 32 bit 384 kHz, hatta 32 bit 768 kHz dahil bütün çözünürlükleri destekler.

DSD ses formatını ve bütün DSD müzik dosyalarını destekler. DSD 64, DSD 128 ve DSD 256 destekler.

Bütün iphone, ipad, bilgisayar, PC, Windows, Mac, vb. ürünler ile direkt olarak çalışabilir. Bu ürünler içindeki ses bölümlerini devre dışı bırakır. Bu sayede sadece DX 1 DAC kullanıp yüksek kalitede müzik dinleyebilirsiniz. 

Spotify, Tidal, Apple Music, Youtube, Tunein gibi bütün müzik servisleri ve internet radyoları ile beraber kullanabilirsiniz. 50 milyonu aşkın şarkı(bütün albümler - sanatçılar) ve 100.000 üzerinde radyo istasyonu parmaklarınızın ucunda. 

Müzik arşivinizdeki bütün şarkıları görebilir, sanatçı - albüm - besteci - müzik türü, vb. şeklinde sıralayabilir, arayabilir ve istediğiniz müzikleri seçip dinleyebilirsiniz.

Bütün kaynak ürünler ile kullanabilirsiniz. Usb, optic, coaxial ses girişleri vardır. Bilgisayar, PC veya Mac ile kullanabilirsiniz. Media 

player, bluray player, Apple TV, Sonos Connect, Pioneer N 50, Cambridge Audio CXN, Naim Uniti NDX, vb. Network Stream player ürünler ile beraber kullanabilirsiniz.

Bir değerlendirme yazın

Advance Paris Smart DX1 Preamplifier DAC Headphones Amplifier USB

Advance Paris Smart DX1 Preamplifier DAC Headphones Amplifier USB