WhatsApp Destek Hattı
Bryston 0.4B Preamplifier Genişlet
Bryston 0.4B Preamplifier
  • Bryston 0.4B Preamplifier
  • Bryston 0.4B Preamplifier
  • Bryston 0.4B Preamplifier
  • Bryston 0.4B Preamplifier

Bryston 0.4B Preamplifier

BrystonBryston

CA3674

Kullanılmış

      

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, sıfıra eşdeğerdir, yaklaşık 25 yıl kullanılmadan uygun koşullarda muhafaza edilmiştir. Tüm evrakları ile birlikte gönderilecektir, mağazamızda dinleyebilirsiniz.

İlanda kullanılan fotoğraflar alıntı değildir, cihazın tarafımızdan çekilmiş güncel fotoğraflarıdır.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI18 899 TL
EURO600 €
DOLAR654 $
POUND517 £

 

0.4B Preamplifier

bryston-0-4b-preamp (10).jpg

0.4B serisi preamp'lar, müzikal olarak şeffaf olacak ve minimum gösteriş ve aletle en gerçekçi akustik resmi sunacak şekilde tasarlanmıştır. Bryston bileşenler sisteminizi gerçekten şaşırtıcı derecede iyileştirecektir. 

SEÇİCİ ANAHTARI

Kolaylık sağlamak için, monitör anahtarına erişimi olan giriş de dahil olmak üzere tüm girişler seçici anahtarda mevcuttur. Seçici anahtarın çıkışı her zaman doğrudan bant çıkışlarına gider ve monitör (teyp) anahtarı OUT konumundayken ses kontrolüne bağlanır.

BANT İZLEME ANAHTARI

Monitör anahtarı, teyp veya hat girişlerini doğrudan ses kontrolüne ve aktif (IN veya basılı) konumdayken ana çıkışlara bağlar. Bu, ayrı bir oynatma kafasına sahip bir kaydedici kullanırken bandın hem giriş tarafının hem de çıkış tarafının uygun şekilde izlenmesine olanak tanır. Kayıt cihazından gelen çıkış, .4B üzerindeki bant giriş jaklarına bağlanır. Anahtarın içeri itilmesi, izleme işlevini etkinleştirir.

Bu anahtar, ekolayzır veya gürültü azaltma birimi gibi harici bir işlemci döngüsünün dahil edilmesini de sağlar. Bu durumda işlemci .4Bs teyp çıkış jaklarından beslenir ve işlemciden gelen çıkış .4Bs teyp girişlerine döndürülür. Harici işlemci, anahtar IN (basılmış) olduğunda dinleme zincirine dahil edilir ve anahtar açıkken baypas edilir, böylece hızlı karşılaştırmaya olanak tanır. Döngüyü bu şekilde kullanırken (döner) seçici anahtardaki izlenen girişe çevirmeyin, aksi takdirde hoparlörlerden duyulabilecek bir geri bildirime neden olursunuz.

MONO ANAHTARI

Bazen bir sistem, bir mono kayıttaki gürültünün bir kısmını iptal etmek veya balans kontrolünün önceden ayarlanmasının rahatlığı için bir mono sinyale ihtiyaç duyacaktır. Bu anahtar IN veya basılı konumda aktiftir ve iki kanalı basitçe birleştirir. Aktif olmadığında devreden tamamen çıkarılır. 

MUTE ANAHTARI

Dinleyici, ses kontrol ayarını bozmadan sesi anlık olarak azaltmak isterse, sessiz anahtarı dinleme seviyesinde 20 dB'lik uygun bir azalma sağlar. MUTE, IN veya basılı konumda etkindir. 

DENGE KONTROLÜ

Denge kontrolü, stereo görüntünün sol-sağ dengesine ince ayarlar yapmak için dönüş merkezine yakın çok kademeli harekete sahip özel bir bükülme türüdür. Ek olarak, Bryston denge kontrolleri, odadaki ortalama dengeyi sabit bir seviyede tutmak için karşı kanal azaltıldığından, tercih edilen kanaldaki kazancı hafifçe artırır. 

AÇMA GECİKTİRME

.4B, sinyali güç amplifikatörüne bağlamadan önce herhangi bir sistem geçici darbesinin yerleşmesine izin vermek için başlatmada yaklaşık 3 saniye gecikmeli bir çıkış şönt rölesi kullanır. Ön amplifikatör kapatıldığında röle, herhangi bir güç kaynağı bozulma yapaylığının çıkışa ulaşmasını önlemek için sinyali anında tekrar keser. Röle, maksimum uzun vadeli güvenilirlik için kanal başına birden fazla altın kontak yüzü kullanır ve ön amplifikatör çalışırken sinyal yoluna bağlanmaz.

GARANTİ

Bryston ürünleri, orijinal satın alma tarihinden itibaren parça, işçilik ve ilk ve sonraki tüm sahiplerine iade nakliyesi dahil olmak üzere en az yirmi yıl boyunca üretim kusurlarına karşı garantilidir.

Bir arıza durumunda Bryston, ürünü tam performansa geri döndürmek için gerekli gördüğümüz şekilde onarım veya değiştirme yoluyla sorunu çözecektir.

Teknik özellikler

Bryston Stereo Preamplifikatör, model 0.4B

Ana Giriş

4 Giriş (Teyp Girişi, Aux, Tuner, CD

Sessiz, Bant, Mono ve Güç Düğmesi

Denge ve Ses Kadranı

Raflar için dahili montaj braketine sahiptir

AC Çıkışlar X 2 (Anahtarlı ve Anahtarsız) Max 500 Watt Toplam

RCA Hat Çıkışı & Bant Çıkışı

AC 120V, 50/60Hz, 30VA

Ölçüler: 19"l X 1 7/8"h X 7.25"derinlik

Kanada'da üretilmiştir

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın